ολα τα χαμε το threads μας έλειπε..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2023
    Posts
    4

    ολα τα χαμε το threads μας έλειπε..

    δε μας έφτανε το facebook…ήρθε στη ζωή μας το twitter…
    δε μας έφτανε το twitter…ήρθε το instagram…
    δε μας έφτανε το instagram…ήρθε το τικτοκ…
    και τώρα σαν να μη μας φτάνανε όλα αυτά ήρθε ΚΑΙ ΤΟ threads!!

    και ναι μπήκα στον πειρασμό να φτιάξω και threads!

    αλλά αναρωτιέμαι…πώς γίνεται κανείς να τα προλαβαίνει όλα αυτά; πώς γίνεται να είναι ενεργός τακτικά σε τόσα πολλά social media??

    εσείς τι απ’όλα αυτά έχετε; ποια χρησιμοποιείτε πιο συχνά; προλαβαίνετε; αισθανεστε καποιες φορές ότι είναι χάσιμο χρόνου; ότι δε σας προσφέρουν κάτι ουσιαστικό; σας ενδιαφέρει να έχετε απήχηση στα social media; να παίρνετε πολλά like, απαντήσεις κτλ; και τι νόημα έχει πόσα λαικ θα πάρουμε; να ήταν 1 ευρώ το 1 like θα το καταλάβαινα…

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    ολα αυτα ειναι ενδιαφεροντα για τους περισσοτερους ανθρωπους γιατι αποτελουν μεσο επικοινωνιας και κοινωνικοποιησης ακομα και οταν χρησιμοποιουνται με αρρωστημενο ναρκισσιστικο η αλλον τροπο απο ατομα εταιρειες κρατη κτλ κτλ

    τωρα ειδικα εγω μπαινω σε μερικα φλορουμ σαν αυτο το δικο μας εδω καθως και στο τικ τοκ, φεισμπουκ οχι παρολο που εχω τουιτερ οχι το βαριεμαι εκτος εαν εχω ορεξη να γελασω με αναρχοαπλυτους και ορφανα του σταλιν

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    η καθε μια εφαρμαγη προσπαθει να πετυχει οσους περισσοτερους εγγεγραμενους χρηστες γινεται γιατι μετα εκει μετα ερχονται και τα λεφτα απο τις διαφημησεις... και ναι υπαρχουν ατομα τωρα που πληρωνουν για να διαφημισουν εκει το προιον τους...αυτε οι εφαρμογες προσπαθουν να τραβηξουν ενδιαφερον απο τους χρηστες κυριως με το βιντεο και την εικονα... λατρεις τους κυριως η νεα γενια που εχει απλετο χρονο για να κατσει να ασχοληθει με αυτα...βλεπεις κοσμο συνεχεια με ενα κινητο στο χερι.. εχω να περιμενω 10 λεπτα το λεωφορειο στην σταση, πως θα τον περασω αυτον τον χρονο? για καποια ατομα ισως σημασια δεν εχει τα likes αλλα ο αριθμος των χρηστων που τον ακολουθουν....και νοιωθουν το αισθημα της απηχησης στο κοινο κατι αντιστοιχο με το youtube και τους subscribers

Similar Threads

  1. Δεν βρίσκω τα threads μου..
    By Kate9090 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 3
    Last Post: 05-02-2022, 22:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •