Η θεούσα της διπλανής πόρτας - Page 64
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 64 of 73 FirstFirst ... 14546263646566 ... LastLast
Results 946 to 960 of 1091
  1. #946
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    906
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Φίλε σούμακ έχεις εντελώς διαστρεβλωμενη αντίληψη της ιστοριας...Σου έχει γίνει αθειστική πλύση εγκεφάλου.
    Ο Στάλιν εκλεισε όλα τα μοναστήρια και σκότωνε μοναχούς...Στο Θιβετ οι μοωαχοί ζούσαν ειρηνικά για χιλιάδες χρόνια και το αθειστικό καθεστώς του Μαο τους σκότωσε και τους εκδίωξε.
    Η ελληνική εκκλησία ήταν η μόνη που κράτησε τον ελληνισμό 400 χρόνια Τουρκοκρατίας...Θα είχαμε γίνει γιουσουφάκια.
    Ανοιξε κανενα εγκυρο βιβλίο ιστορίας και μην ακους την αθειστική προπαγάνδα απο παρακμιακά σάιτ στο ιντερνετ.
    Πραγματικα ελαχιστα μ ενδιαφερει και μενα η ψυχροπολεμικη προπαγανδα που αναπαραγεται ακομα,απο αυτους που δε εχουν ψαξει.Περα απο τα ιστορικα δεδομενα,που δεν προκειται να μαθεις στο σχολειο για την επανασταση,υπαρχουν πολλα αλλα απο σοβαρους ιστορικους επιστημονες και οχι "Μακρυγιαννηδες".
    Πολλα απο αυτα εχουν αναφερθει ως πηγες στο παρον νημα,γι αυτο λεω οτι δε σε νοιαζει να τα ψαξεις.
    Η μονη προπαγανδα που εχω φαει ειναι η χτιστιανοδεξια στη σκατοχωρα που ζω.Αλλα δε μασησαμε,σε αντιθεση με αλλαυς.
    Δε μ ενδιαφερει να πεισω κανεναν,που θελει να μεινει τυφλος.Αντιθεται εσεις αναμασατε τις παπαριες που σας ταιζουν οι δωσιλογοι,για να σας εχουν δουλους.

  2. #947
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    906
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Όλα τα'πες sumac, το μεταφυσικό ειδικά, ένα σωρό αηδίες που πουλάνε οι κάθε είδους νιου έιτζ βλαμμένοι και που σερβίρονται ως βαθιές φιλοσοφίες που σου αλλάζουν το μυαλό και...φωτίζεσαι, χα χα
    Αστα wildhoney!Κουραστηκαμε να τα ακουμε,εμεις οι πεζοι και αμαρτωλοι ανθρωποι της υλης!!!Καμια ελπιδα!!!

  3. #948
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    1,157
    Άκου Milko....εσύ είσαι χριστιανοταλιμπαν και προσκυνάς αγίους και θεούς εμείς είμαστε άθεοι και φτύνουμε και πατάμε όλα αυτά που πιστεύεις γκεγκε;. Αν μπήκες εδώ μέσα να μας κάνεις κατήχηση είσαι πολύ γελασμένος. Και το ποιος είναι βαθιά νυχτωμένος άσε να το ξέρουμε εμείς καλύτερα.

    Πάρε κάτι από τα παλιά και μην επαναλαμβάνεσαι

    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Σιγά τα ωά. Αγαθοεργίες με ξένο πορτοφόλι. Οι βιομηχανίες τροφίμων στέλνουν τα ληγμένα τους, οι εθελοντές τα πληρώνουν τα μαγειρεύουν και οι τραγοπαπάδες απλά παίρνουν την δόξα. Χωρίς μάλιστα να δίνουν φράγκο από την τσέπη τους.

    Πρέπει να είναι κάποιος πολύ κοντόφθαλμος για να νομίζει ότι τα τραγιά με τις μερσεντές και τα φιμέ τζάμια νοιάζονται για την αλληλεγγύη. Ελεος. Μαγαζί γωνία είναι με εξαιρετικό μάρκετινγκ για αφελείς. Τα αίσχη που έχουν διαπράξει και η καθολική και η ορθόδοξη εκκλησία δεν τους ξεπλένει καμιά φιλανθρωπία.

  4. #949
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    906
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Εσύ και πολλοί ακόμη σαν εσένα κρατάτε καθηλωμένη μια χώρα στον μεσαίωνα. Και ψηφίζετε κιόλας.
    Αρχισε φιλε η προεκλογικη προπαγανδα!!!!!Στα καγκελα το ποιμνιο!!

  5. #950
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    1,157
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    Αρχισε φιλε η προεκλογικη προπαγανδα!!!!!Στα καγκελα το ποιμνιο!!
    sumac εγώ πάντως θα ψηφίσω Όλγα χαχα

  6. #951
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    906
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    sumac εγώ πάντως θα ψηφίσω Όλγα χαχα
    χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!Εκλαψ α ρε μαλακα!

  7. #952
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    718
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    sumac εγώ πάντως θα ψηφίσω Όλγα χαχα
    Ρε, δεν είναι η Όλγα η YocoChoco; Έτσι νόμισα. Εγώ πάντως Όλγα δεν είμαι. Μην ψηφίζετε λέμε, χα; χαα χα

  8. #953
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    1,157
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Ρε, δεν είναι η Όλγα η YocoChoco; Έτσι νόμισα. Εγώ πάντως Όλγα δεν είμαι. Μην ψηφίζετε λέμε, χα; χαα χα
    Ναι ρε χαβαλέ κάνουμε.. Είναι εντυπωσιακό τι είναι ικανοί να γράψουν κάποιοι για να μην χρειαστεί να έρθουν αντιμέτωποι με την αλήθεια ή έστω την κοινή λογική.

  9. #954
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    906
    Αστα αυτα καρφωθηκες!!
    Θα παω στην καλπη με το σταυρο στο χερι αναποφασιστος και αμα βρω τετοιο κομμα θα το ριξω δαγκωτο. μα το θεο. ΓΤπ!!!!!!!

  10. #955
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    1,157
    Μαλάκες τι θυμήθηκα τώρα.. Κοιτάξτε παράνοια ρεεεεε.



    Βασικά δεν μου κάνει εντύπωση γιατί πίστη και ηλιθιότητα είναι οι δύο όψεις της ίδιας νεύρωσης.

  11. #956
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    718
    ΟΛΑ τα εγκεφαλικά κύτταρα καμμένα...Καίγεται ο εγκέφαλός μας και μόνο που ακούς τι λένε. Ζούμε ανάμεσά τους. Αλλά και μούγκα στη στρούγκα όπως τους βολεύει δε θα κάνουμε ποτέ. Γιατί στρούγκα είναι τα κοπάδια των προβάτων που τρέχουν πίσω από τον κάθε λιγδιάρη τσέλιγκα ψεύδους και συμφέροντος.

    https://ibb.co/JqP5FD0

  12. #957
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    906
    Επικες στιγμες της ελληνικης τβ!!!
    Ειμαι σιγουρος,οτι παρα πολλοι εδω μεσα σκεφτονται ακριβως με τον ιδιο τροπο.

  13. #958
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    1,157
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    ΟΛΑ τα εγκεφαλικά κύτταρα καμμένα...Καίγεται ο εγκέφαλός μας και μόνο που ακούς τι λένε. Ζούμε ανάμεσά τους. Αλλά και βούβα στη στρούγκα όπως τους βολεύει δε θα κάνουμε ποτέ. Γιατί στρούγκα είναι τα κοπάδια των προβάτων που τρέχουν πίσω από τον κάθε λιγδιάρη τσέλιγκα ψεύδους και συμφέροντος.
    Όσο υπάρχουν πρόβατα, οι λύκοι δεν πρόκειται να μείνουν ποτέ πεινασμένοι

  14. #959
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    1,157
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    Επικες στιγμες της ελληνικης τβ!!!
    Ειμαι σιγουρος,οτι παρα πολλοι εδω μεσα σκεφτονται ακριβως με τον ιδιο τροπο.
    απόγονοι του Αβραάμ και ισοβίως δούλοι του βιβλικού αφέντη Γιαχβέ

  15. #960
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    906
    Μεγαλη η χαρη του!!!!

Page 64 of 73 FirstFirst ... 14546263646566 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •