Τον σκέφτομαι παρόλο που δεν μου αξίζει - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 61
  1. #46
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    20
    Ίσως είναι σκληρό, αλλά το να φέρεσαι υποτιμητικά στους συνανθρώπους σου είναι αποκλειστικά δικό σου πρόβλημα. Αν έχεις αποτύχει στα 25 (και πιο νωρίς προφανώς) να καταλάβεις ότι δεν φερόμαστε στους άλλους έτσι υπάρχει πρόβλημα. Τις συμπεριφορές αυτές οι ζωή τις επιστρέφει.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Η ίδια δεν αισθάνεται ότι έχει πρόβλημα. Πιστεύει ότι είναι μια χαρά και ότι απλά οι άλλοι , δεν είναι αντάξιοί της. Εδώ που τα λέμε, όσοι είμαστε μεγαλύτεροι , δεν μας ξενίζει αυτό . Δεκαετία του 1990 , έτσι ήταν το 90% των γυναικών που δεν ήταν εκτρώματα εμφανισιακά. Σήμερα, το ποσοστό τους, πρέπει να είναι μικρότερο από τα 90s , επειδή τελείωσαν οι αργόμισθοι , οι κλέφτες και οι κληρονόμοι απατεώνων που είχαν άφθονο χρήμα για να σπαταλούν για γυναικεία μηδενικά. Οπότε σήμερα , σίγουρα δεν είναι το 90% των γυναικών που δεν είναι εκτρώματα εμφανισιακά. Σε μεγάλο ποσοστό φταίει η κοινωνία και ο καταναλωτισμός. Φταίει βέβαια και η ανατροφή των γυναικών , που αντιμετωπίζουν τη σεξουαλικότητά τους, ως μέσο βιοπορισμού, πλουτισμού και αντικείμενο προς πώληση που βγαίνει σε πλειστηριασμό .

    Καταλαβαίνετε, ότι όσο είναι το ποσοστό των διαφόρων lemon στο γυναικείο πληθυσμό , προκαλεί ένα ίσο ποσοστό παρθένων ανδρών αντίστοιχης ηλικίας, που αν δεν έχουν κουράγιο ή χρήμα να καταφύγουν στον αγοραίο έρωτα , έχουν ως μόνη σεξουαλική δραστηριότητα τον αυνανισμό .

  3. #48
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Η ίδια δεν αισθάνεται ότι έχει πρόβλημα. Πιστεύει ότι είναι μια χαρά και ότι απλά οι άλλοι , δεν είναι αντάξιοί της. Εδώ που τα λέμε, όσοι είμαστε μεγαλύτεροι , δεν μας ξενίζει αυτό . Δεκαετία του 1990 , έτσι ήταν το 90% των γυναικών που δεν ήταν εκτρώματα εμφανισιακά. Σήμερα, το ποσοστό τους, πρέπει να είναι μικρότερο από τα 90s , επειδή τελείωσαν οι αργόμισθοι , οι κλέφτες και οι κληρονόμοι απατεώνων που είχαν άφθονο χρήμα για να σπαταλούν για γυναικεία μηδενικά. Οπότε σήμερα , σίγουρα δεν είναι το 90% των γυναικών που δεν είναι εκτρώματα εμφανισιακά. Σε μεγάλο ποσοστό φταίει η κοινωνία και ο καταναλωτισμός. Φταίει βέβαια και η ανατροφή των γυναικών , που αντιμετωπίζουν τη σεξουαλικότητά τους, ως μέσο βιοπορισμού, πλουτισμού και αντικείμενο προς πώληση που βγαίνει σε πλειστηριασμό .

    Καταλαβαίνετε, ότι όσο είναι το ποσοστό των διαφόρων lemon στο γυναικείο πληθυσμό , προκαλεί ένα ίσο ποσοστό παρθένων ανδρών αντίστοιχης ηλικίας, που αν δεν έχουν κουράγιο ή χρήμα να καταφύγουν στον αγοραίο έρωτα , έχουν ως μόνη σεξουαλική δραστηριότητα τον αυνανισμό .
    Τώρα θίγεις το γενικότερο θέμα της ισότητας. Γιατί από τη μια ισότητα από την άλλη οι περισσότερες θεωρούν δεδομένο ότι ο άντρας θα είναι το πορτοφόλι. Αλλά επειδή και οι άντρες ξύπνησαν, πολλές μένουν στο ράφι επειδή δεν βρίσκουν κάποιον να εκμεταλλευτούν. Σίγουρα δεν είναι όλα άσπρο μαύρο, αλλά υπάρχει μεγάλη μερίδα γυναικών που εκμεταλλεύονται καταστάσεις. Κάποιοι απλά δεν θέλουν να το ακούν.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Η γυναίκα διαλέγει, αν η γυναίκα σε διαλέξει κέρδισες, αν την γυναίκα την διαλέξεις έχασες...

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Οι lemon , δεν είναι λίγες περίπτωσεις . Είναι τμήμα του γυναικείου πληθυσμού καθόλου ευκαταφρόνητο . Στο σύνολο των γυναικών κάτω των 50 , παίζει να είναι το 1/3 των γυναικών ! Τόσο πολλές. Και είναι αυτό που λες ! Ανέραστες, δεν επιθυμούν κανέναν και θέλουν απλά να τη σπάνε στους άνδρες και να τους καταστρέφουν.
    ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΕΑΛΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ, ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ, ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ .... ΛΥΣΣΑΛΕΑ ΕΠΙΘΕΣΗ !!!!!!!
    αυτο που λες, δεν ειναι μονο εντελως αστηριχτο, αλλα ειναι και παραλογο...
    για την ακριβεια ειναι λογικο αλμα...

    βλεπουμε μια περιπτωση κι εσυ μας διαβεβαιωνεις οτι ειναι ιδιες το 50 % των γυναικων, αντε για χαρη μας, το 1/3..
    ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΚΑΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ;;;;
    να σου πω, για να μην κουραζεσαι;
    ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ!
    δεν εισαι ΡΕΑΛΙΣΤΗΣ, εισαι ΤΣΟΥΒΑΛΙΑΣΤΗΣ!
    δικες σου μισογυνικες κορωνες, οπως και παντα.
    εγω δεν ξερω καμια γυναικα να λειτουργει ετσι , οχι μονο τωρα , αλλα ανεκαθεν.
    υπαρχουν βεβαια, και ΝΑ ενα παραδειγμα, η λεμον.
    αλλα απο το "υπαρχουν" μεχρι "ειναι το 1/3 των γυναικων", μεσολαβει Ο ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ...
    τσουβαλιαζεις στα παντα.
    εχεις κανει μια παρατηρηση απο κατι που σουε χει συμβει, μας λες "ολες οι γυναικες στην ελλαδα ειναι ετσι , γιουβετσι και κοκορετσι".
    αν σε ενδιαφερουν οι μελλοντικες σου σχεσεις/επαφες με το αλλο φυλο, καλα θα κανεις να το κοιταξεις.
    δεν θα βρεις πολλες να ανεχονται τετοιες μπουρδολογιες..
    Last edited by Remedy; 21-04-2022 at 22:31.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο που λες, δεν ειναι μονο εντελως αστηριχτο, αλλα ειναι και παραλογο...
    για την ακριβεια ειναι λογικο αλμα...

    βλεπουμε μια περιπτωση κι εσυ μας διαβεβαιωνεις οτι ειναι ιδιες το 50 % των γυναικων, αντε για χαρη μας, το 1/3..
    ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΚΑΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ;;;;
    Με ένα απλό ξεφύλλισμα , σημειώσεων ή βιβλίων γυναικολόγων , ένας καλοπροαιρετος , ανοιχτόμυαλος άνθρωπος (μην ενοχλείσαι , δεν λέμε για σένα)
    θα διαπιστώσει , ότι είναι επέμβαση που πραγματοποιούν συχνά οι ειδικοί ιατροί . Η χειρουργική ρήξη παρθενικού υμένα. Σε γυναίκες, ενήλικες προφανώς, που έχουν φτάσει σε μεγάλη ηλικία!
    Γιατί ; Προφανείς οι λόγο, όπως είπαμε για ανοιχτόμυαλους και καλοπροαίρετους ! Εσύ , μην ασχολείσαι .

  7. #52
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Με ένα απλό ξεφύλλισμα , σημειώσεων ή βιβλίων γυναικολόγων , ένας καλοπροαιρετος , ανοιχτόμυαλος άνθρωπος (μην ενοχλείσαι , δεν λέμε για σένα)
    θα διαπιστώσει , ότι είναι επέμβαση που πραγματοποιούν συχνά οι ειδικοί ιατροί . Η χειρουργική ρήξη παρθενικού υμένα. Σε γυναίκες, ενήλικες προφανώς, που έχουν φτάσει σε μεγάλη ηλικία!
    Γιατί ; Προφανείς οι λόγο, όπως είπαμε για ανοιχτόμυαλους και καλοπροαίρετους ! Εσύ , μην ασχολείσαι .
    Πω ρε φιλεεεε τα χεις τερματισει όλα τα θέματα πια.Ημαρτον καπου.
    Δεν έχω ξανά διαβασει πιο μισογυνικες αποψεις και πιο ατοπες.δεν έχεις γραψει ούτε ένα μήνυμα που να μην αναφερεις τις αηδιαστικες απόψεις σου.Σου λενε όλοι εδώ τα ίδια εσύ το χαβα σου.

    Λυπάμαι που στο λέω και εγω και όλοι εδώ μεσα άσχετα από τα προβλήματα που λες ότι έχουμε όλες οι γυναίκες κτλ κτλ κοίτα εσύ να λύσεις τα δικα σου θεματα πρώτα που είναι τεραστια.Δεν θα σταυρωσεις έτσι ούτε θυληκια γάτα.

    Και επειδή διαβασα το θέμα σου θα σου πω οτι ίσως υπάρχουν καποιες γυναίκες που εκμετάλλευονται άνδρες και τους βλέπουν μόνο για το πορτοφολι αλλά βρίσκουν εύκολα και ανόητα θυματα.μάλλον ανήκεις σε αυτή την κατηγορία.Αν ησουν ξυπνιος οπως λες δεν θα την παταγες ετσι.Τώρα όλες οι θεωριες σου περί γυναικων,περί αγαμητων ανδρων και γυναικων και τα σχετικα,μάλλον βασιζονται σε δικες σου κατά φαντασιαν εικασιες καθώς οποιον και να ρωτήσεις από τότε που γεννηθηκε (πλην ορισμένων περίπτωσεων με σωματικα και ψυχικά νοσηματα) καραξεσκιζονται.μη ζηλευεις ετσι ειναι.

    Τώρα εσύ επειδή δεν μπορείς να πηδηξεις γιατι προφανως καμια δεν θα θελει ενα μισογυνη παντρεμενο με άδειο πορτοφολι είναι άλλο θέμα.
    Βγαλε τις ταμπελες και αλλαξε σκεπτικο γιατί θα φτασεις 80 χρονων και θα αναριωτεσαι ακόμη τι πηγε στραβα.Τροφή για σκεψη πάντως σου δίνω.δεν αναρωτηθηκες ποτέ γιατί ενώ θες δεν μπορείς να βρεις καμια αλλη πέρα από την γυναικα σου?που μεταξυ μας ούτε αυτή δεν σου καθεται όπως λες.

    Σορυ κιόλας αλλά όλο βλακιες γραφεις και συγνώμη που χαλαμε και το θέμα της κοπελας.
    Last edited by Αποστολια; 22-04-2022 at 11:00.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Με ένα απλό ξεφύλλισμα , σημειώσεων ή βιβλίων γυναικολόγων , ένας καλοπροαιρετος , ανοιχτόμυαλος άνθρωπος (μην ενοχλείσαι , δεν λέμε για σένα)
    θα διαπιστώσει , ότι είναι επέμβαση που πραγματοποιούν συχνά οι ειδικοί ιατροί . Η χειρουργική ρήξη παρθενικού υμένα. Σε γυναίκες, ενήλικες προφανώς, που έχουν φτάσει σε μεγάλη ηλικία!
    Γιατί ; Προφανείς οι λόγο, όπως είπαμε για ανοιχτόμυαλους και καλοπροαίρετους ! Εσύ , μην ασχολείσαι .
    και η παπαρολογια, συνεχιζεται με αμειωτη ενταση...
    ποια βιβλια και σημειωσεις γυναικολογων ξεφυλλισες ρε κακομοίρη και γραφουν οτι οι γυναικες πηγαινουν (σε μεγαλα ποσοστα κιολας!!!) για ρηξη υμενα και παιζουν μαζι σου για να την βρουν ενω δεν σκοπευουν να σου καθισουν;;;
    δεν σου καθονται γιατι εισαι απωθητικος και βαρετος με αυτα που λες, και πιθανοτατα και λογω εμφανισης (αυτο δεν το ξερουμε). και εισαι και παντρεμενος ρε τυπε!!! επειδη εσυ δεν θες να χωρισεις, αλλα να βρεις να πηδηξεις, πρεπει να σου κατσει μια γυναικα που δεν ειναι απελπισμενη σαν εσενα;

    χαχαχαχα! ειλικρινα, το οτι αναφερεις ανοιχτομυαλους και καλοπροαιρετους ανθρωπους κιε χεις κουβαληθει με χρονοκαψουλα απο τα βαθη του μεσαιωνα κανοντας παντου τον μισογυνικο εμετο σου επειδη δεν βρισκεις να πηδηξεις, ειναι για γελια...

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Ίσως στο παρελθόν τον είχα ειρωνευτεί, μια φορά μάλιστα είχε στενοχωρηθεί και με κατηγόρησε ότι τον περνάω για κακομοίρη και τον κοροϊδεύω
    Αλλά αυτό που μου έκανε δεν νομίζω ότι συγκρίνεται. Και τότε δεν τον είχα ειρωνευτεί ακριβώς, αλλά τέλος πάντων

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Πρώην παρθένας , τι ακριβώς σημαίνει ;
    Σημαίνει ότι υπάρχουν και άντρες που δεν περιμένουν να πηδήξουν από το πρώτο ραντεβού και μπορούν να συνεχίζουν να βγαίνουν και να μιλάνε με μια κοπέλα και να μένουν σε προκαταρκτικά.
    Ίσως κι αυτοί το παίζουν υπομονετικοί επειδή περιμένουν να πηδήξουν, αλλά τουλάχιστον φέρονται με σεβασμό, έστω κι αν καταπιέζονται. Δεν καταπιέζουν εμένα.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν θελεις να τον δεις για να καταλαβεις τι ειχε στο κεφαλι του.
    θελεις να τον δεις , γιατι δεν αντεχεις ουτε την σκεψη οτι μπορει να στην επεσε χωρις να πολυγουσταρει κιολας κι ουτε νιαστηκε που χαθηκατε, κι οτι ηθελε περισσοτερο μια αλλη της παρεας σου, οπως σου λενε...
    διοτι ετσι σκεφτεσαι εσυ. ανταγωνιστικα, χωρις αληθινη επιθυμια για κανεναν.
    δεν θελεις ανδρα, θελεις μονο να σε θελει.
    γιατι δεν πας για ψυχοθεραπεια να βρεις τι σου συμβαινει και τα κανεις ολα αυτα;

    τι θελεις απο μας, λεμονι;
    Θέλω να βεβαιωθω ότι με ήθελε/θέλει.
    Δεν θέλω να κάνω κάτι μαζί του πια, η αξιοπρέπεια μου δεν μου το επιτρέπει αλλά θα ήθελα μια απάντηση.
    Τον έβλεπα να είναι αμήχανος όταν μέναμε οι δυο μας (εκτός από την τελευταία φορά που παραξεθαρρεψε γιατί είχε πιει ), να τσατιζεται όταν του πρότεινα να του γνωρίσω κάποια, να ζηλεύει όταν λέω καλό λόγο για έναν άλλο...
    Κι όσες φορές μιλούσαμε λίγο οι δυο μας είχαμε κοινά.
    Νευρίασε υπερβολικά όταν δεν δέχτηκα να κάνουμε κάτι

    Και ναι, το παραδέχομαι θέλω να επιβεβαιωθώ και στα μάτια των φιλενάδων μου, να δουν ότι με ήθελε ένας άντρας (αν και με έχουν φλερτάρει πολλές φορές μπροστά τους) σε σημείο που να δημιουργηθεί όλο αυτό το μπαχαλο.
    Όταν οι παλιότερες παρέες μου με "υποτιμουσαν" είναι λογικό τώρα να θέλω να έχω το πάνω χέρι και ειλικρινά το απολαμβάνω όταν βγαίνουμε και οι πιο πολλοί κοιτάνε εμένα συγκριτικά με τις άλλες. Όσο κι αν τις συμπαθώ

  12. #57
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Θέλω να βεβαιωθω ότι με ήθελε/θέλει.
    Δεν θέλω να κάνω κάτι μαζί του πια, η αξιοπρέπεια μου δεν μου το επιτρέπει αλλά θα ήθελα μια απάντηση.
    Τον έβλεπα να είναι αμήχανος όταν μέναμε οι δυο μας (εκτός από την τελευταία φορά που παραξεθαρρεψε γιατί είχε πιει ), να τσατιζεται όταν του πρότεινα να του γνωρίσω κάποια, να ζηλεύει όταν λέω καλό λόγο για έναν άλλο...
    Κι όσες φορές μιλούσαμε λίγο οι δυο μας είχαμε κοινά.
    Νευρίασε υπερβολικά όταν δεν δέχτηκα να κάνουμε κάτι

    Και ναι, το παραδέχομαι θέλω να επιβεβαιωθώ και στα μάτια των φιλενάδων μου, να δουν ότι με ήθελε ένας άντρας (αν και με έχουν φλερτάρει πολλές φορές μπροστά τους) σε σημείο που να δημιουργηθεί όλο αυτό το μπαχαλο.
    Όταν οι παλιότερες παρέες μου με "υποτιμουσαν" είναι λογικό τώρα να θέλω να έχω το πάνω χέρι και ειλικρινά το απολαμβάνω όταν βγαίνουμε και οι πιο πολλοί κοιτάνε εμένα συγκριτικά με τις άλλες. Όσο κι αν τις συμπαθώ
    Η αξιοπρέπεια σου όμως σου επιτρέπει να φερθείς αναξιοπρεπώς στους άλλους. Μάλλον λειτουργεί περίεργα σε σενα απότι σε εμάς τους υπολοίπους. Επίσης βλέπω ότι απολαμβάνεις να περιπαίζεις τους ανθρώπους. Και αυτό εξαιρετικά αξιοπρεπές το βρίσκω. Τελικά δεν μας είπες, επιεβαιώθηκες; Τους απέδειξες ότι δεν είσαι ένα άτομο ανέραστο, που φέρεται με κακία στους άλλους; Δεν ξέρω τι απολαμβάνεις σε όλο αυτό. Μάλλον δεν συμπαθείς καμία και κανέναν. Μόνη σου πίνεις το δηλητήριο που σερβίρεις στους άλλους.

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    375
    Αγαπητή, Lemonpie,

    άμα οι φίλες σου θέλουν να γνωρίσουν κάποιον ή θέλουν να φλερτάρουν εκεί που βγαίνετε, και εσύ συμπεριφέρεσαι με έναν ενεργητικό ή παθητικό τρόπο έτσι ώστε συνεχώς να τραβάς την προσοχή των αγοριών γιατί θέλεις να νιώσεις άξια προς τις φίλες και αρεστή, κάποτε οι φίλες σου θα νιώσουν απειλή από εσένα γιατί απλά δεν θα έχουν τον χώρο για τη δική τους ευτυχία. Είναι απλό. Οι άνθρωποι θέλουμε να κάνουμε παρέα και θέλουμε να έχουμε κοντά μας ανθρώπους που μας κάνουν να νιώθουμε καλά με τον εαυτό μας και μας στηρίζουν και όχι ανθρώπους που μας κάνουν να νιώθουμε λίγοι ή "μη αρεστοί".

    Επίσης, άμα χαλάς τον χρόνο σου να αποδείξεις ότι κάποιος που δεν έχεις κανέναν σκοπό να κάνεις κάτι, σε γούσταρε, τότε πραγματικά δεν σέβεσαι τον δικό σου χρόνο και τη δική σου ευτυχία. Δεν θεωρώ πως το αν οι φιλες σου πιστέψουν ότι σε γούσταρε τρελά, θα σε κάνει ευτυχισμένη με έναν ουσιαστικό τρόπο. Πιθανώς θα φουσκώσει τον εγωισμό σου και θα νιώσεις πιο άξια στιγμιαία. Όμως δεν θα γεμισεις πραγματικά, γιατί δεν υπάρχει τίποτα σε αυτή την ιστορία να σε γεμίσει με έναν ουσιαστικό τρόπο.

    Έχεις μπλέξει πολύ στην παγίδα του "τι θα πει ο κόσμος" και στο "φαίνεσθαι". Ένας άνθρωπος που δουλεύει εκ των έσω και εξελίσσεται, και νιώθει άξιος με έναν σταθερό τρόπο παύει να έχει την ανάγκη της υπερβολικής επιβεβαίωσης. Ο στόχος είναι να πιστεύεις εσύ στον εαυτό σου και να επιλέγεις ανθρώπους που σε εκτιμούν και όχι να μην πιστεύεις εσύ στον εαυτό σου και να προσπαθείς να πείσεις τους άλλους ότι είσαι άξια.

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Μην κοιτασ τισ φιλεσ σου καθεμια εχει το δικο τησ κοινο εσυ τουσ πλουσιουσ η αλλη τα παιδια του λαου η αλλη τουσ αντρεσ με Α κεφαλαιο αναλογα το προτυπο ομορφιασ που ακολουθεισ εξαρταται που πηγαινετε στα κυριλε παιζεισ μπαλιτσα εσυ ολεσ ειστε ωραιεσ σκεφτειται κ λιγο μην τα λεω ολα εγω

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Κανεισ δεν μπορει να δουλεψει κι ειναι ολεσ τατιανεσ τωρα εμενα με εβαλε ο στρατηγοσ να δουλευω επειδη ηταν ελληνασ κι εγω επειδη ειμαι ελληνασ τα εδωσα σε σασ αν δεν δουλεψετε αυτοι που θα γεννηθουν μετα απο εσασ δε θα εχουν να φανε γι αυτο δουλεψτε μη σασ παρει ο διαολοσ αν πεθανω εγω το μισο κρατοσ διαλυετε αυτη ειναι η αληθεια οι πολιτικοι πουλανε κ τη μανα τουσ

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 11-08-2020, 13:59
  2. Replies: 45
    Last Post: 01-11-2017, 22:07
  3. Αξιζει?
    By Mauroslosk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 55
    Last Post: 09-07-2017, 13:32
  4. Αγορα --Αξιζει?
    By nick190813 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 229
    Last Post: 27-11-2016, 01:41
  5. Αξιζει??
    By absolute in forum Παχυσαρκία
    Replies: 2
    Last Post: 15-12-2010, 14:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •