Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 200
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 200 of 217 FirstFirst ... 100150190198199200201202210 ... LastLast
Results 2,986 to 3,000 of 3254
  1. #2986
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    810
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 12-06-2024 at 13:40.

  2. #2987
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Τι λουλούδι ήταν; Τσουκνίδα ψηφίζω. χα χα
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 11-06-2024 at 17:42.

  3. #2988
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    810
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 12-06-2024 at 13:41.

  4. #2989
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Δεν έχω αντιληφθεί κάτι τέτοιο, αν θέλεις κάνε αναφορά σε μήνυμα που θεωρείς ότι παραβιάζει τους κανόνες και να είσαι βέβαιος/η ότι θα το δω. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι θα κάνω ότι ζητάς στο μήνυμα σου. Θα το δω και θα κρινω κατά περίπτωση.


    Δεν σε καταλαβαίνω, τι προπαγάνδα γίνεται; Βοήθησε με να καταλάβω.


    Οταν βλέπω απειλές... γυαλίζει το μάτι μου!
    Έχεις κάνει -θα υποθέσω- και καταγγελίες σε facebook, instagram, tiktok... ??
    Τι, όχι???
    Γιατί???

    (όταν απαντήσεις στο 1. τι όχι και 2. στο γιατί, κάτι θα έχει μάθει για εαυτό σου και την προσωπική ανάπτυξη σου).
    5. Κάποια θέματα, όπως για παράδειγμα αυτά που αφορούν πολιτική ή θρησκείες, φαίνεται πως πυροδοτούν εντάσεις, δογματικές απόψεις και μια τάση να πείσουμε τους άλλους για το τι είναι σωστό και τι λάθος. Τέτοια θέματα, αν και είναι αποδεκτά, σε περίπτωση που "εκτροχιαστούν", ενδέχεται να κλειδωθούν ή ακόμη και να διαγραφούν πλήρως.
    ΑΥΤΟ ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ;;;;;!!!!!

  5. #2990
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Απάντηση στα γιατί όσων χτυπιούνται για να σβηστούν νήματα, αλλά οι ίδιοι να μένουν στο απυρόβλητο με θέματα όπως Χριστιανισμός και φάρος, ή το Προοδευτικός βόθρος. Θέλουν με λίγα λόγια να ποστάρουν μόνο αυτοί τις δικές τους απόψεις, ενώ τα υπόλοιπα μέλη με απόψεις διαφορετικές να μην έχουν το δικαίωμα να τις εκφράσουν. Βρε πώς το λένε αυτό, πώς το λένε να δεις...

    Θα απαντήσω με το περίφημο του Λαβκραφτ "Δεν μπορώ να κάνω εξαίρεση σε μια φιλοσοφία που θέλει να καταπιώ αυτές τις αηδίες."
    Από την στιγμή που υπάρχει η μια πλευρά,πρέπει να υπάρχει και η άλλη.Αν όχι,τότε δεν πρέπει να υπάρχει τίποτα.Τα παράπονα σου λοιπόν στον διαχειριστή,και όχι σε μένα.

  6. #2991
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    810
    Α, εγώ δε θέλω να αλλάξει η διαχείριση, εσύ το θες. Ούτε γράφω στον διαχειριστή προσωπικά μηνύματα εξυβρίσεων και προσβολών, ούτε για συνωμοσίες και κλίκες.

  7. #2992
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Α, εγώ δε θέλω να αλλάξει η διαχείριση, εσύ το θες. Ούτε γράφω στον διαχειριστή προσωπικά μηνύματα εξυβρίσεων και προσβολών, ούτε για συνωμοσίες και κλίκες.
    Και;εσένα τι σε πειράζει;Μέσα στην κλίκα είσαι και χολοσκάς;!!!!

  8. #2993
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    402
    Quote Originally Posted by nemo View Post

    Αυτα και στο ξαναλεω οταν μιλας μαζι μου θα εχεις σεβασμο αλλιως κανε οτι θες ..

    δεν εξαρταται η ζωη μας απο εδω μεσα και στην τελικη ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑς ...
    ΑΥΤΟ μπορεις να το σεβαστεις και εσυ και η κλικα σας να μην μας ενοχλειτε ;
    Έγραψες :
    ============================================== >
    δεν εξαρταται η ζωη μας απο εδω μεσα και στην τελικη ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑς ...
    ΑΥΤΟ μπορεις να το σεβαστεις και εσυ και η κλικα σας να μην μας ενοχλειτε ;
    ===============================================

    Όχι φυσικά, δεν μπορώ να σεβαστώ αυτόν που γράφει προσβλητικά μηνύματα όπως το παραπάνω και άλλα 30 παρόμοια.
    Τι είμαι? Η οσία Μαρία για να σεβαστώ αυτόν που συστηματικά με προσβάλει, με απειλεί, με ειρωνεύεται και με συκοφαντεί;
    Έχεις βγάλει και το συμπέρασμα ότι είμαι διπλο-προφίλ της Ρέμεντυ, πανάθεμα σε!

    Από την άλλη πλευρά, την δική μου πλευρά εννοώ, είχα επιλέξει τόσο καιρό να προσπεράσω ότι είσαι παλιό μέλος που έφτιαξες μια νέα περσόνα και γέμισες το φόρουμ με ψέμματα. Δεν σε διέγραψα, δεν ενημέρωσα την κοινότητα (κακώς εν τέλει!) και απλώς σου έδωσα μια-δυο παρατηρήσεις για λάιτ πράγματα, όπως για off topic.
    Ζητάς τώρα τα ρέστα και απαιτείς σεβασμό; Αλήθεια τώρα;
    Για τόσο βλαμμένο με έχεις;

  9. #2994
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    402
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Και;εσένα τι σε πειράζει;Μέσα στην κλίκα είσαι και χολοσκάς;!!!!
    ναι αλλά την επόμενη φορά που θα γράψεις για κλίκα θα σου δώσω ποινή και έλα εσύ να μου πεις ότι μεροληπτώ.

  10. #2995
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    ναι αλλά την επόμενη φορά που θα γράψεις για κλίκα θα σου δώσω ποινή και έλα εσύ να μου πεις ότι μεροληπτώ.
    Πρώτον το σχόλιο δεν αναφερόταν σε σένα!Ειναι ολοφάνερη η επισήμανση.
    Κατά δεύτερον!Ακόμα περιμένω
    Απάντηση στα ερωτήματα που σου έθεσα.
    Κατά τρίτον..Με ποια δικαιολογία θα μου δώσεις ποινή!

  11. #2996
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Έγραψες :
    ============================================== >
    δεν εξαρταται η ζωη μας απο εδω μεσα και στην τελικη ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑς ...
    ΑΥΤΟ μπορεις να το σεβαστεις και εσυ και η κλικα σας να μην μας ενοχλειτε ;
    ===============================================

    Όχι φυσικά, δεν μπορώ να σεβαστώ αυτόν που γράφει προσβλητικά μηνύματα όπως το παραπάνω και άλλα 30 παρόμοια.
    Τι είμαι? Η οσία Μαρία για να σεβαστώ αυτόν που συστηματικά με προσβάλει, με απειλεί, με ειρωνεύεται και με συκοφαντεί;
    Έχεις βγάλει και το συμπέρασμα ότι είμαι διπλο-προφίλ της Ρέμεντυ, πανάθεμα σε!

    Από την άλλη πλευρά, την δική μου πλευρά εννοώ, είχα επιλέξει τόσο καιρό να προσπεράσω ότι είσαι παλιό μέλος που έφτιαξες μια νέα περσόνα και γέμισες το φόρουμ με ψέμματα. Δεν σε διέγραψα, δεν ενημέρωσα την κοινότητα (κακώς εν τέλει!) και απλώς σου έδωσα μια-δυο παρατηρήσεις για λάιτ πράγματα, όπως για off topic.
    Ζητάς τώρα τα ρέστα και απαιτείς σεβασμό; Αλήθεια τώρα;
    Για τόσο βλαμμένο με έχεις;


    Σε απειλώ; ποιος εγώ;

    Τι λες ανθρεπε μου πας καλά;

    Τελικά το λιγότερο που ελπίζω ειναι να είσαι βλαμμένος με όλα αυτά που με π
    Λες δημόσια και δεν σβήνονται και εσύ ο ίδιος παραβιάσεις του κανόνες..


    Τέλος το παραμυθάκι ...

    Άκου απειλώ .... θα σε απειλούσαν εγώ και δεν θα τα έβγαζες στη φόρα όπως κάνεις και τώρα αλλά να τα έδειχνε....

    Ότι στα έστειλα ΕΓΩ ...

    Έχεις ξεφύγει αεον μην το τραβάς άλλο εδώ μέσα λέω τα αυτονόητα..

    ΕΠΕΙΔΗ κάποιος σε έβαλε διαζειρηση εξουσία δηλαδή μην νομιζεις ότι μπορείς να λες ότι θες υπαρχειβκαια λλη οδός όταν μου λες ότι σε απειλώ....

    Πρασινίζουν μηνυματα επιλεκτικά...
    Αυτό λέμε τόσο καιρό τι δεν καταλαβαίνεις...

    όλα τα άλλα περί απειλών και τα μέλη που σε βρίζουν στα προσωπικά σας μηνύματα να τα λες σε αυτούς όχι σε εμένα....

    Γιατί ξέρω καινεγω να βρίζω και το κάνω και δημόσια δεν έχω ανάγκη να στείλω προσωπικό που ΔΕΝ το έχω κάνει ποτέ και ούτε θα σου στείλω με απειλές και βρισιές...

    Καλά είπα εγώ εδώ μέσα και η ντροπή ντράπηκε...

    Πόσα ψέματα θα πεις ακόμα πόσα ήθελα να ήξερα...

    Δεν με απασχολεί πλέον τι πιστεύεις για εμένα γραμμένο σε έχω και το λέω για τελευταία φορά..

    Εδώ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ...
    ούτε με ενδιαφέρει τι εικόνα θα φτιάξεις για εμένα..

    Χαλάρωσε και κατεβα από το καλάμι σου ,σε φόρουμ ειμαστε δεν ειναο η ζωή μου για να δώσω πλέον σημασία σε αυτά που λες ..

    Όσο για την ρεμ που μου την καλύπτεις άσε να ξέρω τι ειβαο 20 χρο ία εδώ μέσα δεν περίμενα εσένα ν αφού πεις ...

    Μην με ξανά αναφέρεις το θέμα έληξε όταν βλέπω αδικίες θα το λέω να είσαι εντάξει να μην έχω να πω τίποτα για εσένα..

    Καλή συνέχεια

  12. #2997
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Διαχειριστή περιμένω απάντηση! Πολιτική προπαγάνδα με αιχμές προς την ορθόδοξη εκκλησία και τους πιστους της (το θέμα η θεούσα της διπλανής πόρτας που άνοιξε ο χρήστης tomorello).Ο συγκεκριμένος χρήστης δεν έχει ανοίξει κάποιο άλλο θέμα πέρα από αυτό.Αυτό δεν θα έπρεπε να σε προβληματίζει σαν διαχειριστή;Επιπλέον ότι αναφέρεται σε ένα πολύ ευαίσθητο θέμα που είναι η θρησκεία και κατά 99,9% θα υπάρξει ένταση;Πόσες αναφορές έπρεπε να γίνουν για να το καταλάβεις και να κλείσεις το θέμα;!Μου έριξες ποινές στο συγκεκριμένο θέμα για εξύβριση,ενώ τα σχόλια μου που απευθυνόντουσαν σε σένα δεν τα είδες!Μαλλον ότι δεν σε συμφέρει δεν το βλέπεις!

  13. #2998
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 12-06-2024 at 14:05.

  14. #2999
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Διαχείριστη περιμένω απάντηση! Πολιτική προπαγάνδα με αιχμές προς την ορθόδοξη εκκλησία και τους πιστους της (το θέμα η θεούσα της διπλανής πόρτας που άνοιξε ο χρήστης tomorello).Ο συγκεκριμένος χρήστης δεν έχει ανοίξει κάποιο άλλο θέμα πέρα από αυτό.Αυτό δεν θα έπρεπε να σε προβληματίζει σαν διαχειριστή;Επιπλέον ότι αναφέρεται σε ένα πολύ ευαίσθητο θέμα που είναι η θρησκεία και κατά 99,9% θα υπάρξει ένταση;Πόσες αναφορές έπρεπε να γίνουν για να το καταλάβεις και να κλείσεις το θέμα;!Μου έριξες ποινές στο συγκεκριμένο θέμα για εξύβριση,ενώ τα σχόλια μου που απευθυνόντουσαν σε σένα δεν τα είδες!Μαλλον ότι δεν σε συμφέρει δεν το βλέπεις!

  15. #3000
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 12-06-2024 at 14:06.

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •