Ειμαι gay και ανησυχώ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Αλλου βαρουν τα οργανα αλλου χορευει η νυφη.
    χα χα!!!!!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by oubna1 View Post
    βρε κανε τη ζωη σου. Μην αφηνεις τα χρονια να περασουν. Κανε σεξ, χορτασε ερωτα σαν να μην υπαρχει αυριο και ασε τις θρησκειες. Αλλωστε αν πιστεψουμε οτι μας επλασε ο θεος τοτε αυτος ευθυνεται και για την ομοφυλοφιλια. Τα παντα εν σοφια εποιησε δε λενε οι παπαδες; Ε τοτε και η ομοφυλοφιλια μια σοφια του θεου ειναι.
    μερικοι εχετε μπερδεψει τις βουρτσες!!!!!! ο θεος εποιησε τα παντα εν σοφια, αλλα εδωσε στον ανθρωπο την ελευθερη βουληση, οπως ο ανθρωπος επελεξε να φαει απο τον καρπο που του ειπε μην φας, ετσι και ο ανθρωπος επελεξε να συναψει σχεση με ομοφυλοφιλο

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    συμφωνώ με την Νικολίνα ενώ δεν είμαι θρήσκος άνθρωπος, εσείς που είστε δηλαδή, ο καθένας να ζει με την αγάπη στην καρδιά του και όλα είναι σωστά, η βία και η ομοφοβία είναι βάρβαρα πράγματα, μακρυά από μας.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Mardom20 View Post
    Δεν είμαι καθόλου θρήσκος όπως είπε και προηγούμενος χρήστης. Πιστεύω στον Θεό/Ανώτερη δύναμη αλλά μέχρι εκεί, μισώ τον Μεσαίωνα. Αυτό που με ανησυχεί είναι τα λεγόμενα των θρήσκων που διάβασα τυχαία μια μέρα σε εκκλησιαστικά άρθρα και φόρουμ και αυτούς τους μητροπολίτες που μιλάνε στα πρωινάδικα. Εύχομαι να μην ισχύουν και πιστεύω αν ζούσε ο Χριστός θα μας αποδεχόταν. Δεν βλάπτουμε κανέναν.
    αφου δεν εισαι θρησκος και μισεις τον μεσαιωνα, τι σε νοιαζει τι λενε οι παπαδες;
    αυτοι ειναι βαθια θρησκοληπτοι και σκοταδιστες.
    δεν θα πρεπε να σε ενδιαφερουν αυτα που λενε.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •