Κάλτσες μούδιασμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Κάλτσες μούδιασμα

    Καλησπέρα σας μόνο σε εμένα συμβαίνει όταν φοράει χοντρές και ψιλές κάλτσες να μουδιαζουν τα πόδια και μόλις της βγάζω να είμαι μια χαρά έχω άρρωστοφοβία για αυτό ρωτάω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    164
    Quote Originally Posted by Jr1983 View Post
    Καλησπέρα σας μόνο σε εμένα συμβαίνει όταν φοράει χοντρές και ψιλές κάλτσες να μουδιαζουν τα πόδια και μόλις της βγάζω να είμαι μια χαρά έχω άρρωστοφοβία για αυτό ρωτάω
    Καλησπερα σου.
    Στο μυαλο ειναι κ μπορω να πω πως κι εγω οταν φοραω κάλτσες ψιλές νιωθω σαν να μην οξυγονώνεται το ποδι μου κ με μουδιάζει. Ομως μετα απο 10 λεπτα επανέρχεται στα φυσιολογικά. Μην ανυσηχεις δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αυτο που νιωθεις

  3. #3
    Εμένα για κάποιο λόγο είναι μόνιμο μολις βγάζω τις κάλτσες πάλι είμαι μια χαρά έχω τρελαθεί από το άγχος για αυτό

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    164
    Quote Originally Posted by Jr1983 View Post
    Εμένα για κάποιο λόγο είναι μόνιμο μολις βγάζω τις κάλτσες πάλι είμαι μια χαρά έχω τρελαθεί από το άγχος για αυτό
    Σου εχει κολλησει στο μυαλο αυτο το πραγμα. Μην αγχώνεσαι για ασήμαντα θεματα. Πχ για να ξεκολλήσεις, μπορεις να πας να αγορασεις κάλτσες που να μην ειναι τοσο σφιχτές η να παρεις κάλτσες σοσόνια (πιανουν μεχρι τον αστράγαλο, αν δεν γνωριζεις τι ειναι τα σοσόνια). Ισως να νιωθεις κ πιο ελεύθερος στο να μην φορας κάλτσες κ τα ποδια σου να παιρνουν αερα. Ριξτο στην τρελα γιατι πολλοι ημαστε με ψυχοσωματικά εδω μεσα χαχαχα. Σου ευχομαι να σου περασει κ να σε βοηθησα λιγο με αυτα που ειπα

  5. #5
    Ίσως να έχεις δίκιο γενικα λόγω άρρωστοφοβίας παρατηρώ κάθε κίνηση στο σώμα μου και όλο αυτό με έχει τρελανει και γενικά επειδή είμαι ευαίσθητος στο κρύο φοράω αυτές αναγκαστικά γτ με κοντές τα πόδια μου με κρυώνουν

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •