Πρόβλημα που δεν θέλω να πω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354

    Πρόβλημα που δεν θέλω να πω

    Γεια σας και πάλι σας έχω ζαλίσει το ξέρω μετά θέματα μου αν και ευχαριστώ για τις απαντήσεις που έλαβα από εσάς έχω ένα πρόβλημα που δυστυχώς δεν έχω το θάρρος να το πω εδώ μέσα και αυτό με βασανίζει γιατί δεν μπορώ να πάω σε ψυχολόγο και ψυχίατρο (τους λόγους τους έχω πει) για να το εκμυστηρευτω και έτσι το κουβαλάω μαζί μου. Παίρνω λίγο μεγαλύτερη δόση φαρμάκων μερικές φορές και μπορεί να πάει πιο καλά το πράγμα αλλά δεν θα είναι για πολύ, είναι λογισμός, σκέψη αυτό που με βασανίζει!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Γεια σας και πάλι σας έχω ζαλίσει το ξέρω μετά θέματα μου αν και ευχαριστώ για τις απαντήσεις που έλαβα από εσάς έχω ένα πρόβλημα που δυστυχώς δεν έχω το θάρρος να το πω εδώ μέσα και αυτό με βασανίζει γιατί δεν μπορώ να πάω σε ψυχολόγο και ψυχίατρο (τους λόγους τους έχω πει) για να το εκμυστηρευτω και έτσι το κουβαλάω μαζί μου. Παίρνω λίγο μεγαλύτερη δόση φαρμάκων μερικές φορές και μπορεί να πάει πιο καλά το πράγμα αλλά δεν θα είναι για πολύ, είναι λογισμός, σκέψη αυτό που με βασανίζει!
    Εγω δε μπορώ να καταλάβω γιατί δε θες να το πεις.ανωνυμο φόρουμ ειναι...Και από την αλλη αν δεν πεις το προβλημα τι απαντήσεις περιμένεις;πως θα σε βοηθησουμε;
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Το θέμα του thread ποιο ακριβώς είναι; Αποσκοπείς στο να λάβεις κάποια πίεση από μέλη του forum για να πεις τελικά το πρόβλημα σου;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by Nikolaus View Post
    Το θέμα του thread ποιο ακριβώς είναι; Αποσκοπείς στο να λάβεις κάποια πίεση από μέλη του forum για να πεις τελικά το πρόβλημα σου;
    Δεν είναι αυτός ο σκοπός μου, γιατί έτσι και αλλιώς δεν πρόκειται να γράψω το πρόβλημα μου, ούτε εγώ δεν ξέρω γιατί το έγραψα ίσως ήταν το ότι ήθελα να τραβήξω την προσοχή ενώ ήξερα ότι δεν πρόκειται να πω τίποτα!

Similar Threads

  1. θελω να καπνισω και δεν μπορω
    By Enoxlitikos in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 7
    Last Post: 02-03-2022, 06:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •