Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 211
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 211 of 215 FirstFirst ... 111161201209210211212213 ... LastLast
Results 3,151 to 3,165 of 3211
    Τουλάχιστον με βρισκω έστω λιγακι πιο αντιδραστικό σε σχέση με παλιά, κι αυτο μπορεί να ναι διεκδίκηση.

σκεφτομαι οτι χρονια απελπιζομουν για να μην απελπιστω, αλλα τι πιο ομορφο συναισθημα.
    Η κενοτητα του εγω μου γεμιζει με απελπισια.
    Τωρα που το σκεφτομαι σιγουρα δεν εχω κεντρο, δεν εχω εγω, ειμαστε εμεις αρα, αυτο τι με κανει?
    Οταν λεω εμεις εννοω εμενα και τους αλλους ανθρωπους(υπαρκτους) γυρω μου.
    τρελο ειναι που χωρις το εμεις δεν μπορω αλλα και μονο με το εμεις πλημυρριζω με σωτηρια, θελω να τους σωσω ολους κι εκει χανετε το εμεις και ειστε εσεις, εμεις δεν θα ειμαστε ποτε?
    γιατι ετσι?
    αντε εγω ειμαι μυστικοπαθης(χαχα, κανεις δε με ρωταει) εσενα δεν σε ενοιαξε ποτε να μαθεις για μενα απο εμενα και οχι απο τα συμπερασματα σου για μενα?
    Ανθρωπος χωρις εγω τι ειναι??
    παντως ποτε δεν ζηλεψα στη ζωη μου, ποτε δεν ενιωσα φθονο για τον διπλανο μου, ποτε δεν ενιωσα χαιρεκακια για καποιον αλλα ποτε δεν ενιωσα και υποδουλη κανενος θεου, αυτο τι με κανει?
    Καλα καλα, καμια φορα θα πω κατι για μενα στο συντροφο μου και θα μου κανει humbling, μια φορα θα πω κατι για μενα!!!!! Τοσο πολυ φοβαται ο κοσμος τα potential μου?
    παντως κι εγω η ιδια, μου κανω humbling συχνα, με φερνω σε αμηχανια συχνα γιατι ετσι αισθανομαι κ κατι περα απο κενο.

επισης δεν εννοω δεν με ρωτατε εδω στο φορουμ, δεν ειμαι του τσατ οπως ειπε και η harley, μιλαω για την πραγματικη ζωη

Senior Member
    Έχει από το 09 ότι βλέπετε είναι ψέμματα στο στρατό θα με σκότωναν κι αφού βγήκα συνέχισαν ΤΙΣ μαλακιεσ τουσ ο στρατηγοσ ο προηγούμενος είναι ο νασιοσ ροβασ στο γιουτουμπ

Senior Member
    Γιατί λέει εγώ δεν πάω καλά κ ζω κανονικά κ νομίζετε ότι εσεισ πάτε καλά χαχαχα

Quote Originally Posted by Mixedgirl View Post
    σκεφτομαι οτι χρονια απελπιζομουν για να μην απελπιστω, αλλα τι πιο ομορφο συναισθημα.
    ......
    Ανθρωπος χωρις εγω τι ειναι??
    παντως ποτε δεν ζηλεψα στη ζωη μου, ποτε δεν ενιωσα φθονο για τον διπλανο μου, ποτε δεν ενιωσα χαιρεκακια για καποιον αλλα ποτε δεν ενιωσα και υποδουλη κανενος θεου, αυτο τι με κανει?
    Καλα καλα, καμια φορα θα πω κατι για μενα στο συντροφο μου και θα μου κανει humbling, μια φορα θα πω κατι για μενα!!!!! Τοσο πολυ φοβαται ο κοσμος τα potential μου?
    παντως κι εγω η ιδια, μου κανω humbling συχνα, με φερνω σε αμηχανια συχνα γιατι ετσι αισθανομαι κ κατι περα απο κενο.

επισης δεν εννοω δεν με ρωτατε εδω στο φορουμ, δεν ειμαι του τσατ οπως ειπε και η harley, μιλαω για την πραγματικη ζωη
    Ανθρωπος που στην αντίληψη των αλλων είναι κατώτερος της πραγματικής του αξίας βιώνει απελπισία. Αν η εικόνα αυτή καταχωρήθηκε ήδη ανεξίτηλα στη συνείδηση των άλλων τότε η ζωή παύει να έχει γι αυτόν νόημα και πρέπει για να μην τρέφει πλέον ψευδαισθήσεις να ψάξει να βρει το νόημα αλλού.

Το να μην ζήλεψες, να μην φθόνησες, να μην έννιωσες χαιρεκακία είναι ευτυχία. Κάποιος θα λεγε πως είσαι καλός άνθρωπος κι ευχαριστημένη με τη ζωή σου, συνάμα.

Υπόδουλους στο Θεό μας κάνουν αυτοί που μας τον διδάσκουν, διότι ο Θεός, μας θέλει πραγματικά ελεύθερους. Έχω δει ανθρώπους να υπακούνε και να κανουν ότι τους λένε παπάδες, οι οποίοι αυτά που βίωναν οι άνθρωποι αυτοί δεν τα βίωναν κι αν τα βιωναν κάπως, αντιδρούσαν με πολύ αλλιωτικο τρόπο απ ότι συμβούλευαν. Οι άνθρωποι αυτοί κατάντησαν θύματα, αποδιοπομπαίοι και αυτό που τους έμεινε είναι η θρησκεία ως καταφύγιο γαλήνης μέσα στη δυστυχία που φορτώθηκαν.
    γιάννης

Senior Member
    Υπάρχει ένας ολόκληρος κόσμος εκεί έξω που δεν είναι βιντεοπαιχνίδι κι εσεισ κάνετε μαλακιες μην το κάνετε αυτό κάνεις δεν έβγαλε λεφτά από το ίντερνετ να ξέρετε άμα ήταν θα με πλήρωναν κι εμένα άμα σασ πω την αλήθεια μετά δε θα σασ αρέσει να ξέρετε θα σασ πω μόνο ότι το λάδι πάει χοντρικη 5 ευρώ το κιλό κ με τα δικά σασ δεδομένα 50 ευρώ

Senior Member
    Βγάζαμε κ 10 τόνους καρπό κ 20 τόνους καρπό κι οι γυναίκες δε με θενε κ κοροϊδεύουν πριν παντρευτούν λένε στους αντρεσ να κλέψουν λεφτά

Senior Member
    Οποιοσ τα βλέπει να ξεστραβωθει να υπολογίσει τώρα κάνω άλλη δουλειά κοινωνικού περιεχομένου αλλά πάλι δε θα σασ αρέσει δεν με πειράζει εμένα αυτό αρκεί να μην το παρακάνετε στις αντιδράσεις έχω πετύχει γυμναστική 40 χρόνια οδήγηση 1 εκατομμύριο χιλιόμετρα κοινωνικοτητα κ φαγητό όλα αυτά δεν είναι οι δυνάμεις μου κάναμε πατέντες κ βγήκε αυτό να ξέρετε όλη την τεχνολογία που υπάρχει βάλανε να ξέρετε

Senior Member
    Κι όλα αυτά γιατί το δικό σασ το καλά δεν είναι το κανονικό καλά εγώ όπου κ να πάω εκτός από εδώ κ δουλέψω αν δουλέψω θα με δεχθουνε εσεισ δεν μπορείτε χωρίς διαφθορά να ξέρετε εγώ καλά είμαι

Senior Member
    Συγκλονιστικό ντοκιμαντέρ γαι τις τελευταίες μέρες του Τζιμ Μόρρισον στο Παρίσι, πριν τον θανατό του...Εχει και ελληνικούς υπότιτλους γαι όσους δεν ξέρουν Αγγλικά.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

Senior Member
    Κορούλα μου όμορφη δουλεύεις 10 χρόνια τα ένσημα δεν χρειάζονται δικαιούσαι σύνταξη 1500 ευρώ η συνεχίζουμε παίρνεις τη σύνταξη η παίρνεις κ ΤΙΣ φίλες σου τα παίρνετε όλα καινούρια κ κάνετε εταιρία με τουσ γαμπρούς να αναλάβετε όλο τον κάμπο η με απολυκουνε κ αναλαμβάνω εγώ τον κάμπο η παίρνεις τα λεφτά κ λουφαζεις προτείνω εταιρία με τουσ γαμπρούς ολεσ οι φίλες μασ να γίνει το μαλιοκουβαρο

Senior Member
    Μαζευτειτε οι από εδώ κι οι από εκεί κ κάντε εταιρία όλα καινούρια

Senior Member
    Θα σας δώσω μια συμβουλή για τουσ υγιείς όλα τα κάνουν στα ψέμματα τρώνε πίνουν οδηγανε στα ψέμματα παίζουν θέατρο μόνο εμείς με ΤΙΣ ουσίες ζούμε κανονικά κι αυτό γιατί οι γονείς μασ δεν μασ έδωσαν την τεχνολογία που δίνει στους δεξιούς το κρατοσ αυτούς θέλουν οι γυναίκες ψέμα δηλαδή δεν κάνουν τίποτα άριστη περίθαλψη με χειρουργους κ λεφτά τουσ δίνει το κρατοσ επειδή είναι δεξιοί αυτή είναι η αλήθεια για το κράτος οι μισοί περνούν λεφτά από το κρατοσ κ μισούν τουσ άλλους μισούς που παίρνουν διαφορά είμαι ο μόνος που τουσ ξέρω όλους

Senior Member
    Δεν θα δουλεύετε κ θα παίρνετε επίδομα 2.000 το μήνα κ δεύτερον άριστη περίθαλψη από χειρουργους αυτά θέλουν οι γυναίκες