Τον σκέφτομαι παρόλο που δεν μου αξίζει - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 61
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Δεν ξερω αν ψαχνεις τον πριγκιπα για να του δοθεις ολοκληρωτικα αλλα ειλικρινα στο λεω πριγκιπες δεν υπαρχουν.
    Υπάρχουν πρίγκηπες. Αλλά παντρεύονται Γκρέις Κέλι. Όπως υπάρχουν και σφίχτες, με φερράρι και μέγαρα 3000τμ με πισίνες, αλλά βρίσκουν ψιλές , λεπτές κορμάρες και αυτοί , με αντίστοιχες βίλες. Δεν είναι όλα, για όλους.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Οι γενικευσεις σου και η ταμπελοποιηση σε ολα μα ολα τα θεματα ειλικρινα κουραζουν.Λυπαμαι αν δεν το κατανοεις αλλα ειναι δυσκολο να γινει συζητηση ετσι.Λυπαμαι αν δεν το καταλαβαινεις.Οι γυανιακες κανουν αυτο,οι γυναικες θελουν αυτο,οι γυναικες ψαχνουν αυτο.Αν εμενα στη ζωη μου μου ετυχαν πεντε μαλακες αυτο δε σημαινει οτι ολοι οι αντρες ειναι μαλακες.Αν εσενα η γυναικα σου ειναι ανεπροκοπη δε σημαινει οτι ολες οι γυναικες ειναι ανεπροκοπες.Βγαλε τις παρωπιδες θα γινεις πιο ευτυχισμενος.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Η θεματοθέτρια, έχει ανοίξει πολλά θέματα. Το μοτίβο , είναι το ίδιο πάντα. Βγαίνει, την κουβαλάνε , την κερνάνε, τρώει το χρόνο τους , κάνει φάσεις με φιλιά κτλ και σεξ δεν έχει κάνει ποτέ. Στα 25 της είναι παρθένα. Πιθανόν ζητάει κάποιον που δεν υπάρχει ή αν υπάρχει δεν θα ασχολιόταν ποτέ μαζί της. Αφού όλοι αυτοί , δεν είναι επαρκείς για αυτήν , γιατί δαπανά το χρόνο τους ;; Γιατί δεν τους αφήνει μπας και βρουν καμία γυναίκα ενεργή σεξουαλικά να λειτουργήσουν φυσιολογικά ;;; Ή να πάρουν απόφαση ότι αυτό το είδος, των ενεργών σεξουαλικά γυναικών που δεν έχουν τη μύτη στο διάστημα σπανίζει , οπότε να φάνε τα λεφτά τους στις πόρνες, για να ξεφύγουν από τον αυνανισμό στα 25,30, 35 τους. Γιατί όσοι δαπανούν τη ζωή και το χρήμα τους με γυναίκες σαν τη θεματοθέτρια, στον αυνισμό καταλήγουν . Και αυτό είναι κατάντια για ενήλικους άνδρες. Γιαυτό σε αυτή τη χώρα έρχονται τόσα εκατομμύρια ξένες γυναίκες και τόσες χιλιάδες πόρνες. Γιατί υπάρχει έλλειμα σεξουαλικά ενεργών γυναικών .
    Διαφωνώ....γυναικες πρόθυμες υπάρχουν.

    Οι άντρες έχουν κρυφτεί πίσω από τις οθόνες υπολογιστών και φοβούνται να διεκδικήσουν, να φλερτάρουν, να πλησιάσουν μια γυναίκα.

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Το ρε μήτρο ; Δείχνει απλά το επίπεδό σου και το ποιόν σου ; Τους τρόπους σου ;; Το προσπερνώ για χάρη της κουβέντας ! Ο παρθένος στα ... 25 ... αμφισβητώ αν γνωρίζει γυναίκες ! Αν ... γνωρίσει καμία ... λέμε , ότι ... σπάει ο διάολος το ποδάρι του (!) ... φυσικά και θα πάρει δρόμο έτσι και της πει ... τα περί ... (μη) εμπειρίας του ! Οι άνδρες όμως,δεν παίρνουν δρόμο επειδή κάποια είναι παρθένα ... αν δεν σκοπεύει να παραμείνει και μαζί τους ! Αν όμως σκοπεύει να παραμείνει και μαζί τους, μάλλον θα φύγουν τρέχοντας!!



    Η αλήθεια, είναι ότι οι περισσότερες γυναίκες ψάχνουν πολύ για να βρουν μαλάκες, αλήτες, εγκληματίες, πρεζάκια , κακοποιούς, τύπους που δέρνουν γυναίκες, άπλυτους, βρωμιάρηδες κτλ κτλ κτλ . Αυτοί πάντα είναι ...ζευγαρωμένοι και έχουν και υπερπροσφορά γυναικών ! Αυτοί που είναι μόνοι , χωρίς γυναίκες, είναι κάτι επιστήμονες, λεφτάδες, νοικοκύρηδες, τύποι που δεν πίνουν , δεν παίρνουν κόκα κτλ !
    Ε βέβαια. Ξέρεις πόσα χρόνια ψάχνω εγω άντρα μισογυνη, βιαιο, βρώμικο και πρεζακια; για αυτό είμαι παρεα με τη μοναξιά. Είναι όλοι καπαρωμενοι, όπως όλα τα κελεπούρια σαν αυτούς

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Η Λέμον όπως πάντα πετάει μια βομβα όπως κάνει κάθε φορά που επιστρέφει και ανοίγει ένα καινούργιο θέμα με κοινή βάση και κάθεται σε μια γωνιά και γελάει πραγματικά...

    Λεμον τι να πω κορίτσι μου..
    Όπως παίζει στην ζωή σου με τους άντρες γουστάρεις να τους βλέπεις και εδώ πετωντας τους ένα παιχνιδάκι σου να ψαρώνουν και όχι μόνο για να γεμίσουν πάλι σελίδες ..

    Σου βγάζω το καπέλο πλέον..εφόσον βρίσκεις έδαφος τα κάνεις ,αλλιώς δεν θα τα έκανες απλά τα πράγματα...

    Οπότε μην απορείτε..πάντα μια Λέμον θα υπάρχει να σας ρίχνεις τροφή και εσείς να τρεχεται ..όλοι, γυναίκες άντρες γιατί και με τις γυναίκες τα ίδια κάνει αν δεν της χαϊδεύουν τα αυτιά!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Διαφωνώ....γυναικες πρόθυμες υπάρχουν.

    Οι άντρες έχουν κρυφτεί πίσω από τις οθόνες υπολογιστών και φοβούνται να διεκδικήσουν, να φλερτάρουν, να πλησιάσουν μια γυναίκα.
    Άντρες πλησιάζουν γυναίκες. Και εισπράττουν απορρίψεις. Οι γυναίκες ... ποιούς κυνηγάνε ;;;; "Διάσημους" ;;; Παντρεμένους 60ρηδες , κοντούς , χοντρούς , άσχημους ;;; ή απατεώνες "επιχειρηματίες" που έχουν σκάφη με κλεμμένα ;;;; ή τύπους της νύχτας , του υποκόσμου, με ... ποινικό μητρώο ;;;

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Η Λέμον όπως πάντα πετάει μια βομβα όπως κάνει κάθε φορά που επιστρέφει και ανοίγει ένα καινούργιο θέμα με κοινή βάση και κάθεται σε μια γωνιά και γελάει πραγματικά...

    πετωντας τους ένα παιχνιδάκι σου να ψαρώνουν και όχι μόνο για να γεμίσουν πάλι σελίδες ..

    Όλοι περνάνε καταπληκτικά ! Τι να κάνουμε σάββατο απόγευμα ;;;
    Αν βρω παντρεμένη σέξυ ερωμένη , θα περνάω μαζί της αυτές τις ώρες !
    Τώρα ... για απογευματινό καφεδάκι μια χαρά είμαι !!!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Ε βέβαια. Ξέρεις πόσα χρόνια ψάχνω εγω άντρα μισογυνη, βιαιο, βρώμικο και πρεζακια; για αυτό είμαι παρεα με τη μοναξιά. Είναι όλοι καπαρωμενοι, όπως όλα τα κελεπούρια σαν αυτούς

    Στο ... Los Angeles και παρέα με τη μοναξιά ;;;;; Δεν βρίσκεις κανέναν σιτεμένο ξανθό κιθαρίστα στα 50s του ;;; Κανένα Λατίνο σφίχτη ρε αδελφέ ;;;
    Εδώ εμείς στι μίζερη μικραστική χιονισμένη αθήνα ελπίζουμε !!!!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Συγγνώμη, τώρα ξαναμπήκα στο φόρουμ μετά από καιρό.
    Είμαι πολύ απασχολημένη από τη δουλειά μου.

    Με αυτό το παιδί συνεχίζω να βρίσκομαι, δεν έχει γίνει κάτι μεταξύ μας αλλά λέει ότι του αρέσει πολύ η παρέα μου, βγαίνουμε όσο μπορώ (δεν έχω πολύ χρόνο) και περνάμε καλά.
    Δεν είναι λιγουρης, μια φορά με αγκάλιασε και μετα με ρώτησε αν ένιωσα άβολα , επίσης μου έχει προτείνει να μου δώσει το μπουφάν του μια φορά που κρύωνα, μέχρι και να έρθω εκεί που πάει διακοπές το καλοκαίρι μου πρότεινε.
    Περνάω καλά και βλέπω πως όπως και με τον πρώην μου όταν δεν φασωνομαι από την αρχή, συνεχίζουν να θέλουν να βγαίνουν μαζί μου και δεν μου προτείνουν η επόμενη φορά να είναι σεξ ή τίποτα.
    Δεν με ενδιαφέρει αν ο τύπος αυτός έχει κι άλλες παράλληλα ούτως ή άλλως δεν τον θέλω για σχέση, απλώς άμα νιώσω άνετα να κάνω μια αρχή ή έστω να κερδίσω έναν φίλο αν δεν μου βγει...

    Τον άλλο τον ξεχνάω κατά περιόδους αλλά τις τελευταίες ημέρες τον ξαναθυμήθηκα που είδα μια ανάρτηση.
    Εν τω μεταξύ έμαθα κιόλας πως μετά το πέσιμο σε εμένα πρότεινε στην άλλη (που θα τον βοηθούσε και καλά για τη δουλειά) να ξαναβγούν (αλλά με παρέα, όχι οι δύο τους) αλλά τον ξεκοψαν οι φίλες μου, ευτυχώς.
    Αυτό που με ενοχλεί είναι ότι η μία φίλη μου επέμεινε ότι γουστάρει την άλλη , και δεν κλονίστηκε από το γεγονός ότι την έπεσε σε εμένα. Δηλαδή γιατί να θέλει την άλλη, ενώ δεν έχει δείξει κάτι τέτοιο ( ίσα ίσα την έχει ειρωνευτεί κιόλας πίσω από την πλάτη της) ; Και δεν την λες και πολύ ωραία κιόλας αυτή. Είναι οκ, γλυκούλα, αλλά δεν έχει θηλυκότητα και δεν είναι εντυπωσιακή, κάνει και κάτι υστερικά ( το παίζει πολύ σοβαρή). Μας έχει περιγράψει και τα γούστα του πάνω κατω και πιο πολύ είναι σαν να περιέγραφε εμένα, αυτή καμιά σχεση. Και μάλιστα της είχε πει να της γνωρίσει έναν . Αλλά γιατί οι φίλες μου να μην συζητάνε ότι ήθελε εμένα; Ποτέ δεν έχω βρεθεί στο επίκεντρο τέτοιας συζήτησης.
    Τέλος πάντων....

    Αυτά.
    Είμαι πιο ήρεμη ψυχολογικά, αλλά θα ήθελα να τον ξαναδώ τον άλλον, έστω για να τον βρίσω και για να καταλάβω τι είχε στο κεφάλι του

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    20
    Υπάρχει και το ενδεχόμενο να μην του αξίζεις εσύ. Σιχαίνομαι να ακούω για ανθρώπους που πιστεύουν ότι κάποιος αξίζει περισσότερο ή λιγότερο σε κάποιον. Απλά ταλαιπωρείς ανθρώπους με τον εγωισμό σου.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Πρώην παρθένας , τι ακριβώς σημαίνει ;

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    δεν θελεις να τον δεις για να καταλαβεις τι ειχε στο κεφαλι του.
    θελεις να τον δεις , γιατι δεν αντεχεις ουτε την σκεψη οτι μπορει να στην επεσε χωρις να πολυγουσταρει κιολας κι ουτε νιαστηκε που χαθηκατε, κι οτι ηθελε περισσοτερο μια αλλη της παρεας σου, οπως σου λενε...
    διοτι ετσι σκεφτεσαι εσυ. ανταγωνιστικα, χωρις αληθινη επιθυμια για κανεναν.
    δεν θελεις ανδρα, θελεις μονο να σε θελει.
    γιατι δεν πας για ψυχοθεραπεια να βρεις τι σου συμβαινει και τα κανεις ολα αυτα;

    τι θελεις απο μας, λεμονι;

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    διοτι ετσι σκεφτεσαι εσυ. ανταγωνιστικα, χωρις αληθινη επιθυμια για κανεναν.
    δεν θελεις ανδρα, θελεις μονο να σε θελει.
    γιατι δεν πας για ψυχοθεραπεια να βρεις τι σου συμβαινει και τα κανεις ολα αυτα;
    Οι lemon , δεν είναι λίγες περίπτωσεις . Είναι τμήμα του γυναικείου πληθυσμού καθόλου ευκαταφρόνητο . Στο σύνολο των γυναικών κάτω των 50 , παίζει να είναι το 1/3 των γυναικών ! Τόσο πολλές. Και είναι αυτό που λες ! Ανέραστες, δεν επιθυμούν κανέναν και θέλουν απλά να τη σπάνε στους άνδρες και να τους καταστρέφουν.
    ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΕΑΛΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ, ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ, ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ .... ΛΥΣΣΑΛΕΑ ΕΠΙΘΕΣΗ !!!!!!!

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Οι lemon , δεν είναι λίγες περίπτωσεις . Είναι τμήμα του γυναικείου πληθυσμού καθόλου ευκαταφρόνητο . Στο σύνολο των γυναικών κάτω των 50 , παίζει να είναι το 1/3 των γυναικών ! Τόσο πολλές. Και είναι αυτό που λες ! Ανέραστες, δεν επιθυμούν κανέναν και θέλουν απλά να τη σπάνε στους άνδρες και να τους καταστρέφουν.
    ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΕΑΛΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ, ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ, ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ .... ΛΥΣΣΑΛΕΑ ΕΠΙΘΕΣΗ !!!!!!!
    Δυστυχώς θεωρώ ότι έχεις ένα δίκιο σε αυτό που λες. Πολλές γυναίκες απλά δεν ξέρουν τι θέλουν, περισσότερο ταλαιπωρούν τους άλλους. Βέβαια θεωρώ ότι πρώτα από όλα δηλητηριάζουν τους εαυτούς τους με αυτή την στάση. Για μενα το πιο όμορφο σενάριο είναι αυτό που ένας άντρας και μια γυναίκα είναι μαζί γιατί απλά δεν μπορούν να είναι χωριστά ο ένας από τον άλλον γιατί τίποτα δεν έχει νόημα αν είναι χωριστά. Μια φορά στη ζωή μου ήμουν τυχερός και το έζησα αυτό. Τώρα όταν αρχίσουν και μπλέκουν μικροαστικά κόμπλεξ (πολλές φορές εκατέρωθεν) όλα χαλάνε. Ας πουμε εδώ έχουμε ένα θέμα που νομίζει ότι η παρθενία είναι κάποια μεγάλη υπόθεση και ότι όλοι είναι ανίκανοι. Σίγουρα φέρεται άσχημα στους άντρες αλλά έχει χάσει και ένα μεγάλο μέρος της ζωής της βουτηγμένη στον μισανδρισμό και την ανηδονία

  15. #45
    Elenia781
    Guest
    Λοιπόν το πρόβλημα της λεμον πηγάζει απο τους γονείς της και συγκεκριμένα απο την στάση της μητέρας της προς τον πατέρα της. Εκεινη είναι ο μεντορας της! εμ

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 11-08-2020, 13:59
  2. Replies: 45
    Last Post: 01-11-2017, 22:07
  3. Αξιζει?
    By Mauroslosk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 55
    Last Post: 09-07-2017, 13:32
  4. Αγορα --Αξιζει?
    By nick190813 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 229
    Last Post: 27-11-2016, 01:41
  5. Αξιζει??
    By absolute in forum Παχυσαρκία
    Replies: 2
    Last Post: 15-12-2010, 14:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •