Καποιος με εμπειρια στ αντικαταθλιπτικα...??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    323

    Καποιος με εμπειρια στ αντικαταθλιπτικα...??

    Καλησπερα και ελπιζω να σας βρισκω ολουσ καλυτερα.Ηθελα να ρωτησω καποιον με εμπιρεια στ αντικαταθλιπτικα(σχετικα με τις κρισεις πανικου) σε ποσο καιρο αρχισε να βλεπει τις θετικη επιδραση τους και με ποια μορφη...σας ευχαριστω...εχω την περιεργεια να δω κατα ποσο διαφερει η θεραπεια απο ατομο σε ατομο

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    καλα βρε παιδια 17 ατομα το ειδαν και δεν μπορει να απαντησει ενας στο παιδι?Εγω παντως kosto ειχα δει αποτελεσμα μεσα σε 3 βδομαδες..εβγαινα και εκανα τα παντα σχεδον..Βεβαια εγω τα εκοψα αλλα για δικους μου λογους,οχι οτι δεν βοηθανε δλδ..Σου ευχομαι οτι καλυτερο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Απάντησα με π.μΕγώ αυτή τη φορά άργησα να δώ βελτίωση μπορώ να πω στους δύο μήνες αφού αυξήθηκε και η δόση.Είναι ανάλογα τον οργανισμό πόσο καταβεβλημένος είσαι παίζουν πολλά ρόλο.Εγώ αν πιώ ζαναξ 0,25 δεν καταλαβαίνω καμμία διαφορά.Την Πανικούλα την πιάνει.Τα αγχωλιτικά τα έχω πάρει για χρόνια και έχω πάθει ανοσία στις μικρές δόσεις.

  4. #4
    Βελτίωση είδα την πρώτη φορά σε ένα μήνα σχεδόν.Πάντως γενικά παίζουν πολλά ρόλο...σε περίπτωση υποτροπής (αχχχ...) εκεί γίνονται ποιό δύσκολα τα πράγματα και οι χρόνοι μεγαλώνουν

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    εγώ έκανα δυο μήνες να δω βελτίωση και πάλι δεν έχω μετά από τρεις ακόμα μήνες δει αυτό που λέμε \"άσπρη μέρα\" ακόμα περιμένω για κάτι σταθερό..αλλά καποιοι είδαν βελτίωση απο τις πρώτες 3 εβδομάδες!εξαρταται από τον κάθε οργανισμό.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •