Εμβοες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9

Thread: Εμβοες

  1. #1

    Εμβοες

    Καλησπερα, απο την τριτη ακουω στο δεξι αυτι μου τους χτυπους της καρδιας, ειναι βουλωμενο και ποναει. Πηγα σε ωρλ μου αφαιρεσε το κερι και μου διεγνωσε εξωτερικη ωτιτιδα και μου εδωσε σταγονες. Οι εμβοες ομως συνεχιζονται...μπορει να οφειλονται στην ωτιτιδα; και τι μπορω να κανω για να περασουν;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Το εχεις ολη τη μερα?Καποιες στιγμες το παθαινω κι εγω τους τελευταιους μηνες.Δεν εχω παει σε γιατρο γιατι δεν το εχω καθε μερα.ουτε πονο εχω.Απλα το νιωθω καποιες στιγμες σα να ειναι βουλωμενο και νιωθω τους χτυπους της καρδιας μου εκει.

  3. #3
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Το εχεις ολη τη μερα?Καποιες στιγμες το παθαινω κι εγω τους τελευταιους μηνες.Δεν εχω παει σε γιατρο γιατι δεν το εχω καθε μερα.ουτε πονο εχω.Απλα το νιωθω καποιες στιγμες σα να ειναι βουλωμενο και νιωθω τους χτυπους της καρδιας μου εκει.
    Το εχω ολη μερα αλλα οχι συνεχομενα και νιωθω ακριβως αυτο που λες δηλαδη βουλωμενο και τους χτυπους της καρδιας...απλα εγω εχω και εξωτερικη ωτιτιδα μαζι

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Να σου πω την αληθεια επειδη οτι κουλο μου συμβαινει καταληγει αν ειναι απο αγχος θεωρησα οτι και αυτο μια απο τα ιδια ειναι.Ειναι παντως ενοχλητικο.

  5. #5
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Να σου πω την αληθεια επειδη οτι κουλο μου συμβαινει καταληγει αν ειναι απο αγχος θεωρησα οτι και αυτο μια απο τα ιδια ειναι.Ειναι παντως ενοχλητικο.
    Οντως και εγω μια απο τα ιδια...απλα εμφανιστηκε σχεδον παραλληλα με την ωτιτιδα και σκεφτομαι μηπως εχουν καποια συνδεση...και ναι ειναι παρα πολυ ενοχλητικο και δεν ξερω τι να κανω για να σταματησει

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ενας φίλος μου ειχε εμβοες και ο γιατρός του ειπε οτι ήταν λόγω άγχους...Απεκλεισε πρώτα τα παθολογικά αίτια για να καταλήξεις αν είναι και εσύ εκει.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  7. #7
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ενας φίλος μου ειχε εμβοες και ο γιατρός του ειπε οτι ήταν λόγω άγχους...Απεκλεισε πρώτα τα παθολογικά αίτια για να καταλήξεις αν είναι και εσύ εκει.
    Εμφανιστηκε παραλληλα με την εξωτερικη ωτιτιδα που εχω

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Mary098 View Post
    Εμφανιστηκε παραλληλα με την εξωτερικη ωτιτιδα που εχω
    Δε ξέρω αν συνδιάζονται..Επρεπε να ρωτήσεις τον γιατρό σου
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    kι μενσ σφυριζουν ταυτια μια , το βραδυ με την ησυχισ , αλλα δεν δινω σημασια ......

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •