6898γυ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: 6898γυ

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    2

    6898γυ

    βαρεθηκα κουραστηκα , οι φιλοι μου εχουν κανει την ζωη τους μακρια πλεον ειμαι μονος οπως και παλια

    Γενικα δεν ξερω τι να πω στο ιντερνετ ψαχνω καποιον τροπο να σταματησω να βασανιζομαι ,πριν απο καποια χρονια ειπα δεν γαμιετε τεταρτος οροφος με δρομο θα μου λισει τα προβληματα αλλα οταν ανεβηκα στα καγκελα απλως με πηραν τα κλαματα και ο φοβοσ και δεν βγηκα στο μπαλκονι για μηνεσ , μετα η ψυχολογος με εστιλε σε γιατρο , χαπια μαλακιες μεγαλες δοσεις αλλα γενικα δεν γουσταρω να ζω αλλα θελω να ζισω αλλα και παλι γαμισετα τι να ζισω μπας και στο μελλον γινω καλητερα και μαλακιες η πιπες μπλε θετικες σκεψεις και αλλες τετοιες μαλακιες που λενε οσοι δεν ξερουν τι περνας.

    Γενικα σημερα στο μυαλο μου εχασα μια σχετικα καινουργια φιλη που ειχα κανει και ειναι παλι τα ιδα και ιδα ,δεν σταματαω να σκεφτομαι περνω ζαναχ κα ιπαλι αγχος.

    ξερω οτι θα μου πητε τις γνωστες μαλακιες η ζωη ειναι δυσκολη αλλα εχει και τα καλα και μπλα μπλα μπλα 27 χρονον ειμαι τα ακουω απο τα 18 που επαθα την πρωτη κριση και η γονεις μου ελεγαν μην το σκεφταισε,

    Οποτε θα κανω την ερωτηση μου για να τελιωνω , φοβαμαι να πιδιξω απο καπου ψηλα γιατι δεν θελω να μεινω φυτο και μετα να τρεχει το μυαλο μου αλλα εγω να ειμαι σε καροτσακι, χαπια για πληση στομαχου το κοβω και μετα δεμενος σε ψυχιατριο (εχω κλειστοφοβια) το τελαιτεο πραγμα που θελω ειναι να αποτυχω και αυτο και να με κοιτανε ολοι σαν κατι καημενο, να κρεμαστω με την καμια οταν για χρονια καποιος αωρρατος μαλακας μου παταει το στηθος και μου κλεινει τον λαιμο οχι ευχαριστω, καλα φλεβες καλη επιτυχια .......

    Υπαρχει κατι γρηγορο που να μην πονεσει ? μπας και ξεφυγω γιατι πραγματικα κουραστικα να ειμαι αναπηρος στην ζωη ενω δεν εχω αναποιρια.
    Οι γονεις μου θα στεναχψριουν αλλα θα τους γραψω οτι δεν φταιν αυτοι ακομα και αν τα περισσοτερα προβληματα ηρθαν απο αυτους σε καποιους φιλους που τους αγαπαω θα τους γραψω οτι ειναι καθαρα δικια μου επιλογη οποτε δεν εχει νοημα να στεναχωριουνται , ε στο τελος καποια στιγμη καποιος θα ερθει στο σπιτι να δει τι γινεται οποτε θα βρουν και το σημειομα .

    Μονο η Μοιρα με νιαζει η αγαπη της ζωης μου αλλα επειδη ειναι σκυλος ελπιζω να το ξεχασει ευκολα

    θελω εναν τροπο γρηγορο σαν να φαω σγαιρα στο κεφαλι θελω εστω και κατι τελευταιο να το κανω καλα και δεν θελω μαλακιες απο κατω ολα καλα θα πανε βρες βοηθεια και τετοια δικια μου ειναι η ζωη οτι γουσταω την κανω ασε που στην τελικη μεχρι και αυτο θα το αποτυχω οπως και ολλα τα υπολοιπα στην ζωη μου 27 χρονων 2 σχεσεις πηγαν σκατα φιλους πραγματικους 1 2 ποθ δεν ειναι καν εδω απο τα κοιμαμαι με ονειρα και να ξυπναω με κρισεις πανικου καλητερα να κοιμηθω χωρις ονειρα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    απογοητευμενο σε βλεπω, ασφαλως γιατι νομιζεις οτι δεν μπορεις να κανεις αλλαγες

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    2
    οταν οι καλυτερες μου μερες ειναι να νιωθω κενος και οι χειροτερες μου ειναι να ελπιζω να πεθανω αλλα επειδη ειμαι χεστης χωρις πονο πες το οπως θες

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Εισαι μονο 27, οποτε υπαρχει χρονος να διορθωσεις πραγματα. Εχεις βρει τι ειναι αυτο που σε κανει σκατα; Λυνεται; Εχεις προσπαθησει να το λυσεις; Ποια ειναι τα θελω σου; Τα θελω σου ταιριαζουν με τα προσοντα σου; Μακαρι να υπηρχε τροπος με ενα μαγικο κουμπι να εφτιαχναν ολα. Δεν υπαρχει ομως. Εσυ πρεπει να παλεψεις. Μονο εσυ μπορεις να αλλαξεις τα πραγματα. Οι γονεις, ο ψυχιατρος μονο υποστηριξη μπορουν να προσφερουν.

  5. #5
    Θα βοηθούσε να σου πω ότι ένιωθα έτσι για χρόνια κ δεν νιώθω έτσι πια? Λίγο σκατα νιώθω αλλά δεν εύχομαι να φάω σφαίρα στο κεφάλι.. οι μοίρα δεν είναι κ θα είναι έτσι όπως την φαντάζεσαι.. μιας κ είπες μοίρα.. χαχ.. μην βιάζεσαι έχεις να κάνεις υπομονή ακόμα..ήμουν έτσι για χρόνια κοντά 10 όπως εσύ κ τώρα πρόσφατα νιώθω καλύτερα..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •