Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 199
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 199 of 217 FirstFirst ... 99149189197198199200201209 ... LastLast
Results 2,971 to 2,985 of 3254
  1. #2971
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    402
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Εφόσον παραδέχεσαι ότι δεν μπορείς να είσαι ακριβοδίκαιος τι στο διάολο σε βάλανε διαχειριστή;
    Εντάξει, δεν το κατάλαβες το σκεπτικό πίσω από τη συμπεριφορά μου.....

    Πάμε αλλιώς: ήμουν λέει ο λιγότερο χειρότερος που μπορούσαν να βρουν... Αν θεωρείς ότι μπορείς να τα πας καλύτερα και να είσαι ακριβοδίκαιος όσο δεν πάει, επί συνόλου 35.000 συζητήσεων και 1 εκατομυρίου μηνυμάτων....σου συνιστώ να κάνεις αίτηση και να πάρεις τη θέση μου. Μεγάλη μου χαρά.....

  2. #2972
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    402
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Για μένα γιατί δεν λες τίποτα;Μήπως έχω και εγώ πολλαπλά προφίλ;Και εγώ υποστηρίζω τα ίδια πράγματα που αναφέρει το συγκεκριμένο άτομο.
    Τώρα πες μου σε παρακαλώ, ποιος είναι προκατειλημμένος εδώ, εγώ ή εσύ;

  3. #2973
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    810
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    να πας, μιας κι εισαι και χριστιανοπουλο τρομαρα σου...
    Τρώγομαι να το πω, αλλά δεν το κάνω, γιατί δε θέλω να κλιμακωθούν τα δρώμενα, αλλά, αλλά... Η Harley το ανέφερε ήδη. χα χα

  4. #2974
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Είναι ηλίου φαεινότερο ότι δεν υπάρχει καμία κλίκα, και πως την εφηύραν ως δικαιολογία κάποια μέλη γιατί δε συμφωνούν με τις απόψεις άλλων μελών. Τα περισσότερα μέλη δε γνωριζόμαστε καν μεταξύ μας. Και εκείνα τα μέλη που μιλούν για κλίκες είναι αυτά που χτυπιούνται και προκαλούν διαρκώς για αντιδράσεις.

    Όσο για τις ευαισθησίες και τα λεγόμενα για αυτοκτονικά σενάρια, αν ένα φόρουμ έχει τόσο μεγάλο κόστος στην ψυχική τους υγεία, τότε πρέπει να αποχωρήσουν και να αναζητήσουν επειγόντως γιατρό.
    καλα, το καταλαβαμε εδω και 3 χρονια.
    η πλακα ειναι οτι τα λεγανε και συμφωνουσαν ΜΟΝΟ μεταξυ τους, κατηγορουσαν συκοφαντικα για πολυπροφιλα τους υπολοιπους, που ειμαστε οχι μονο ασχετοι, αλλα και αγνωστοι μεταξυ μας, και το αποδεδειγμενο πολυπροφιλο, ηταν αυτο που κοπανιοταν περισσοτερο απ ολα τους. η ντιντι, ή μαριλου, η νεον, η στραβοσουγιας...

  5. #2975
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Δεν έχω αντιληφθεί κάτι τέτοιο, αν θέλεις κάνε αναφορά σε μήνυμα που θεωρείς ότι παραβιάζει τους κανόνες και να είσαι βέβαιος/η ότι θα το δω. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι θα κάνω ότι ζητάς στο μήνυμα σου. Θα το δω και θα κρινω κατά περίπτωση.


    Δεν σε καταλαβαίνω, τι προπαγάνδα γίνεται; Βοήθησε με να καταλάβω.


    Οταν βλέπω απειλές... γυαλίζει το μάτι μου!
    Έχεις κάνει -θα υποθέσω- και καταγγελίες σε facebook, instagram, tiktok... ??
    Τι, όχι???
    Γιατί???

    (όταν απαντήσεις στο 1. τι όχι και 2. στο γιατί, κάτι θα έχει μάθει για εαυτό σου και την προσωπική ανάπτυξη σου).
    Εμένα να δεις πως γυαλίζει το μάτι μου όταν βλέπω αδικία.

  6. #2976
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Απανταω εδω για να μην βγω εκτος θεματος στο αλλο ...

    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Nemo, αν δεν καταλαβαίνεις γιατί ενώ αναφέρει ηλικία 16 χρονών, δεν έχω κλειδώσει το θέμα και διαγράψει το μέλος... δεν έχω λόγια, στερεύω μαζί σου.
    Και εγω επισης στο κοματι της αυθεντιας σου και απο εδω και περα στον ενικο και εγω, γιατι την θεωρια που ειπες περι σεβασμου την εχει καταριψΕΙ ηδη η επιστημη σου ...

    Αυτα και στο ξαναλεω οταν μιλας μαζι μου θα εχεις σεβασμο αλλιως κανε οτι θες ..

    δεν εξαρταται η ζωη μας απο εδω μεσα και στην τελικη ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑς ...
    ΑΥΤΟ μπορεις να το σεβαστεις και εσυ και η κλικα σας να μην μας ενοχλειτε ;

    μονιμως ολα απο αυτους ξεκινουν ...ελα σε παρακαλω η πορεια του φορουμ ειναι ξεκαθαρη και ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ εμεις

    Αυτο ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ..

  7. #2977
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    αυτο παντως, καταθλιψη δεν ειναι....

  8. #2978
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Τελειωσε το θεμα απο εδω και περα ας δειξει ο καθενας πραγματικα ποιος ειναι εδω μεσα ....

  9. #2979
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Δεν έχω αντιληφθεί κάτι τέτοιο, αν θέλεις κάνε αναφορά σε μήνυμα που θεωρείς ότι παραβιάζει τους κανόνες και να είσαι βέβαιος/η ότι θα το δω. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι θα κάνω ότι ζητάς στο μήνυμα σου. Θα το δω και θα κρινω κατά περίπτωση.


    Δεν σε καταλαβαίνω, τι προπαγάνδα γίνεται; Βοήθησε με να καταλάβω.


    Οταν βλέπω απειλές... γυαλίζει το μάτι μου!
    Έχεις κάνει -θα υποθέσω- και καταγγελίες σε facebook, instagram, tiktok... ??
    Τι, όχι???
    Γιατί???

    (όταν απαντήσεις στο 1. τι όχι και 2. στο γιατί, κάτι θα έχει μάθει για εαυτό σου και την προσωπική ανάπτυξη σου).
    Πολιτική προπαγάνδα με αιχμές προς την ορθόδοξη εκκλησία και τους πιστους της (το θέμα η θεούσα της διπλανής πόρτας που άνοιξε ο χρήστης tomorello).Ο συγκεκριμένος χρήστης δεν έχει ανοίξει κάποιο άλλο θέμα πέρα από αυτό.Αυτό δεν θα έπρεπε να σε προβληματίζει σαν διαχειριστή;Επιπλέον ότι αναφέρεται σε ένα πολύ ευαίσθητο θέμα που είναι η θρησκεία και κατά 99,9% θα υπάρξει ένταση;Πόσες αναφορές έπρεπε να γίνουν για να το καταλάβεις και να κλείσεις το θέμα;!Μου έριξες ποινές στο συγκεκριμένο θέμα για εξύβριση,ενώ τα σχόλια μου που απευθυνόντουσαν σε σένα δεν τα είδες!Μαλλον ότι δεν σε συμφέρει δεν το βλέπεις!
    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!
    Last edited by Pinkrose17; 11-06-2024 at 18:21.

  10. #2980
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Τώρα πες μου σε παρακαλώ, ποιος είναι προκατειλημμένος εδώ, εγώ ή εσύ;
    Δεν αναφέρθηκα σε σένα,αλλά στο μέλος remedy.

  11. #2981
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    @κυκνος Σαν αρχαίο μέλος που είσαι..πιστεύεις ότι τώρα υπάρχουν αδίκως παράπονα προς την διαχείριση για μεροληψία;
    Τα πράγματα ήταν χειρότερα η καλυτερα από πλευράς σεβασμού;
    Επισης αν μπορεις να μου λύσεις και την απορία γιατί παλιότερα μέλη όπως το λουλουδι και κάποιοι αλλοι φαίνονται ανενεργά εδώ και πολλά χρόνια;

  12. #2982
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,635
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    @κυκνος Σαν αρχαίο μέλος που είσαι..πιστεύεις ότι τώρα υπάρχουν αδίκως παράπονα προς την διαχείριση για μεροληψία;
    Τα πράγματα ήταν χειρότερα η καλυτερα από πλευράς σεβασμού;
    Επισης αν μπορεις να μου λύσεις και την απορία γιατί παλιότερα μέλη όπως το λουλουδι και κάποιοι αλλοι φαίνονται ανενεργά εδώ και πολλά χρόνια;
    Κοίτα, θα σου πω το εξής: πιστεύω πως είναι πολύ πιθανό να είναι άδικα και θα σου εξηγήσω το γιατί... Όταν κάποιος δέχεται προειδοποίηση ή ακόμα και ποινή, δεν φαίνεται κάπου το βλέπει μόνο ο ίδιος... Κι αν ο Aeon ισχυρίζεται ότι έδωσε κι αλλού ποινές τον πιστεύω... Τόσα χρόνια ποτέ δεν έδωσε δικαιώματα και θεωρώ ακραίο να ζητάς την απομάκρυνση του...
    Τώρα γιατί κάποια μέλη θέλησαν να φύγουν, αυτό δεν μπορώ να το ξέρω...

    Κλείνοντας θέλω να σου διευκρινίσω ότι δεν είμαι εναντίον σου, ξέρω τι είναι και η κατάθλιψη κι ο αυτοκτονικός ιδεασμός πολύ καλά αλλά θεωρώ ότι κάνεις λάθος όσον αφορά την διαχείριση... Προσωπικά έχω πάρει πολύ βοήθεια απ' αυτό το φόρουμ κι αν παραμείνεις κι ηρεμήσει αυτή η κατάσταση πιστεύω πως θα πάρεις κι εσύ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #2983
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Δεν αναφέρθηκα σε σένα,αλλά στο μέλος remedy.
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    @κυκνος Σαν αρχαίο μέλος που είσαι..πιστεύεις ότι τώρα υπάρχουν αδίκως παράπονα προς την διαχείριση για μεροληψία;
    Τα πράγματα ήταν χειρότερα η καλυτερα από πλευράς σεβασμού;
    Επισης αν μπορεις να μου λύσεις και την απορία γιατί παλιότερα μέλη όπως το λουλουδι και κάποιοι αλλοι φαίνονται ανενεργά εδώ και πολλά χρόνια;
    το παλιο μελος λουλουδι, εισαι εσυ. και δεν εκανες καν τον κοπο να αλλαξεις ονομα. το καταλαβα απο την πρωτη μερα που μπηκες και απλα με επιβεβαιωσες με αυτο σου το μνμ...
    οποτε, ρωτα τον εαυτο σου και γιατι βγηκες και γιατι ξαναμπηκες...

  14. #2984
    Είναι άσχημο πράγμα να μην με σέβονται, κι αυτό το βιώνω καθημερινά.
    Παρέες και φίλους με την ουσία και τη σημασία της λέξης δεν εχω κανέναν. Πρόκειται για απλούς γνωστούς που η συναναστροφή μου μαζί τους, μου είναι ψυχοφθόρα. Τους κάνω παρέα για να παίρνω αυτό το κάτι τις που προσφέρει η επικοινωνία.
    Στον εργασιακό χώρο βιώνω την υποτίμηση την οποία δεν χρειάζεται κάποιος να σου την κάνει φανερή. Έχω παλέψει με νύχια και με δόντια να τους αποδείξω το επίπεδο μου αλλά το απορρίπτουν.
    Στις συναλλαγές πάντα η πρώτη μου έγνοια είναι να μην εκμεταλλευτούν.
    Απορώ πως αντέχω ακόμα.
    γιάννης

  15. #2985
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    810
    Απάντηση στα γιατί όσων χτυπιούνται για να σβηστούν νήματα, αλλά οι ίδιοι να μένουν στο απυρόβλητο με θέματα όπως Χριστιανισμός και φάρος, ή το Προοδευτικός βόθρος. Θέλουν με λίγα λόγια να ποστάρουν μόνο αυτοί τις δικές τους απόψεις, ενώ τα υπόλοιπα μέλη με απόψεις διαφορετικές να μην έχουν το δικαίωμα να τις εκφράσουν. Βρε πώς το λένε αυτό, πώς το λένε να δεις...

    Θα απαντήσω με το περίφημο του Λαβκραφτ "Δεν μπορώ να κάνω εξαίρεση σε μια φιλοσοφία που θέλει να καταπιώ αυτές τις αηδίες."

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •