και νέα υποτροπή..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807

    και νέα υποτροπή..

    κατά το Μάρτιο ελάττωσα με δική μου πρωτοβουλία τα φάρμακα που έπαιρνα (Risperdal quicklet).. και τότε είχα νέα υποτροπή...
    το τι πέρασα είναι μία κόλαση.. αφήστε το..
    κατά ένα περίεργο λόγο όποτε υποτροπιάζω με φοβίζει πολυ και δεν ασχολούμαι με τηλεόραση και κομπιούτερ.. νομίζω ότι είναι αρνητικά κλπ ότι σε βάζουν σε μία εικονική πραγματικότητα κλπ
    τέλως πάντων τώρα είμαι καλύτερα..
    τώρα το πήρα απόφαση ότι θα παίρνω τα φάρμακα μία ζωή και το προτείνω και αυτό σε όσους νομίζουν ότι είναι καλά και σκέφτοναι να τα κόψουν..
    το πρόβλημα είναι ότι όταν άρχισα τα φάρμακα δεν είχα ούτε ψευδαισθήσεις ούτε τίποτα απλώς πανικό , τα πήρα προληπτικά ίσως..
    το θέμα είναι ότι τώρα όποτε ελαττώνω-κόβω τα φάρμακα γινομαι πάρα πολύ χειρότερα με ψευδαισθήσεις κλπ και πολλά άλλα. δηλαδή σε τελική ανάλυση έχω την αίσθηση ότι τα φάρμακα με κάνανε χειρότερα αλλά τώρα πια έχω μπεί σε αυτό το λούκι και δε μπορώ να βγώ...
    οπότε θα παίρνω τα φάρμακα μία ζωή και να με πληρώνουν δεν τα κόβω..
    το κακό είναι ότι με τα φάρμακα γίνεσαι τόσο καλά που δε νομίζεις ότι έχεις κάτι και μετά ξεχνάς τον εαυτό σου χωρίς τα φάρμακα..
    σε όσους μας φέρονται ρατσιστικά (το έχω βιώσει και αυτό) έχω να πω ένα μεγάλο f... you !!

  2. #2
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    49
    οπως τα λες φιλε μου...ξεχναμε...
    αλλα αμα δεν εχεις παρενεργεις πολλες...τοτε δεν υπαρχει λογος να σου περναει η ιδεα καν..
    ακομα και αν φερονται....ποιος τους γα@@?
    μαγκια μας.....
    εγω νιωθω υπερηφανος :P
    και το ξερουν και οι φιλοι μου...
    οποιος δεν θελει μη με κανει παρεα...θα το πω στη μαμα μου...
    ρεεεεε παιδιαααα........μην ασχολειστε με μα.....ιες..
    κοιταξτε να γινετε καλα και να χαριετε τη ζωη
    αντε μη βαλω καμια φοτο μου και απο κατω τι εχω παρει
    lol..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •