Τα complex μου με κάνουν να θελω να αυτοκτονήσω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1

    Τα complex μου με κάνουν να θελω να αυτοκτονήσω

    Αυτό που ζώ ευχομαι να μην το ζήσει ποτέ κανείς ανθρωπος..Μέσα σε εναν χρόνο εχω παρει 10 κιλά τα οποία ομως δεν φαίνονται πολυ γιατι εχω υψος 1.80, αυτό το γεγονός ομως με έκανε να μισήσω τον εαυτο μου,να μην θέλω να κοιτάω την φάτσα μου στον καθρέφτη.Κάθε βράδυ που γυρνάω σπιτι κλαίω και το κακό ειναι οτι δεν ξέρω τον λόγο η μ'άλλον τον ξέρω αλλα δεν θελω να παραδεχτώ οτι ο λογος που το κανω αυτο ειναι επειδή απλα δεν 'μ αρεσω'.Οι φίλες μου μου λένε οτι είμαι πολυ ομορφη και οτι παρολο που εχω κάποια παραπανω κιλα ειμαι πολυ ωραία κοπέλα ..Εχω μια σχέση 4 χρόνων και φοβάμαι μη με παρατήσει για κάποια αλλη.Δεν αντεχω άλλο αυτη τη ζωή ,θέλω ν αγαπήσω τον εαυτό μου και δεν μπορω.Μεχρι κ ν'αυτοκτονήσω σκεφτηκα!! Αυτή η ανασφαλεια μου με κάνει πολυ ζηλιάρα και μαλώνω με τον φίλο μου γτ πολυ απλα ζηλευω..Help me !!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Δηλαδη εγώ που είμαι κοντή και πήρα σε ένα χρόνο 10 κιλά τι πρέπει να κάνω;Βέβαια εγώ είμαι μεγάλη αλλά δεν με θυμάμαι ποτέ έτσι.Είσαι 1.80 και έχεις κόμπλεξ που τα 10 κιλά σε σένα έχουν σαν 20 δικά μου.Μήπως αλλού είναι το πρόβλημα;εαν έχεις μια καλή σχέση γιατί πας γυρεύοντας.Δεν διαβάζεις τι περνάει ο καθένας μας; Μήπως πρέπει να μιλήσεις με ψυχολόγο;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •