Βάψιμο νυχια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 38
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    43

    Βάψιμο νυχια

    Ειμαι 40 plus στρέιτ... Αλλα μου αρεσει να βαφω τα νύχια μου και εχω φετιχ και τα γυναικεια εσώρουχα και τα καλσόν κλπ ... Μου αρεσουν οι γυναίκες αλλα νιωθω σεξυ με τα γυναικεία και αναρωτιέμαι αν υπαρχουν γυναικες που το βρίσκουν μια χαρα αυτο!δεν ειμαι γκευ και δεν νιωθω οτι θα γινω κιολας ,απλα νιωθω πολυ σεξυ με τα φετιχ μου..... Οι γυναικες τι λενε γι αυτο γενικα?

  2. #2
    Elenia781
    Guest
    εισαι cross dresser μέσα στο σπίτι ή πας με βαμμενα νυχια και έξω? ο κομμωτης μου εχει βαμμενα νυχια μαυρα και δεν ξέρω αν ειναι γκευ. Σε απελευθερωνει σου ανεβαζει την λιμπιντο οπως λες, προσωπικά θα μου γυρνουσαν τα μυαλα δεν θα το αντεχα. Για παρέα και για λίγο οκ

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    εισαι cross dresser μέσα στο σπίτι ή πας με βαμμενα νυχια και έξω? ο κομμωτης μου εχει βαμμενα νυχια μαυρα και δεν ξέρω αν ειναι γκευ. Σε απελευθερωνει σου ανεβαζει την λιμπιντο οπως λες, προσωπικά θα μου γυρνουσαν τα μυαλα δεν θα το αντεχα. Για παρέα και για λίγο οκ
    Δεν βαφω τα νυχια των χεριών... Δεν εχω διαθεση να λενε μαλακιες... Των ποδιών που δεν φαινονται κ κανενα εσώρουχο απο μεσα στα ρουχα οταν εχω διάθεση.....

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    43
    Εννοω γυναικείο κυλοτακι η στρινγκ κλπ κλπ... Το καλοκαιρι βέβαια το προτιμω...

  5. #5
    Elenia781
    Guest
    ο αντρας μπορεί να καλλωπιζεται πλεον βαζει μανο,μασκες ομορφιας,κρεμα ματιων κανενα μολυβι στα ματια δεν ειναι και τοσο ντροπη. Τωρα για τα εσωρουχα και σ'αυτο θα εχει βγει κατι αναλογο σε αντρικη σειρά

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    43
    Εχουν βγει γυναικεία δαντελενια σε αντρική γραμμή... Xdress.com..

  7. #7
    Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    ο αντρας μπορεί να καλλωπιζεται πλεον βαζει μανο,μασκες ομορφιας,κρεμα ματιων κανενα μολυβι στα ματια δεν ειναι και τοσο ντροπη. Τωρα για τα εσωρουχα και σ'αυτο θα εχει βγει κατι αναλογο σε αντρικη σειρά
    Εχουν βγει γυναικεία δαντελενια σε αντρική γραμμή... Xdress.com.. Κ αλλα πολλα... Αλλα νομίζω τα γυναικεία ειναι πιο σεξυ.... Δεν φοραω μάσκες μολύβια κλπ από μονος μ θα έπεφτε Κράξιμο κ δεν ειμαι γκευ...αν τωρα ειχα γυναίκα να γουστάρει ισως να με εξιταρε....εχω μεινει στο βάψιμο νυχιων και κανενα κυλοτακι μεχρι στιγμής.... Το καλοκαιρι ειδικα με λινο παντελόνι τα προτιμω!

  8. #8
    Elenia781
    Guest
    οι μεγαλες εταιρειες στον Χοντο εχουν αντρικες σειρες καλλυντικα κατι ξερουν....Καλυτερα να κανει μποτέ ενας αντρας απο το να ειναι ζαρωμενος απο τα 35

  9. #9
    Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    οι μεγαλες εταιρειες στον Χοντο εχουν αντρικες σειρες καλλυντικα κατι ξερουν....Καλυτερα να κανει μποτέ ενας αντρας απο το να ειναι ζαρωμενος απο τα 35
    Συμφωνω... Αλλα καλυτερα θα ήταν να με σπρωξει μια γυναίκα σε τετοια ενδιαφέροντα... Ασε
    ..που να τα βαζω μονος μου δεν ξέρω κιολας
    ...άσε που ντρεπομαι να παω μονος μου θα με κοιτανε σαν τους γκευ....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    ...άσε που ντρεπομαι να παω μονος μου θα με κοιτανε σαν τους γκευ....
    https://www.protothema.gr/world/arti...s-fotografies/

    αφου ντρεπεσαι εχεις σοβαρο θεμα γιατι αυτη η κατασταση σε κουραζει. η ελληνικη κοινωνια δεν εχει την ελευθερια και τις ανοχες που εχουν αλλες. ισως εαν μπορεις θα πρεπει να φυγεις απο την ελλαδα

  11. #11
    Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    https://www.protothema.gr/world/arti...s-fotografies/

    αφου ντρεπεσαι εχεις σοβαρο θεμα γιατι αυτη η κατασταση σε κουραζει. η ελληνικη κοινωνια δεν εχει την ελευθερια και τις ανοχες που εχουν αλλες. ισως εαν μπορεις θα πρεπει να φυγεις απο την ελλαδα
    εμενα ελβετια 2 χρονια...μην φανταστείς ειναι ζωα κ στην ευρωπη... Δεν
    Ειναι ανοιχτόμυαλοι οσο δειχνουν...
    Last edited by Babis1974; 25-01-2022 at 21:38.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    132
    Νομίζω πως κανένα θέμα, όπως νιώθεις ωραία!
    Έχω κ παράδειγμα τον τραγουδιστή των maneskin που συχνά κ βάφεται και εμφανίζεται σε λάιβ με γυναικεία εσώρουχα και μια χαρά στρέιτ είναι και πολύ ωραίος άντρας :)

  13. #13
    Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by maragel View Post
    Νομίζω πως κανένα θέμα, όπως νιώθεις ωραία!
    Έχω κ παράδειγμα τον τραγουδιστή των maneskin που συχνά κ βάφεται και εμφανίζεται σε λάιβ με γυναικεία εσώρουχα και μια χαρά στρέιτ είναι και πολύ ωραίος άντρας :)
    Το καλο της υπόθεσης ειναι οτι λενε οτι ειμαι ωραίος αλλα τραγουδιστης δεν ειμαι να κανω λαιβ... Οποτε να βαφομαι δεν παιζει θα πεσει Κράξιμο... Οπως προείπα κανενα μανο στα πόδια κοκκινο π μ αρεσει κ σίγουρα κατι σε γυναικείο στρινγκ απο μεσα απο τα ρουχα... Το μοναδικο λαιβ ειναι το καλοκαιρι που φοραω κανενα δαντελενιο κυλοτακι με λινα παμτελονια ασπρα που ειναι λίγο διάφανα κ ισως να φανούν λιγο αν κάποιος θελει να το δει.... Κατα τ αλλα ολα δεν θελω ν μου την πουν δεν μου αρεσει.... Αν ειχα μια σύντροφο να τις αρεσε ισως ν μην μτρεπομουν να το υποστήριζα πιο άνετα....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    132
    Χαχα, τον τραγουδιστή τον έφερα σαν παράδειγμα ότι είναι αποδεχτο από πολλές γυναίκες και άντρες!

  15. #15
    Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by maragel View Post
    Χαχα, τον τραγουδιστή τον έφερα σαν παράδειγμα ότι είναι αποδεχτο από πολλές γυναίκες και άντρες!
    να σου πω την αληθεια το εχω φετίχ κ δεν ειμαι γκευ η bi... Οποτε μόνο απο γυναίκα θα μ αρεσε ππως το βλεπει το θεμα μου.... Εσύ μια κ εισαι γυναικα πως θαντο εβλεπες για το αγορι σου....?

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Τρωει κανεις τα νυχια του
    By kavkaz in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 24-11-2016, 17:58
  2. φιλοι-πως να τους κρατησω με νυχια και με δοντια?
    By adriana in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 16-07-2013, 03:48
  3. Ντύσιμο, βάψιμο!!!
    By konstantinaphys in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 24
    Last Post: 06-07-2013, 14:22
  4. νυχια..
    By ΠΕΤΡΑΝ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 29-01-2012, 03:09
  5. Μανία με τα νύχια
    By Mike in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 01-11-2005, 00:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •