πολυ περιεργο τικ με νυχια...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    πολυ περιεργο τικ με νυχια...

    καλημέρα!

    δεν ηξερα σε ποια ενοτητα να ξεκινησω αυτο το θεμα , οποτε επελεξα εδω.

    Απο μικρος εχω ενα περιεργο, πολυ περιεργο τικ θα ελεγα.

    Ειναι δυσκολο ακομα κ στην περιγραφη και η αληθεια ειναι οτι πλεον ως μεγαλος, εχω περισσοτερο την περιεργεια να δω αν σχετιζεται με κατι και αν υπαρχουν κ αλλοι που εχουν το ιδιο.

    Λοιπον, διπλωνω τα παπλωματα -σεντονια ετσι ωστε να κανουν γωνιακη μυτη και την βαζω στα νυχια , σε σημειο να ψιλοποναει . Για καποιο λογο μ αρεσει.

    Οκ ξερω ισως ακουγεται τελειως κουλο, ακομα και να μην εχει καταλαβει ακριβως τι ειναι, αλλα αν υπαρχει καποιος να εχει το ιδιο, ή να εχει ακουσει ΄καποιον να το κανει, ας μου πει.

    Οπως καταλαβαινετε βρισκεται σε εξαρση χειμερινους μηνες , που εχουμε παπλωματα /σεντονια και επισης δημιουργει μια πιεση στα νυχια ( τα πιεζει προς τα μεσα ) με αποτελεσμα να δημιουργειται ενα ''αισθητικο'' θεματακι.

    Ευχαριστω εκ των προτερων!

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    14
    Δεν είναι κάτι, πολλοί είχαν κάποιο τικ μικροί και το έχουν ακόμη....μην ανησυχείς χαλάρωσε μπορεί να είσαι και λίγο ανχωδης ...[emoji18]

  3. #3
    Elenia781
    Guest
    Quote Originally Posted by kksakksamous View Post
    Δεν είναι κάτι, πολλοί είχαν κάποιο τικ μικροί και το έχουν ακόμη....μην ανησυχείς χαλάρωσε μπορεί να είσαι και λίγο ανχωδης ...[emoji18]
    εσυ 16 χρ κοριτσακι ,εχεις μεγάλη εμπειρια τελικά!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    εσυ 16 χρ κοριτσακι ,εχεις μεγάλη εμπειρια τελικά!
    Η εμπειρία μου είναι από τους μεγάλους δεν τα βγάζω από το μυαλό μου...[emoji18]

  5. #5
    Elenia781
    Guest
    Το οτι καταπατας τους όρους του Φόρουμ ως ανήλικη, το ξερες τρολλ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •