Πώς αισθάνεστε τώρα; (Μέρος δεύτερο) - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 110 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast
Results 151 to 165 of 1643
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,667
    Απο οτι μου ειπαν θα σκοτωσουν η εμενα η ολουσ εσασ αξιζω οσο ολοι εσεισ καντε οτι θελετε

  2. #152
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    92
    Back to office. Ωραία αισθάνομαι... η δουλίτσα προχωράει χωρίς να αποσπάται η προσοχή. Η διατριβή το ίδιο. Μακάρι η συνέχεια να είναι ανάλογη.

  3. #153
    kopela93
    Guest
    Περνάς καλά; Μπράβο. Χαίρομαι να βλέπω άτομα να περνάνε καλά και μιλάνε αισιόδοξα.

  4. #154
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Περνάς καλά; Μπράβο. Χαίρομαι να βλέπω άτομα να περνάνε καλά και μιλάνε αισιόδοξα.
    Να είσαι καλά

  5. #155
    αφου δουλευεις μπραβο αυτο εχω να σου πω... επεοισης αν αισθανεσαι καλα ακομα καλυτερα, εγω κυριος απο παλια με μεγαλωσαν με το που να δουλεψεις εσυ και μου εχει περασει ασν τραυμα οτι δεν θα μπορεσω ποτε να δουλεψω χαχαχ και θυμαμαι ποτι μεχρι προτεινος εβλεπα την δουλεια σαν κατι υπερανθρωπο και σαν κατι που θα λεω μια ζωη ποτε θα ερθει η ωρα να απαλαγω... αντι αυτου ενωειτε εχω κανει μικροδουλιτσες που ηθελα και δεν ηταν ετσι αλλα δεν εχω δουλεψει ποτε κανονικα και τωρα ειμαι 25

  6. #156
    δεν ξερω γιατι μια ζωη και στο σπιτι αλλα και εξω παντα μου περνουσαν οτι... ααα εμεις που δουλευουμε δεν ξες τι περναμε και τι κανουμε και εσυ αστο ξερω γω και οτι θες εχω ακουσει... και οτι δεν εισαι για τιποτα... σαν η πολυ καυχηση για δουλεια των αλλων ηταν φαρμακι για το δικο μου μελλον.. και η πλακα ειναι οτι το αποτελεσμα των εικονων που επερνα υποσεινηδειτα απο παιδι. τωρα εχει γινει η πραγματικωτητα μου.. ασε μονο τοξικοτητες αλλα περασαν αυτα

  7. #157
    οκ και εγ επρεπε μεχρι τωρα να εχω και καποιες εμπιριες απο την ζωη πανω σε ολλα τα θεματα.. και καποιες δεξιωτητες και γενικα ναμαι σε μια καλυτερη κατασταση που να μπορω να αποδωσω και γενικα να μπορω να ζησω και μονος... απλα ναι δεν ειναι ολλα οπως θελουμε. και πιστευω ολλοι μειωνεκτουμε οταν συγκρηνουμε τον εαυτο μας με αυτου που θα θελαμε

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,667
    Ιασωνα there is a way for everyone

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Δεν με πήρανε στα 8 μήνα του Δήμου τουλάχιστον στα προσωρινά αποτελέσματα αλλά είναι σχεδόν απίθανο να με πάρουν και στα τελικά

  10. #160
    και γω για 8μηνο δημου ηθελα και κατεληξα να κλεισω 8μηνο στα στεκια με τα λιγα καλα παιδια που μεινανε και καποιες καλες μπυρες η φαγητο

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Δεν την παλεύω, δεν γίνεται εκεί που είμαι καλά να έρχονται μέρες και να είμαι χάλια!

  12. #162
    kopela93
    Guest
    Τι να κάνεις Αντρέα; Υπομονή. Θα περάσει η φάση

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Τι να κάνεις Αντρέα; Υπομονή. Θα περάσει η φάση
    Ευχαριστώ για την στήριξη!! Στις 19 του μηνός έχω ραντεβού με κάποιον ψυχίατρο εκτός από την περιοχή μου εδώ δεν έχει!! Δεν κάνω τίποτα στην ζωή μου γι'αυτό κι όλας αυτή η αλλαγή ψυχολογίας. Δυστυχώς δεν με πήρανε στα 8 μήνα του Δήμου, τι καλά θα ήταν θα δούλευα πρωί και το απόγευμα θα ήταν ελεύθερο. Τώρα για καφέ κάθομαι και χαζεύω στο κινητό!

  14. #164
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Ευχαριστώ για την στήριξη!! Στις 19 του μηνός έχω ραντεβού με κάποιον ψυχίατρο εκτός από την περιοχή μου εδώ δεν έχει!! Δεν κάνω τίποτα στην ζωή μου γι'αυτό κι όλας αυτή η αλλαγή ψυχολογίας. Δυστυχώς δεν με πήρανε στα 8 μήνα του Δήμου, τι καλά θα ήταν θα δούλευα πρωί και το απόγευμα θα ήταν ελεύθερο. Τώρα για καφέ κάθομαι και χαζεύω στο κινητό!
    Λογικό είναι. Χωρίς δουλειά είναι δύσκολα τα πράγματα. Εκτός κι αν είχαμε λεφτά και καθόμασταν. Τότε θα ήταν καλή φάση γιατί πιστεύω τα χόμπι θα έδιναν και θα έπαιρναν χαχα
    Βρες κάτι ωραίο να απασχολείται το μυαλό σου. Κάντο πιο διασκεδαστικό

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Λογικό είναι. Χωρίς δουλειά είναι δύσκολα τα πράγματα. Εκτός κι αν είχαμε λεφτά και καθόμασταν. Τότε θα ήταν καλή φάση γιατί πιστεύω τα χόμπι θα έδιναν και θα έπαιρναν χαχα
    Βρες κάτι ωραίο να απασχολείται το μυαλό σου. Κάντο πιο διασκεδαστικό
    Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι που θα με έκανε χαρούμενο

Page 11 of 110 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πώς αισθάνεστε τώρα;
    By Κύκνος in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12550
    Last Post: 21-01-2022, 20:33
  2. πως αισθανεστε τωρα?
    By giannis000 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 05-05-2019, 21:28
  3. πολεμος (δευτερο μερος)
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 10
    Last Post: 03-12-2018, 17:41
  4. το 1ο ψυχωσικο επεισοδιο ειναι το πιο δυνατο η το δευτερο?
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 51
    Last Post: 13-10-2013, 15:01
  5. Replies: 1
    Last Post: 19-10-2005, 09:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •