Ατέλειωτα προβληματα υγείας..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Ατέλειωτα προβληματα υγείας..

    Δεν υπάρχει μέρος του Σώματος μου που να μην έχει βγάλει προβλημα... Κάθε όργανο και συστημα έχει γίνει κομμάτια... Τώρα έχω διόγκωση σε όλους τους λεμφαδένες μου... Πραγματικά δεν μπορώ άλλο να αντέξω καθημερινά και καινουριο προβλημα υγείας... Σας έχει τυχει αυτό κάθε μέρα να υποφέρεται και από κάτι καινουργιο?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Δεν υπάρχει μέρος του Σώματος μου που να μην έχει βγάλει προβλημα... Κάθε όργανο και συστημα έχει γίνει κομμάτια... Τώρα έχω διόγκωση σε όλους τους λεμφαδένες μου... Πραγματικά δεν μπορώ άλλο να αντέξω καθημερινά και καινουριο προβλημα υγείας... Σας έχει τυχει αυτό κάθε μέρα να υποφέρεται και από κάτι καινουργιο?
    Αυτα τα εχεις διαπιστωσει με ιατρικες γνωματευσεις;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,118
    Εγώ κάθε μέρα έχω και διαφορετικές ενοχλήσεις και νιώθω διαφορετικά σημεία του σώματός μου προβληματικά, αλλά είναι από ιδεοψυχαναγκασμό, δεν είναι αληθινό

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    186
    Έτσι ακριβώς 6 χρόνια!!! Πνευμονολογο-ασθμα,ορθοπεδικο-2 δισκοκήλης,γυναικολογο-υστεροκτομη, οδοντίατρο-γεφυρες,νεφρολογο-αιμαγγειωμα,καρδιολόγο σε μην το συζητήσουμε...κατά τα άλλα η ψυχίατρος μου λέει ότι δεν έχω τίποτα και είμαι μια χαρά!!!

  5. #5
    Quote Originally Posted by Margarita 77 View Post
    Έτσι ακριβώς 6 χρόνια!!! Πνευμονολογο-ασθμα,ορθοπεδικο-2 δισκοκήλης,γυναικολογο-υστεροκτομη, οδοντίατρο-γεφυρες,νεφρολογο-αιμαγγειωμα,καρδιολόγο σε μην το συζητήσουμε...κατά τα άλλα η ψυχίατρος μου λέει ότι δεν έχω τίποτα και είμαι μια χαρά!!!
    6 χρόνια ? Παρά πολλα ... Χαρά στο κουράγιο σου... Είναι πραγματικά πολυ κουραστικό όλο αυτό.. Και εγώ έχω παρει σβαρνα όλες τις ειδικότητες και δεν είναι ψυχολογικά δυστηχως όλα... Τι να κανουμε.. Μερικές φορές δεν έχουμε και επιλογή και πρεπει να το αποδεχτουμε

Similar Threads

  1. Replies: 3
    Last Post: 02-02-2022, 15:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •