κιλά και σχέσεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 192
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687

    κιλά και σχέσεις

    Εμποδίζουν τα κιλά στο να κάνεις σχέση? Η να βρεις κάποιον που να σου αρέσει?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Κοιτώντας γύρω σου διαπιστώνεις πως μόνο οι αδύνατοι είναι σε σχέση;

  3. #3
    TheShadow
    Guest
    εγω αρχιζω να πιστευω πιο ευκολα βρισκουν γκομενο και για σχεση κιολας-να τρελενεσαι δηλαδη-φακλανες,πατοζες,γυναικες που δε βλεπονται παρα κοπελες αδυνατες,κανονικες,ομορφες ,ταπεινες κτπλ κτπλ αντικειμενικα αποδεκτες....Και μενεις ναν απορρεις τι τους βρισκουν κι εσενα απο μακρια...Και φυσικα οι χοντρες μιαν αυτοπεποιθηση να σοκαρεσαι και αυτοτογνωσια 0

  4. #4
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by TheShadow View Post
    εγω αρχιζω να πιστευω πιο ευκολα βρισκουν γκομενο και για σχεση κιολας-να τρελενεσαι δηλαδη-φακλανες,πατοζες,γυναικες που δε βλεπονται παρα κοπελες αδυνατες,κανονικες,ομορφες ,ταπεινες κτπλ κτπλ αντικειμενικα αποδεκτες....Και μενεις ναν απορρεις τι τους βρισκουν κι εσενα απο μακρια...Και φυσικα οι χοντρες μιαν αυτοπεποιθηση να σοκαρεσαι και αυτοτογνωσια 0
    Λογικά έχεις μίσος μέσα σου και το εκφράζεις προς τις χοντρές. Σκέψου ότι το μίσος μένει μέσα σου εγκλωβισμένο και δεν το αφήνεις να φύγει. Οι χοντρές θα συνεχίσουν να γ*μανε και εσύ θα ζηλεύεις. Γι'αυτό καλύτερα άλλαξε τροπάριο. Κάνε ο,τι κάνουν οι χοντρές. Μάθε να αγαπάς αυτό που έχεις και να μην υποφέρεις. Το πιο δύσκολο το κάνουν οι χοντρές. Αυτές μαθαίνουν να αγαπάνε. Εσύ μαθαίνεις να μισείς. Άρα μάλλον γι'αυτό βγάζεις αυτά τα συναισθήματα γιατί εσύ δεν μπορείς να τις μοιάσεις σε αυτήν την αυτοπεποίθηση που έχουν. Το θεωρείς αδιανόητο με την εμφάνιση που έχουν. Πώς τα καταφέρνουν; Ψάξε και θα βρεις...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by TheShadow View Post
    εγω αρχιζω να πιστευω πιο ευκολα βρισκουν γκομενο και για σχεση κιολας-να τρελενεσαι δηλαδη-φακλανες,πατοζες,γυναικες που δε βλεπονται παρα κοπελες αδυνατες,κανονικες,ομορφες ,ταπεινες κτπλ κτπλ αντικειμενικα αποδεκτες....Και μενεις ναν απορρεις τι τους βρισκουν κι εσενα απο μακρια...Και φυσικα οι χοντρες μιαν αυτοπεποιθηση να σοκαρεσαι και αυτοτογνωσια 0
    Εχεις σκεφτεί ποτέ οτι μπορεί να μην φταίνε οι ίδιες για αυτό που έχουν; Να πάσχουν απο υποθυροειδισμό, να πάσχουν από υπερφαγικά και να μην ξέρουν πως να το αντιμετωπίσουν και που να στραφούν; Το ξέρεις πως αυτή την ανοησία που γράφεις, την γράφεις σε ένα φόρουμ που κάποια από τα μέλη του λαμβάνουν φάρμακα που μπλοκαρούν υποδοχείς που έχουν ως αποτέλεσμα την παχυσαρκία; Λοιπόν εγώ που προτιμώ να μπλέξω με ένα τόφαλο 120 κιλων και 1,80 ύψος αν μέσα της έχει καλοσύνη παρά να μπλέξω με μία ψωνισμένη που κρίνει τον άλλον από την εμφάνιση.

    Βλέπεις ο τόφαλος αν το θέλει και βρεθει κάποιος να την καθοδηγήσει θα γίνει κορμάρα, 10 μήνες θα πάρει το εγχείρημα και αυτό που θα κερδίσω είναι πως ότι και να γίνει ακόμα και αν χαθώ από τη ζωή της, πάντα μα πάντα όμως θα με θυμάται και πάντα θα με σκέφτεται και θα νιώθει απεραντη ευγνωμοσύνη, η σκύλα από την άλλη μια ζωή σκύλα θα είναι που δεν πρόκειται να νιώθει τίποτα.... οπότε εδώ τίθεται το ερώτημα ποιος θέλει μια σκύλα στη ζωή του όμως που δεν νιώθει τίποτα και γιατί να την βάλει μέσα σε αυτήν, τι θα κερδίσει από αυτό;

  6. #6
    TheShadow
    Guest
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Λογικά έχεις μίσος μέσα σου και το εκφράζεις προς τις χοντρές. Σκέψου ότι το μίσος μένει μέσα σου εγκλωβισμένο και δεν το αφήνεις να φύγει. Οι χοντρές θα συνεχίσουν να γ*μανε και εσύ θα ζηλεύεις. Γι'αυτό καλύτερα άλλαξε τροπάριο. Κάνε ο,τι κάνουν οι χοντρές. Μάθε να αγαπάς αυτό που έχεις και να μην υποφέρεις. Το πιο δύσκολο το κάνουν οι χοντρές. Αυτές μαθαίνουν να αγαπάνε. Εσύ μαθαίνεις να μισείς. Άρα μάλλον γι'αυτό βγάζεις αυτά τα συναισθήματα γιατί εσύ δεν μπορείς να τις μοιάσεις σε αυτήν την αυτοπεποίθηση που έχουν. Το θεωρείς αδιανόητο με την εμφάνιση που έχουν. Πώς τα καταφέρνουν; Ψάξε και θα βρεις...
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Εχεις σκεφτεί ποτέ οτι μπορεί να μην φταίνε οι ίδιες για αυτό που έχουν; Να πάσχουν απο υποθυροειδισμό, να πάσχουν από υπερφαγικά και να μην ξέρουν πως να το αντιμετωπίσουν και που να στραφούν; Το ξέρεις πως αυτή την ανοησία που γράφεις, την γράφεις σε ένα φόρουμ που κάποια από τα μέλη του λαμβάνουν φάρμακα που μπλοκαρούν υποδοχείς που έχουν ως αποτέλεσμα την παχυσαρκία; Λοιπόν εγώ που προτιμώ να μπλέξω με ένα τόφαλο 120 κιλων και 1,80 ύψος αν μέσα της έχει καλοσύνη παρά να μπλέξω με μία ψωνισμένη που κρίνει τον άλλον από την εμφάνιση.

    Βλέπεις ο τόφαλος αν το θέλει και βρεθει κάποιος να την καθοδηγήσει θα γίνει κορμάρα, 10 μήνες θα πάρει το εγχείρημα και αυτό που θα κερδίσω είναι πως ότι και να γίνει ακόμα και αν χαθώ από τη ζωή της, πάντα μα πάντα όμως θα με θυμάται και πάντα θα με σκέφτεται και θα νιώθει απεραντη ευγνωμοσύνη, η σκύλα από την άλλη μια ζωή σκύλα θα είναι που δεν πρόκειται να νιώθει τίποτα.... οπότε εδώ τίθεται το ερώτημα ποιος θέλει μια σκύλα στη ζωή του όμως που δεν νιώθει τίποτα και γιατί να την βάλει μέσα σε αυτήν, τι θα κερδίσει από αυτό;
    Ωπα παιδια...Χαλαρωστε...Αυτο ειναι ενα απο τα πραγματα που μ εχουν κουρασει τοσο στους ανθρωπους.Να παρεξηγουν τα λεγομενα μου και να βγαζουν αυθαιρετα συμπερασματα.
    Κοπελα..Υστερα απο οσα μηνυματα ταθετηρια ψυχης σου εχω γραψει ακομη δεν εχεις πιασει λιγο το σκεπτικο μου?Εγω "φιλη μου " το μισος και τη ζηλεια την ενιωσα μεχρι και σημερα στο πετρι μου να με γδερνει.Δε καταφερα ποτε να μισησω κανεναν και ουτε θα επετρεπα στον εαυτο μου να νιωσει τετοιο συναισθημα σκοτεινο.Εργο του πονηρου και οχι Του Θεου.Δε ζηλεψα ποτε κανεναν.Αλλο να θαυμαζεις και αλλο να φθονεις.Δεν χρειαζομαι ν κοιταξω τι κανουν οι αλλοι για να το κανω κι εγω.Ποτε δεν γαλουχησα τον εαυτο μου με αυτη την αντιληψη.Ισως δεν το εξεφρασα σωστα.Ναι δεν αντιλεγω.Οπως φαινεται δεν αγαπαω αρκετα τον εαυτο μου και θελω ν αρχισω να το κανω για μενα,για να σωθω.Πιστεψε με αγαπαω τους "χοντρους" και τους στηριζω.Επικοινωνω μαζι τους.Θαυμαζω που εχουν τη δυναμη ν αγαπουν και να υπερασπιζονται το σωμα τους και εχουν τετοιον αερα που εγω δεν τον εχω πια.Το σχολιο μου απλως ηθελε να πει οτι βλεπω καποιες κοπελες που φαινομενικα ειναι αδιαφορες και αταιριαστες με αλλους και επειδη μονο τις βλεπω ,ειναι περαστικες και δε ξερω τη ζωη τους απο αυτο μονο που βλεπω τα λιγα λεπτα και το πως μιλανε και συμπεριφερονται αισθανομαι απορια και παραπονο.Δε νομιζω οτι υπαρχει ανθρωπος που αν δει στο δρομο ενα αταιριαστο ζευγαρι να μην αναρωτηθει πως ειναι μαζι...Που ειναι το κακο σε αυτο?Ειδικα οταν ανεξαρτητως κιλων ,υψους εμφανισης βλεπω και το βλεπω συχνα,αυτες να συμπεριφερονται απαισια και να ηγουνται στον αλλον κι εγω πασχιζω οπως πολλες αλλες να βρω εναν σωστο και ουτε δειγμα.

    Αν εχεις παρακολουθησει τα λεγομενα μου θα ηξερες οτι καμια σημασια δε δινω στην εμφανιση.Απλα ειναι η πρωτη εικονα στην οποια δε μενω και προσπερναω για να γνωρισω τον αλλον.Επειδη ποτε δε ξερω αν μια παχουλη να το πω για να μην παρεξηγουμαι ειναι απο επιλογη η απο αιτια δε καθομαι να κρινω ουτε να το αναλυσω.Απλα διερωτωμαι και προσπερνω..Κανε σχεση με οτι θελεις δικαιωμα σου.Κι εγω θελω να ειμαι με ομορφους βατραχους και οχι ασχημους πριγκιπες οπως ελεγε η μαμα μου.Και οταν βλεπω ανθρωπους που εχουν προβλημα και το παλευουν ,δινουν παραδειγμα και σε μενα.Εγω αναφερομαι σε αδαης,απαιδευτες,κουτοπονη ρες γεματες μαγκια και αλητεια,χοντρες.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    παιδια, μην ταραζεστε. προσεξτε τις εκφρασεις που χρησιμοποιει.
    τετοιες εκφρασεις μονο ανδρας χρησιμοποιει για τις γυναικες. καμια γυναικα δεν θα πει "φακλανα " και "πατοζα". μπορει να πει χοντρη, θεοχοντρη, και πολλα αλλα.
    ο τυπος ειναι ανδρας και μαλιστα ομοφυλοφιλος με χονδροφοβια.εχει αλλαξει πολλα προφιλ εδω μεσα.
    μισει ολες τις γυναικες, αλλα τις χοντρες ακομα περισσοτερο, αφενος γιατι εχει μισος για το παχος κι αφετερου γιατι δεν φτανει που εχουν ανδρες οι αδυνατες, εχουν κι ο χοντρες, κι αυτος, τιποτα...
    μερικοι δεν εννοουν να καταλαβουν οτι οι στρειτ ανδρες δεν πανε με γκει και μισουν τις γυναικες γι αυτο.

  8. #8
    TheShadow
    Guest
    φιλε το να λεω τα πραγματα με το ονομα τους οπως τα σκεφτομαι και να μη κολλαω και κρυβομαι πισω απο λεξεις δε με καθιστα ολα οσα λες.Τι βλακειες γραφεις?Ουτε που με ξερεις..Αν δε θες να ασχολεισαι με τα ποστ μου απλα αγνοησε τα.Εχω ξαναπει σε σενα οτι εχω ωμο λογο.Τωρα αν αρεσκεσαι να πιστευει ολα οσα λες.Με γεια σου και χαρα σου αλλα τα υπολοιπα που γραφεις ειναι ψεμματα και συκοφαντεις χωρις να σου εχω κανεις τιπιτα.Δε θα ασχοληθω αλλο.Σου εχει κατσει στο μυαλο οτι ειμαι αντρας και μαλιστα γκει και εχω και αλλα προφιλ και εβγαλες και πορισμα οτι εχω και χονδροφοβια και..Μπραβο να ερθω τοτε να μου κανεις ψυχαναλυση και οταν δεις οτι φοραω σουτιεν να μου πεις αν και αυτο εθιναι ψευτικο....Απο που τα συμπερανες ολα αυτα?Που τα αποδεικνυουν?Φιλε αν σ εκνευριζω μην απαντας στα σχολια μου.Λες βλακειες και ανυποστατα ψεμματα.Εχω τα θεματα μου δε θα ασχοληθω με σενα και τα σεναρια που βγαζεις.Να σαι καλα.

  9. #9
    TheShadow
    Guest
    ααα και φιλε μαλλον δεν εχει γνωρισει γυναικες που βριζουν εγω ξερω πολλες και αυτες δεν ειναι βρισιες αντρων.Εγω φακλανα μπορω να πω και μενα και την αδερφη και οποια μου το βγαλει χωρις να το λεω με κακια.Μαλλον εχεις πολλα ταμπου.Και παλι φιλακια διπλα φιλακια.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by TheShadow View Post
    ααα και φιλε μαλλον δεν εχει γνωρισει γυναικες που βριζουν εγω ξερω πολλες και αυτες δεν ειναι βρισιες αντρων.Εγω φακλανα μπορω να πω και μενα και την αδερφη και οποια μου το βγαλει χωρις να το λεω με κακια.Μαλλον εχεις πολλα ταμπου.Και παλι φιλακια διπλα φιλακια.
    "φιλε", στο εχω ξαναπει. δεν βριζεις. δεν ειπα οτι βριζεις. δεν καταλαβαινεις τι ειπα. ειπα η φρασεολογια σου, ο τροπος που εκφραζεσαι ειναι ανδρικος, αλλα και μισογυνικος.δεν ειπα οτι βριζεις.
    κι οχι μονο στους συγκεκριμενους χαρακτηρισμους, ΟΛΑ σου τα σχολια εχουν ανδρικο τροπο εκφρασης.
    οποιος διαβαζει πολυ, μπορει ευκολα να το καταλαβει

  11. #11
    TheShadow
    Guest
    ΦΙΛΕ το οτι μπορει να εκφραζομαι με ωμο τροπο σαν αντρας δε με καθιστα αντρα...Τι συμπερασμα ειναι αυτο?Ελα Θεε μου.Ο καθενας εχει το δικο του τροπο να μιλα και ειδεικα οταν καποιον απλα τον διαβαζεις γραπτα ,δε τον ξερεις καθολου.Η φρασεολογια που λες ειναι γιατι εγω με την δουλεια που κανω συνανστρεφομαι με πολλους αντρες ,δε καταλαβαινω αν μου το εχουν περασει ξερω σιγουρα ομως οτι εχω μεγαλυτερα απο αυτους και λεω σταρατες κουβεντες γιατι τα υπονοουμενα και η σιωπη δεν εσωσαν ποτε κανεναν.Εχεις γραψει εδω περα πραγματα ανυποστατα.Θα μπορουσε να το θεωρησω και προσωπικη επιθεση αλλα δε θ ασχοληθω οταν καλα καλα δε ξερω αν εισαι γυναικα.Που μαλλον εισαι γιατι βγαζεις πολυ κακια.Εγω απο τους αντρες που εχω γνωρισει και συναναστρεφομαι ξερω οτι ολα οσα γραφω που θεωρεις αντρικα?Γελαω δε θα τα υπερανελυαν παρα μονο σε λεξεις και ουτε καν θα χολοσκαγανε.Αυτο ειναι γυναικειο προσον.Κουραστικα τελος.Πιστευε οτι θες ...Εγω δεν μ ενδιαφερει ν αποδειξω τιποτα απο τα αυτονοητα.Εχω τα θεματα μου.Γεια σου.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ο τυπος ειναι ανδρας και μαλιστα ομοφυλοφιλος .
    εσυ εισαι πολυ μεγαλη μεγαλοφυια

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by TheShadow View Post
    Αν εχεις παρακολουθησει τα λεγομενα μου θα ηξερες οτι καμια σημασια δε δινω στην εμφανιση.Απλα ειναι η πρωτη εικονα στην οποια δε μενω και προσπερναω για να γνωρισω τον αλλον.Επειδη ποτε δε ξερω αν μια παχουλη να το πω για να μην παρεξηγουμαι ειναι απο επιλογη η απο αιτια δε καθομαι να κρινω ουτε να το αναλυσω.Απλα διερωτωμαι και προσπερνω..Κανε σχεση με οτι θελεις δικαιωμα σου.Κι εγω θελω να ειμαι με ομορφους βατραχους και οχι ασχημους πριγκιπες οπως ελεγε η μαμα μου.Και οταν βλεπω ανθρωπους που εχουν προβλημα και το παλευουν ,δινουν παραδειγμα και σε μενα.Εγω αναφερομαι σε αδαης,απαιδευτες,κουτοπονη ρες γεματες μαγκια και αλητεια,χοντρες.
    Kαμία υπέρβαρη και παχύσαρκη γυναίκα δεν είναι έτσι από επιλογή εξαιρουμένης μίας περίπτωσης. Να αποκτήσει σωματάρα και να μην μπορεί να το διαχειριστεί. Δηλαδή από εκεί που όλοι την κοιτούσαν μειωτικά και ταπεινωτικά σαν παχύσαρκη, να την κοιτάνε σαν το επόμενο έπαθλο τους, πράγμα που τις τρομάζει γιατί δεν ξέρουν αν την θέλουν για αυτό που είναι ή για το σώμα που έφτιαξαν. Και είναι πραγματικά πρόβλημα αυτό για αυτές τις γυναίκες, να μην ξέρουν το γιατί. Κάποιες τρώνε τέτοιο σοκ από αυτή την απότομη αλλαγή στην αντιμετωπιση που έχουν, που το ξαναγυρίζουν στο παχύσαρκο για να νιώθουν ασφάλεια. Ναι υπάρχουν και αυτές οι γυναίκες. Δεν ξέρω αν δίνεις σημασία στην εμφάνιση, δεν ξέρω αν πραγματικά βάζεις την εμφάνιση σε δεύτερη μοίρα. Εγώ ας πουμε θα ήμουν ειλικρινής σε μία παχύσαρκη, θα της έλεγα αν όντως ενδιαφέρεσαι τόσο πολύ για μένα, θα αλλάξεις την καθημερινότητα σου και θα το πάμε μέχρι τέρμα. Βλέπεις εγώ δεν κρυβομαι πίσω από το δάκτυλο μου, της το λέώ, όχι για να κερδίσω εγώ κάτι, αλλά για να κερδίσει εκείνη αν δεν αποτελεί την εξαίρεση που ανέφερα παραπάνω, την ζωή της. Σε γενικές γραμμές δεν αναρωτιέμαι γιατί ένα αταίριαστο ζευγάρι εμφανισιακά, είναι μαζί, ένα τέτοιο ζευγάρι ήμουν κάποτε και εγώ. Η πρώην μου από παχύσαρκη έγινε φέτες που έκανε και κάνει muay thai και ζιου ζιτσου, ενώ εγώ ήμουν 100+ κιλά. Σε κάποια από εδώ μέσα της το έχω αποδειξει της έδειξα το πριν μου και το μετά για να πάρει δύναμη. Και εξαιτίας της πρώην μου ξεκινησα να κάνω περίπου ότι έκανε εκείνη γιατί θα είχαμε αταίριαστη καθημερινότητα. Δεν ξέρεις λοιπόν αν αυτό το αταίριαστο κατά το μάτι ζευγάρι, βρίσκεται ήδη σε κάποιο δρομο αλλαγής της καθημερινότητας του. Αλλα οκ να σου πω κάτι οκ οι χοντρές είναι έτσι όπως λες, εσύ ας πουμε τι αναλογίες έχεις και τι background έχεις που μπαίνεις στον πειρασμό και λες μα πως γίνεται εκείνες να βρίσκουν αυτό που θέλουν και εγώ όχι; Ποια τα προτερήματα σου εμφανισιακά, επαγγελματικά και ψυχικά για να διαλέξουν εσένα αντί για εκείνες;

    Υ.Γ Εχεις σκεφτεί αυτοί που ήταν μαζί τους να γουστάρουν η γυναίκα να έχει τον ηγετικό ρόλο; Να είναι αυτό που θέλουν και αναζητούν σε μία γυναίκα, να το βρίσκουν σε εκείνες και να επιλέγουν εκείνες;

  14. #14
    Remedy δεν ξέρω γιατί επιμένεις.

    Η γυναίκα The Shadow δεν έχει καμία σχέση με το τρολ με τους χίλιους ( τουλάχιστον )κλώνους.
    Καμία σχέση μεταξύ τους Ούτε είναι τρολ το μέλος εδώ.


    Επίσης αυτό που λες ότι οι γυναίκες δεν χρησιμοποιούν τέτοιες εκφράσεις ( φακλανες, πατοζες κλπ) θα αστειεύεσαι φαντάζομαι.

    Οι γυναίκες είναι οι πιο σκληρές στους χαρακτηρισμούς προς άλλες γυναίκες.

    Παραδείγματα άπειρα.

    Εδώ έχω πετύχει συζήτηση γυναικών ( στο διπλανό τραπέζι σε καφετέρια ) που κάποια έλεγε ότι είχε πάρει ένα κιλό (!!!) και αισθανόταν άσχημη και χοντρή και οι φίλες της , της λέγαν τα κλασικά και ότι ειναι μια κουκλα και μόλις έφυγε αυτή , οι φίλες της άρχισαν το θάψιμο και ότι σιγά μην πήρε μόνο ένα κιλό η μπετονιέρα . Η άλλη έλεγε ότι έγινε αγνώριστη και πρήστηκε πολύ στο πρόσωπο και ασχημηνε πολύ.

    Θα έχεις ακούσει ( και τα μέλη γενικά ) άπειρες τέτοιες ιστορίες και φυσικά με πιο σκληρούς και ευφάνταστους χαρακτηρισμους.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    142
    Quote Originally Posted by TheShadow View Post
    εγω αρχιζω να πιστευω πιο ευκολα βρισκουν γκομενο και για σχεση κιολας-να τρελενεσαι δηλαδη-φακλανες,πατοζες,γυναικες που δε βλεπονται παρα κοπελες αδυνατες,κανονικες,ομορφες ,ταπεινες κτπλ κτπλ αντικειμενικα αποδεκτες....Και μενεις ναν απορρεις τι τους βρισκουν κι εσενα απο μακρια...Και φυσικα οι χοντρες μιαν αυτοπεποιθηση να σοκαρεσαι και αυτοτογνωσια 0
    Θα σου απαντησω σαν χοντρη για να σου λυσω καποιες αποριες και στερεοτυπα. Εχω παραπανω κιλα τα οποια εχω σχετικα μειωσει, αλλα ποτε δεν θεωρησα τον εαυτο μου φακλανα ή πατοζα (τι σημαινει αληθεια?) για τους εξης λογους. Ντυνομαι παντα ομορφα , δεν θα βαλω κολάν γιατι εχω αυτογνωσια, αλλα θα βαλω ρουχα που ταιριαζουν στο σωμα μου, Ειμαι παντα χτενισμενη, ισιωμενο μαλλακι , ενα κραγιονακι και ομορφα αξεσουαρ. Κυκλοφορω περιποιημενη τελοσπαντων. Στον αντιποδα τωρα βλεπεις εξω γυναικες αδυνατες ομορφες ή ασχημες, αλλά αχτενιστες μ ενα αθλητικο απ το πρωι ως το βραδυ. Γιατι κατα τη γνωμη σου θα προσεξει καποιος εκεινη κι οχι εμενα? (Για την ιστορια αλλά και για να γελασουμε,ειμαι παντρεμενη και μεγαλυτερη σε ηλικια οποτε τα παραπανω κιλα τσιτωνουν και το δερματακι )

Page 1 of 13 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 3
    Last Post: 13-06-2012, 02:39
  2. σχεσεις
    By hornet in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 44
    Last Post: 11-02-2010, 12:19
  3. Σχέσεις
    By maus in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 29-10-2009, 22:16
  4. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 18:58
  5. Σχέσεις...
    By Θεοφανία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 107
    Last Post: 13-05-2008, 21:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •