Πώς αισθάνεστε τώρα; (Μέρος δεύτερο) - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 111 FirstFirst ... 456781656106 ... LastLast
Results 76 to 90 of 1658
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Κανείς που να θέλει ενθάρρυνση για στόχους ή και να θέλει να δώσει ενθάρρυνση ;
    Ξέρω όλοι είμαστε πνιγμένοι στα προβλήματα μας, έστω αν μπορώ να βοηθήσω για να κανω τη διαφορά.
    Εγώ θα ήθελα να πραγματοποιήσω έναν μόνο στόχο, να κάνω οικογένεια πράγμα που προϋποθέτει να πάψω να φοβάμαι τους άντρες...

    Όσον αφορά τη βοήθεια προς άλλους, συνήθως μπορώ να τη δώσω όταν έχω περάσει κάτι παρόμοιο με το πρόσωπο που τη ζητάει γιατί μπορώ να το καταλάβω καλύτερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #77
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    92
    Νιώθω καλά, κυρίως επειδή προχώρησα τη διατριβή μου αυτές τις μέρες. Ευελπιστώ να συνεχίσω με ανάλογους ρυθμούς και σε λίγο καιρό να ολοκληρώσω, μια και έχω πολλή όρεξη να κάνω διάφορα πιο μετά!

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Νιώθω βλάκας, μια ευκαιρία είχα να πάω σε δωρεάν ψυχολόγο και την έχασα!

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    γιατί, παραιτήθηκε ο ψυχολόγος; νομίζω έχουν και τα νοσοκομία ψυχολόγο κι όλες αυτές οι δομές ημέρας που τις λένε, κάπου θα βρεις θα ξαναπάς.

    εγώ δεν είμαι καλή να δίνω ενθάρρυνση ούτε να μου δινουν. γενικότερα είμαι πολύ μυγιάγκιχτη ? με ό,τι αφορά το θέμα αυτό, όπως αποδεικνύεται ? όχι και άδικα.
    αυτό που χρειάζομαι εγώ πχ είναι να μην έχω κακοπροαίρετη κριτική ή/και παρεμβατικότητα από τους άλλους.
    πάντως σαν φάση την υποστηρίζω, απλά δεν λειτουργεί με μένα.

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Αύριο έχω ραντεβού με ψυχολόγο δωρεάν, αλλά δεν μπορώ να πάω γιατί δεν ξέρω το μέρος που θα είναι η ψυχολόγος. Πήρα δύο φορές τηλέφωνο στον αριθμό που με πήραν να μου πουν για το ραντεβού αλλά μου βγήκε τηλεφωνητής, άφησα μήνυμα και τις δύο φορές, ότι είμαι ο τάδε έχω ραντεβού αλλά δεν ξέρω το μέρος που θα γίνει πάρτε με σε αυτόν τον αριθμό, αλλά τίποτα. Στέλνω και ιμειλ αλλά δεν το δέχεται. Επίσης στο τηλεφώνημα της κοπέλας για το ραντεβού που μου έκλεισε την ρώτησα σε πιο μέρος θα είναι και δεν ήξερε και είπε θα με ξανά πάρει αλλά δεν είναι γραφτό!

  6. #81
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Εγώ θα ήθελα να πραγματοποιήσω έναν μόνο στόχο, να κάνω οικογένεια πράγμα που προϋποθέτει να πάψω να φοβάμαι τους άντρες...

    Όσον αφορά τη βοήθεια προς άλλους, συνήθως μπορώ να τη δώσω όταν έχω περάσει κάτι παρόμοιο με το πρόσωπο που τη ζητάει γιατί μπορώ να το καταλάβω καλύτερα...
    Πιστεύω πως υπάρχουν άντρες που θα σε κάνουν να νιώσεις ασφαλής σίγουρα πολύ περισσότερο από άλλους. Αλλά αν το βοηθήσεις και συ λίγο το όλο θέμα μέσα σου τότε πιστεύω θα είσαι 100% αρκεί να βρεις το κατάλληλο άτομο

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    το γκουγκλ μαπς το έψαξες;
    γι αυτόν τον ψυχολόγο σου μίλησε καποιος γνωστός σου; μήπως ξέρεις κάποιον που ξέρει την περιοχή; ή τον ψυχολόγο;

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by user View Post
    το γκουγκλ μαπς το έψαξες;
    γι αυτόν τον ψυχολόγο σου μίλησε καποιος γνωστός σου; μήπως ξέρεις κάποιον που ξέρει την περιοχή; ή τον ψυχολόγο;
    Σήμερα είχα ραντεβού και δεν θα πήγαινα γιατί δεν ήξερα το σημείο συνάντησης, έλα όμως που όταν είναι να γίνει κάτι!! Με παίρνει τηλέφωνο η ψυχολόγος και μου λέει εάν γίνεται να αλλάξουμε την μέρα επειδή είχε κάποιες δουλειές, να το πάμε από εβδομάδα, εγώ της είπα ότι δεν θα ερχόμουν γιατί δεν ήξερα την τοποθεσία και μου είπε θα με πάρει τηλέφωνο να μου πει την ημέρα και το μέρος, τι καλά!!

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    Μια παρεξήγηση λοιπόν! κάθε εμπόδιο για καλό.

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Πιστεύω πως υπάρχουν άντρες που θα σε κάνουν να νιώσεις ασφαλής σίγουρα πολύ περισσότερο από άλλους. Αλλά αν το βοηθήσεις και συ λίγο το όλο θέμα μέσα σου τότε πιστεύω θα είσαι 100% αρκεί να βρεις το κατάλληλο άτομο
    Ας τα πάρουμε ένα ένα... Τι ακριβώς εννοείς με την πρώτη φράση;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Μου δηλητηρίασαν το σκύλο μου, το προηγούμενο σκύλο το εξαφάνισαν ούτε που το βρήκαμε ποτέ, ντρέπομαι για το ανθρώπινο είδος!!

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Μου δηλητηρίασαν το σκύλο μου, το προηγούμενο σκύλο το εξαφάνισαν ούτε που το βρήκαμε ποτέ, ντρέπομαι για το ανθρώπινο είδος!!
    Λυπαμαι πολύ για αυτό που συνέβη.Το προλαβες το σκυλάκι ή απεβίωσε;
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  13. #88
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ας τα πάρουμε ένα ένα... Τι ακριβώς εννοείς με την πρώτη φράση;
    Υπάρχουν άντρες που θα σε κάνουν να νιώσεις ασφαλής. Θα σε κάνουν να νιώσεις οικεία,ομορφα, χαλαρά.

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Υπάρχουν άντρες που θα σε κάνουν να νιώσεις ασφαλής. Θα σε κάνουν να νιώσεις οικεία,ομορφα, χαλαρά.
    Καλημέρα...

    Μακάρι να έχεις δίκιο σ' αυτό... Αυτό ακριβώς χρειάζομαι, να νιώθω ασφαλής...
    Θέλω να μπορώ να κοιμηθώ χωρίς να πρέπει οπωσδήποτε να κάνω σεξ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Λυπαμαι πολύ για αυτό που συνέβη.Το προλαβες το σκυλάκι ή απεβίωσε;
    Όχι δεν το προλάβαμε!

Page 6 of 111 FirstFirst ... 456781656106 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πώς αισθάνεστε τώρα;
    By Κύκνος in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12550
    Last Post: 21-01-2022, 20:33
  2. πως αισθανεστε τωρα?
    By giannis000 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 05-05-2019, 21:28
  3. πολεμος (δευτερο μερος)
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 10
    Last Post: 03-12-2018, 17:41
  4. το 1ο ψυχωσικο επεισοδιο ειναι το πιο δυνατο η το δευτερο?
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 51
    Last Post: 13-10-2013, 15:01
  5. Replies: 1
    Last Post: 19-10-2005, 09:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •