Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 210
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 210 of 215 FirstFirst ... 110160200208209210211212 ... LastLast
Results 3,136 to 3,150 of 3211
    Senior Member
    Παίρνω κάτι φάρμακα αλλά μάλλον δεν είναι ψυχοκουκου

Senior Member
    Η το πέτυχα η μας δουλεύουνε

Senior Member
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Τατιαναρες τι χαμπάρια ΠΩΣ πάνε τα κέφια
    Ποιες είναι αυτές;
    Μήπως υποτιμάς λίγο κάποια μέλη;

Senior Member
    Τι να υποτιμήσω ρε χαρλευ εμένα θα με στείλουν στο νοσοκομείο χωρισ να έχω τίποτα γιατί είμαι κακός λέει εν τω μεταξύ έχει καμία 15ετια με βρίζουν όλοι οι άλλοι θέλουν να πεθάνω από την πείνα είστε όλοι για τον πουτσο επειδή το δικό μου το καλά είναι το πραγματικό καλά με φουλ γυμναστική κ στρατό αν με δεις κανονικά ΠΩΣ είμαι σαν λοχαγός του νάτο είμαι κ με βρίζουν όλοι 30 χρόνια με βλέπουν να δουλεύω κ ζούσα κανονικά είχα τη δουλίτσα μου όλα καλά με το που πήγα στρατό δε με πήραν με καλό μάτι κι άρχισαν να με εξετάζουν κ τι περιμένεις να γίνει τίποτα καλό ο άλλος ο στρατηγός λέει παίζουμε πόλεμο κ βγαίνουν θεραπείες εγώ δεν έχω επιλογή άλλοι λένε ότι είμαι γκευ βαρέθηκα και να δουλεύω το σόι μου δε με αφήνει να παντρευτώ ούτε τα μισά δεν σου είπα

Senior Member
    Ξαναλέω που δούλεψα
    Αγρότης
    Στοχοφορος
    Τηλεφωνητής
    Ηλεκτρολόγος σε έργο
    Ηλεκτρονικός σε ζυγαριές
    Στρατός
    Σχολή πτυχίο
    Ξανά Αγρότης επαγγελματικά
    Δικαιούμαι σύνταξη 2.000 ευρώ
    Δεν βλέπω να τα παίρνω γτ δεν ξέρετε τι είναι το είμαι καλά το δικό σασ το καλά είναι να είστε τέρατα το δικό μου το καλά είναι κάτι άλλο δεν ξέρετε να οδηγείται μηχανήματα δεν πάτε σχολείο δεν πάτε σε σχολή ήθελα να ήξερα ΠΩΣ τι βγάζετε όλο μαλακιες είστε γίνεστε κ έμποροι κ δένει το γλυκό δεν την παλεύετε να ξέρετε εμένα η ηθική μου μια χαρά είναι η δική σασ έχει θέμα γτ σασ δίνει το κρατοσ τα πάντα εν τω μεταξύ αυτό που έχετε πρέπει να είναι μικρόβιο από το έδαφος εγώ κινούμαι κ δυναμώνει το ανοσοποιητικο εσεισ κάθεστε κ κάθε χρόνο πέφτετε δεν μπορώ να καταλάβω τι μαλάκια είναι αυτή στο κράτος αυτό εδώ θέλω να μείνω αλλά να καταλάβουμε όλοι τι ζούμε

Senior Member
    Πρέπει να έχετε εγκεφαλιτιδα μικρόβιο στον εγκέφαλο κ φυματίωση μικρόβιο στον πνεύμονα αλλά οι γιατροί δεν τα φτιάχνουν όλα να ξέρετε

Senior Member
    Νευρολογικο είναι αυτό που έχουμε όλοι

Senior Member
    Για τουσ αντρεσ μιλάω ότι είναι νευρολογικο αφού όλοι είμαστε λογικοί οι γυναίκες στα 20 έχουν ΤΗΣ Παναγίας τα μάτια εξ αιτίας της πατριαρχιας οι νέοι όλοι είναι μέσ τη μαλάκια έτσι πρέπει αλλά γαμηστε την πατριαρχια κάνει μεγάλο κακό στα κορίτσια οι νέοι τι βλέπουν αντρεσ κ γίνεται το μαλιοβρασι δεν πάει έτσι παιδιά κάντε κάτι είστε όλα τραυματισμενα να κάνει το κράτος κάτι δεν γίνετε έτσι να συνεχίσουμε να ξέρετε

Senior Member
    Ξαναλέω είμαι ο στρατιώτης που ανέλαβε το έργο φτιάξιμο τα κορμιά οδήγηση κοινωνικοτητα κ φαγητό ότι θέτε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΚΑ

Senior Member
    Πιστεύω να καταλάβατε ποιο είναι το καλά οι πρωθυπουργοι δεν πάνε καλά να ξέρετε γτ δεν είναι όλοι κανονικά καλά

Senior Member
    Ποιοι σκοτώνουν ο πρωθυπουργός οι μπάτσοι οι γιατροί ο πρωθυπουργός με μια λάθος απόφαση οι μπάτσοι τα στήνουν κ οι γιατροί με ΤΙΣ διαγνώσεις αυτά δείξανε έως τώρα καλά οι στρατιωτικοί τα παραδέχονται

Senior Member
    Δουλεύω 30 χρόνια θα λάβω σύνταξη κάτω από επίδομα είμαι υγιεστατος με καλό DNA κ μου βάζουν στον καφέ έτσι τα στήνουν κι οι γιατροί με δίνουν φάρμακα για να διορθώσουν το στήσιμο των μπάτσων ρουφιάνοι με βρίζουν καλά πάει το κράτος θα σασ συγχωρήσει ο Θεός

Senior Member
    Εν τω μεταξύ γίνανε όλοι εμπορες κ πουτανεσ είναι η 11η εντολή είστε καλά πάτε καλά

Σκέφτομαι να μην ξαναπατήσω θάλασσα.
    Εκεί που υποτίθεται κολυμπούσα, με το ελάχιστο κολυμπι που ξέρω, προς στιγμή αφεθηκα να πατήσω στον πάτο, αλλα δεν πατουσα. Φοβηθηκα πως θα πνιγω και ουσιαστικά ερποντασ με τα χέρια έως ενα σημείο με αρπαξε κάποιος αφού φωναξα βιηθεια κι έτσι βγήκα εξω. Κι υποτίθεται η θάλασσα εκεί μου ειναι γνωστή. Τέτοιο ειχα παθει και πριν μερικά χρόνια οπως μετα απο λιγο κίνηση, υποτίθεται κολυμποντας, προς τη στεριά δεν χρειάστηκα βοήθεια.
    Σήμερα ομως δεν ηταν τόσο απλο το πραγμα. Έγινα και ρεζίλι στον λιγο κοσμο εκεί. Σκέφτομαι να μην ξαναπαω ή να κολυμπω στο μισό μετρο. Και θα πρέπει ν αλλαξω και τόπο, άγνωστα ατομα μα και αγνωστο το βάθος. Ισως δεν θα ξαναπαω να κολυπησω ξανά.

Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Ioannis, αν χρησιμοποιούσες το ένα δέκατο της ενέργειας που ξοδεύεις σε όλες αυτές τις εμμονικές ηττοπάθειες, θα είχες και ελπίδα βρει και έναν δρόμο έξω από το τέλμα. Και δε στο λέω γιατί θεωρώ ότι έχω ανακαλύψει τον τροχό, αλλά γιατί πραγματικά ξοδεύεις απίστευτο χρόνο στην αναμάσηση όσων θεωρείς άδικα. Μπορεί και να είναι, οκ. Αλλά το γεγονός ότι τα αναμασάς και τους δίνεις δύναμη και τροφή, το κάνεις imo. E, οκ, κάποιοι σε θεωρούν οτιδήποτε. Τι να κάνουμε τώρα, άντε να πέσεις να πεθάνεις και πώς το τρίβουν το πιπέρι. Λούπα αυτολύπησης λέγεται.
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Γιάννη φιλικά τελείως θα τους κάνεις τη χάρη να πέσεις άμα θες κανε την εγώ τέτοιες μαλακιες ΤΙΣ έκοψα

Σωστα μου τα λετε όπως μου τα χουν πει πολλές φορες με αλλους τρόπους σε πολλές και διάφορες περιστασεις. Το διδαγμα απλα να μαι ανα πασα στιγμή προσγειωμένος κι έτοιμος, όπως καποιον που με τα ματια 400 και εχοντας το νου ξουραφι αντιμετωπιζει την επιθεση επιτυχώς τη στιγμή που γινεται. Τοτε ξεχνάει τι συνέβη κι αν του ερθει καποτε στη σκέψη είναι απλα μια θετική αναμνηση.