Προβλήματα κατά το σεξ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    18

    Προβλήματα κατά το σεξ

    Γεια σας! Ονομάζομαι Μιχάλης και είμαι 20 ετών σχεδόν παρθένος ... Θα καταλάβετε γιατί λέω σχεδόν . Εγώ προσωπικά σε γενικές γραμμές δεν έχω ιδιαίτερα πολλές εμπειρίες με το άλλο φύλο ,δεν έχω κάνει ποτέ μου σχέση δηλαδή,το μόνο που χω κάνει είναι μερικά φασωματα και 1 φορά τον περασμένο Ιούλιο παραλίγο να κάνω σεξ,θα σας πω τώρα τι εννοώ . Ήμουν σε ένα κλαμπ τον περασμένο Ιούλιο και γνώρισα μια ωραία κοπέλα (ήταν ομορφούλα και κοντή κοπέλα ,στην ηλικία μου και αυτή ) και τέλος πάντων εκεί στο κλαμπ φασωθηκαμε. Ύστερα λοιπόν πάμε λιγο μόνοι μας δίπλα στις ξαπλώστρες από το κλαμπ(μπιτσομπαρο ήταν βασικά ) και εκεί μου έκανε στοματικό σεξ,μέχρι να φτάσω σε οργασμό. Τέλος πάντων μετά έφυγα από κλαμπ ,ανταλλάξαμε ινστα και είπαμε θα συναντηθούμε να συνεχίσουμε ότι κάναμε. Τέλος πάντων της έστειλα και κλείσαμε ραντεβού 2 μέρες μετά. Το ραντεβού πήγε πολύ κομπλέ ήπιαμε ένα ποτό πρώτα χαλαρό και μετά είπαμε να πάμε για μια βόλτα προς την παραλία που είχε ξαπλώστρες ( έχει διάφορες ξαπλώστρες εκεί στη παραλία,στο νομό Κορινθίας ήμασταν παρεπιπτόντως) και εκεί αυτή με το που κάτσαμε άρχισε να με κοιτάει έντονα στα μάτια και άρχισε να βγάζει τη γλώσσα και να τη κουνάει δεξιά κ αριστερά. Φάση ήθελε σεξ δηλαδή. Εκείνη την ώρα κάνουμε ένα δυνατό γλωσσοφιλο και άρχισα να της βάζω χέρι κλπ κλπ και το πράγμα πήγαινε τέλος πάντων στο σεξ. Εκείνη την ώρα επειδή είχε κόσμο κοντά μου λέει να πάμε λίγο πιο πέρα στα βότσαλα πιο μόνοι μας. Λέω οκ πάμε πέρα στα βότσαλα . Καθίσαμε κάτω και ξεκινήσαμε σιγά σιγά να κάνουμε προκαταρκτικά. Μου έκανε δηλαδή στοματικό, έβαλα και εγώ ύστερα της έβαλα το δάκτυλο στο αιδοίο της και γενικά κάναμε όλα τα κολπακια πριν το σεξ. Λίγο πριν δοκιμάσουμε να κάνουμε σεξ ,πήρα το θάρρος να δοκιμάσω να κάνω αυτό που έχω φετίχ ,να της λατρέψω τα πόδια δηλαδή ( ναι είμαι ποδολάγνος σε ακραίο βαθμό ),αυτή τέλος πάντων χωρίς καμία αντίρρηση με άφησε να γλείφω τις πατούσες της για περίπου 3 λεπτά. Τέλος πάντων μετά από αυτό έφτασα σε πλήρη στύση και ήμουν έτοιμος να βάλω το προφυλακτικό εκείνη την ώρα καθώς το έβαλα βλέποντας την να ετοιμάζεται να πάρει θέση το βάζω μέσα στο αιδοίο της και ξεκινάει η επαφή αλλά εκεί αγχώθηκα για κάποιο λόγο πολύ άσχημα και η στύση έφυγε χωρίς να καταφέρω να φτάσω στο καλό σημείο. Τότε ξενέρωσαμε και οι 2 και μετά δε τη ξαναείδα ( καθώς θα έφευγε από την περιοχή μετά από 2 μέρες ). Δε ξέρω τι έφταιξε αλλά κάτι μου μείωνε τη στύση εκείνη την ώρα . Πιστεύετε ότι είναι η ακραία ποδολαγνεία μου ,γιατί γενικά ελκομαι κυρίως από τα γυναικεία πόδια, ακόμα και το πορνό που βλέπω είναι κατά 99% σχετικό με τη ποδολαγνεία,ελκομαι πιο λίγο από τα υπόλοιπα..... Μήπως ήταν το ότι η κοπέλα ήταν πολύ μικροσκοπική και γενικά γλυκούλα που να την έβλεπα περισσότερο σαν λούτρινο αρκουδάκι παρά ως κάτι που να με έλκει σεξουαλικά( γύρω στο 1,50 ήταν η κοπέλα και είχε λίγο παιδική φατσούλα,δεν έμοιαζε δηλαδή για 19) ? Μήπως φταίει ότι ήταν η πρώτη μου φορά ? Ή είναι πρόβλημα σοβαρό και πρέπει να ανησυχήσω ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Η μια φορά δεν αποτελεί αντιπροσωπευτικό νούμερο για να ανησυχήσεις. Θα μου πεις οτι ήταν η 1η και είναι λογικό να το υπεραναλύεις αλλά δε θα έπρεπε διότι αγχώνεσαι άδικα. Δε νομίζω οτι μπορεί κάποιος να απαντήσει στο γιατί (με βαση τις υποθέσεις που έκανες) πέρα από σένα. Ναι μεν μπορεί να διεγείρεσαι εγκεφαλικά από τα πόδια αλλά λόγω της επαφής/τριβής η διείσδυση διεγείρει και τις νευρικές απολήξεις του μορίου σου. Ίσως, όντας και 1η φορά, το προφυλακτικό να μείωσε την αίσθηση, να μην καταλάβαινες και πολλά και να έφυγε η στύση.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    με τοσο κειμενο που διαβασα για τον τροπο που εξελιχθηκε το σεξ, με τοσες λεπτομερειες, με τοση αναλυτικη περιγραφη που για μια στιγμη νομισα οτι ειμαι σε site εξιστορισης ερωτικων περιπτυξεων.....

  4. #4
    Elenia781
    Guest
    το καλό σημείο μου αρεσε....δεν θα μαθουμε ποτε ποιο είναι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    με τοσο κειμενο που διαβασα για τον τροπο που εξελιχθηκε το σεξ, με τοσες λεπτομερειες, με τοση αναλυτικη περιγραφη που για μια στιγμη νομισα οτι ειμαι σε site εξιστορισης ερωτικων περιπτυξεων.....
    Χαχαχα επικό σχόλιο
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Χαχαχα επικό σχόλιο
    nfndndnxndnnx

Similar Threads

  1. Πανικός κατά το ξύπνημα
    By EutuxiaSt in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 124
    Last Post: 17-01-2022, 21:26
  2. ΚΑΤΑ ΜΑΤΘΑΙΟΝ
    By hlias1988 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 16
    Last Post: 24-04-2020, 19:50
  3. Προβλήματα στη σχέση κατά την εγκυμοσύνη
    By mybabyshotmedown in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 25
    Last Post: 06-07-2018, 22:33
  4. Προβλήματα με τις δουλειές μου κατά καιρούς...
    By ΜΑΝΟΛΗΣ28 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 26-01-2018, 15:26
  5. SEROXAT ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ
    By Wintertimes in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 08-06-2008, 20:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •