Η θεούσα της διπλανής πόρτας - Page 36
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 36 of 43 FirstFirst ... 263435363738 ... LastLast
Results 526 to 540 of 639
  1. #526
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    915
    Πάρε παράδειγμα. Μιλάμε για θεοκρατική μπανανία



    Μιλάμε για μεγάλο φιλανθρωπικό έργο του Κουλη.. Όπως ο πατέρας του που έτρωγα από τρία συσσίτια στην κατοχή.

  2. #527
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    Αστα φιλε τετοιο σπρωξιμο και αβαντα απο παντου.Εχει επιστρατευτει καθε μεσο για να ξαναβγει το σιχαμα.
    Σκεφτομαι ποσο πιο αγρια θα γινουν τα παραγματα,με μια ακομα τετρατια ατυπη χουντα.
    Δε ξερω φιλε πραγματικα ειμαι ακομα σε αρνηση,οτι δεν παιζει να συμβαινει ολο αυτο και καποια στιγμη θα ξυπνησω και ολα θα ειναι αλλιως

  3. #528
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    915
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    Αστα φιλε τετοιο σπρωξιμο και αβαντα απο παντου.Εχει επιστρατευτει καθε μεσο για να ξαναβγει το σιχαμα.
    Σκεφτομαι ποσο πιο αγρια θα γινουν τα παραγματα,με μια ακομα τετρατια ατυπη χουντα.
    Δε ξερω φιλε πραγματικα ειμαι ακομα σε αρνηση,οτι δεν παιζει να συμβαινει ολο αυτο και καποια στιγμη θα ξυπνησω και ολα θα ειναι αλλιως
    Με τα μυαλά που κουβαλάει η ελληνική κοινωνία μια ζωή Μητσοτάκηδες θα μας κυβερνούν. Φίλε πάντα οι πιστοί ήταν μεγάλη κάλπη για τις δεξιές παρατάξεις. Τι να κάνουμε αυτή είναι η πραγματικότητα.

  4. #529
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    915
    Αυτή η χώρα είναι σκέτη απελπισία, από τους κυβερνώντες ξεκινώντας και στους ψηφίσαντες καταλήγοντας. Παρτάκηδες μια ζωή.


  5. #530
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    915
    Το πρόβλημα με κάτι τέτοια βιντεάκια είναι ότι ο μέσος Έλληνας το βλέπει αυτό θετικά. Τον χαίρεται. Δεν έχει καν την ορθολογική σκέψη να κρίνει καταστάσεις. Η χώρα είναι βούρκος συνειδήσεων.

  6. #531
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Με τα μυαλά που κουβαλάει η ελληνική κοινωνία μια ζωή Μητσοτάκηδες θα μας κυβερνούν. .
    ο μητσοτακης ειναι ο καλλιτερος και με διαφορα απο ολη την υπολοιπη πλεμπα
    ευτυχως που εχουμε και αυτον αλλιως θα ειχαμε τον τσιπρα που μας προτεινε αλλωστε και ο ερντογαν να ψηφισουμε
    α χα χαχα!! ενταξει υπαρχουν μερικα ζωα που τον ψηφισαν ακομα , τετοια παντα θα υπαρχουν

  7. #532
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ο μητσοτακης ειναι ο καλλιτερος και με διαφορα απο ολη την υπολοιπη πλεμπα
    ευτυχως που εχουμε και αυτον αλλιως θα ειχαμε τον τσιπρα που μας προτεινε αλλωστε και ο ερντογαν να ψηφισουμε
    α χα χαχα!! ενταξει υπαρχουν μερικα ζωα που τον ψηφισαν ακομα , τετοια παντα θα υπαρχουν
    nikos2 δεν ειμαι σιγουρος αν τρολλαρεις ή οχι.Θα επιλεξω την κουρτινα 1

  8. #533
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    nikos2 δεν ειμαι σιγουρος αν τρολλαρεις ή οχι.Θα επιλεξω την κουρτινα 1
    κουλη δαγκωτο!

  9. #534
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    οκ τρολλαρεις!!

  10. #535
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    οκ τρολλαρεις!!
    την αληθεια γραφω, πρωι πρωι της κυριακης παω να ψηφισω κουλη.
    δεν θελω πρωθυπουργο που λεει οτι η θαλασσα ανηκει στα ψαρια της και οτι δεν εχει συνορα,ουτε βουλευτες που να λενε οτι ο φραχτης στον Εβρο πρεπει να πεσει ουτε χαζους που να λενε να μπουκαρουν ολοι οι λαθρο μεσα και μετα θα πανε στα συνορα της βορεια μακεδονιας για να περασουν στην υπολοιπη ευρωπη, η τον αλλον κοπανο που ελεγε θα μπουκαρει στο νομισματοκοποιο να εκτυπωσει δραχμες και βεβαια τον χαμενο γιαννη με ολες τις παπαριες του ακομα δεν θελω ουτε τον χλεπα ανδρουλακη που ο λογος του οταν μιλα σε ψηφοφορους ειναι οπως του παπανδρεου πριν 30 χρονια ουτε τον μαλακα με τις κηραληφες κτλ κτλ

  11. #536
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,403
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    την αληθεια γραφω, πρωι πρωι της κυριακης παω να ψηφισω κουλη.
    δεν θελω πρωθυπουργο που λεει οτι η θαλασσα ανηκει στα ψαρια της και οτι δεν εχει συνορα,ουτε βουλευτες που να λενε οτι ο φραχτης στον Εβρο πρεπει να πεσει ουτε χαζους που να λενε να μπουκαρουν ολοι οι λαθρο μεσα και μετα θα πανε στα συνορα της βορεια μακεδονιας για να περασουν στην υπολοιπη ευρωπη, η τον αλλον κοπανο που ελεγε θα μπουκαρει στο νομισματοκοποιο να εκτυπωσει δραχμες και βεβαια τον χαμενο γιαννη με ολες τις παπαριες του ακομα δεν θελω ουτε τον χλεπα ανδρουλακη που ο λογος του οταν μιλα σε ψηφοφορους ειναι οπως του παπανδρεου πριν 30 χρονια ουτε τον μαλακα με τις κηραληφες κτλ κτλ
    Ψήφισε Ζωή Κωνσταντοπούλου. Αλλά μάλλον δεν είσαι αριστερός.

  12. #537
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Αλλά μάλλον δεν είσαι αριστερός.
    εγω ειμαι ανθρωπος του Θεου, του Χριστου και της Παναγιας, δεν θα μπορουσα ποτε να ειμαι αριστερος.

    αλλωστε ολα αυτα τα μορφωματα εχουν περασει στο χρονοντουλαπο της ιστοριας ανεπιστρεπτι.
    στην ελλαδα θα επρεπε να απαγορευτουν ακομα και τα φασιστικα συμβολα τους οπως εγινε σε ολη την υπολοιπη ευρωπη που βιωσε την βια του υπαρκτου......
    βεβαια στην ελλαδα υπαρχουν μερικα σταλινικα απολιθωματα, για αυτα θα λειτουργησει η φυσικη επιλογη και σε λιγα χρονια δεν θα υπαρχουν
    οπως γινετε και στον υπολοιπο κοσμο

  13. #538
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    την αληθεια γραφω, πρωι πρωι της κυριακης παω να ψηφισω κουλη.
    δεν θελω πρωθυπουργο που λεει οτι η θαλασσα ανηκει στα ψαρια της και οτι δεν εχει συνορα,ουτε βουλευτες που να λενε οτι ο φραχτης στον Εβρο πρεπει να πεσει ουτε χαζους που να λενε να μπουκαρουν ολοι οι λαθρο μεσα και μετα θα πανε στα συνορα της βορεια μακεδονιας για να περασουν στην υπολοιπη ευρωπη, η τον αλλον κοπανο που ελεγε θα μπουκαρει στο νομισματοκοποιο να εκτυπωσει δραχμες και βεβαια τον χαμενο γιαννη με ολες τις παπαριες του ακομα δεν θελω ουτε τον χλεπα ανδρουλακη που ο λογος του οταν μιλα σε ψηφοφορους ειναι οπως του παπανδρεου πριν 30 χρονια ουτε τον μαλακα με τις κηραληφες κτλ κτλ
    Οκ θα ψηφισεις αυτο που αγγιζει περισσοτερο τις ρατσιστικες χορδες σου.Μεγας πατριωτης ο μητσοτακης.
    Επειδη ταυτιζεσαι που δεν τους νοιαζουν οι ζωες των προσφυγων που ζητανε ασυλο και τους πνιγουν,να ξερεις ουτε η δικη σου ζωη τους νοιαζει ,εκτος αν κανετε δουλειες παρεουλα.35.000 νεκροι στην πανδημια και κλεινανε νοσοκομεια.Καναν λοκνταουν και δεν ανοιγαν ΜΕθ.Τεμπη,παρακολουθησεις καθε βδομαδα σκανδαλο.5 τοις εκατο η φορολογια στα μερισματα των εφοπλιστων,24 σε σενα.Για να τον ξεπλενουν.Οσο και να τον ξεπλυνουν τα καναλια,δε μπορω να δεχτω οτι τρως τον παπα.
    Απλα εισαι τρολλ.

  14. #539
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    εγω ειμαι ανθρωπος του Θεου, του Χριστου και της Παναγιας, δεν θα μπορουσα ποτε να ειμαι αριστερος.
    Το αγιο πνευμα ξεχασες,μεγαλη αμαρτια

  15. #540
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    915
    Δώστε στον χριστιανό να πιει κανένα μπαφο! Να δει τον Λάζαρο να βγαίνει από τον τάφο. Αιντεεεεε...

Page 36 of 43 FirstFirst ... 263435363738 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •