Παραλογος φόβος/ντροπή - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Μη κάτσεις και αρρωστήσεις με το θέμα τον πανελληνίων, κοίτα την υγεία σου είναι πιο σημαντική, πήγαινε σε ψυχολόγο, ψυχίατρο εάν χρειάζεται, είσαι πολύ μικρός ακόμα, όσο μεγαλώνεις τόσο θα αυξάνονται τα προβλήματα εάν το αφήσεις. Εύχομαι και περαστικά στην μητέρα σου!!
    Να στε καλά ευχαριστω πολυ! Εννοείται υγεία πανω απ' ολα και ολα τα αλλα ερχονται. Παλια πιο μικρός ελεγα "ελα μωρε μια χαρά είμαστε τι παρακαλαμε συνέχεια υγεία και υγεία" και τώρα μετανιωνω αυτα που ελεγα... Η μητέρα μου ελπιζω να ειναι εντάξει μετα από το χειρουργείο που θα κανει σε 1-2 μήνες και εγώ ελπιζω τοτε με βοήθεια ειδικών κ απο μόνος μου να διορθωσω οσα προβληματα υπαρχουν δικά μου που αθελα μου με εχουν βρει για να πετυχω και στις πανελληνιες και να εχω μια μελλοντική ζωή οπως ονειρεύεται κανείς.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    HELLAS, GRC
    Posts
    137
    Βελισσαριε, πιο πολυ χρονο εισαι συνδεδεμενος στο φορουμ παρα στο διαβασμα , που υποτιθεται εχεις ως """μαθητης"" υποτιθεται.. γκουχ γκουχ

  3. #18
    Remedy έπρεπε να επιμείνεις. Το ίδιο έκανε κι σε μενα και με άρχισε στους χαρακτηρισμούς.
    Έτσι κάνουν τα τρολ όταν είναι να αφήσουν το μάταιο ψηφιακό κόσμο.

    Βελισάριε το (ψηφιακό ) θράσος σου και η κουτοπονηρια σου έχει περάσει σε άλλο επίπεδο.
    Παρόλο που τρως ξεσκέπασμα εσύ επιμένεις να γράφεις με τον ίδιο λογαριασμό.

    Ο κλώνος σου αυτός έχει κάει.
    Εξαϋλώθηκε και συνάντησε τον δημιουργό του
    Στην ουσία αυτή την στιγμή γράφεις ως τρολ ζόμπι..

    Ας θυμηθούμε λίγο την περίπτωση σου.
    https://forum.psychology.gr/threads/...=1#post1185019

    Επειδή έχεις αρχίσει να κουράζεις , ανάλογα τι θα απαντήσεις θα κινηθώ σε κάποιες κινήσεις.

    Η περίπτωση σου είναι σοβαρή γιατί μπαίνεις και με άλλους κλώνους και λες για φάρμακα και αγωγές χωρίς να έχεις καμία ιδέα και λες ό,τι έχεις διαβάσει από άλλα μέλη και ό,τι κατεβάζει η κούτρα σου.
    Ετσι θέτεις σε κίνδυνο την ψυχική και σωματική υγεία των άλλων μελών .

    Πιθανοτατοι άλλοι (μερικοι )δικοί σου κλώνοι που τρέχουν αυτήν την στιγμή είναι οι
    ΜΚ 89, jr1983, Pitz.

    Επειδή εσύ τώρα θα αρχίσεις το γνωστό τροπάριο και ότι δεν έχεις σχέση με τρολ,θα σου πω αν έχεις ακούσει την υπηρεσία δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος;
    Εκει δουλεύει ένας πολύ γνωστός μου.

    Η συνεχεια των κινήσεων μου είναι ανάλογα τι θα μου απαντήσεις.

  4. #19
    Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Remedy έπρεπε να επιμείνεις. Το ίδιο έκανε κι σε μενα και με άρχισε στους χαρακτηρισμούς.
    Έτσι κάνουν τα τρολ όταν είναι να αφήσουν το μάταιο ψηφιακό κόσμο.

    Βελισάριε το (ψηφιακό ) θράσος σου και η κουτοπονηρια σου έχει περάσει σε άλλο επίπεδο.
    Παρόλο που τρως ξεσκέπασμα εσύ επιμένεις να γράφεις με τον ίδιο λογαριασμό.

    Ο κλώνος σου αυτός έχει κάει.
    Εξαϋλώθηκε και συνάντησε τον δημιουργό του
    Στην ουσία αυτή την στιγμή γράφεις ως τρολ ζόμπι..

    Ας θυμηθούμε λίγο την περίπτωση σου.
    https://forum.psychology.gr/threads/...=1#post1185019

    Επειδή έχεις αρχίσει να κουράζεις , ανάλογα τι θα απαντήσεις θα κινηθώ σε κάποιες κινήσεις.

    Η περίπτωση σου είναι σοβαρή γιατί μπαίνεις και με άλλους κλώνους και λες για φάρμακα και αγωγές χωρίς να έχεις καμία ιδέα και λες ό,τι έχεις διαβάσει από άλλα μέλη και ό,τι κατεβάζει η κούτρα σου.
    Ετσι θέτεις σε κίνδυνο την ψυχική και σωματική υγεία των άλλων μελών .

    Πιθανοτατοι άλλοι (μερικοι )δικοί σου κλώνοι που τρέχουν αυτήν την στιγμή είναι οι
    ΜΚ 89, jr1983, Pitz.

    Επειδή εσύ τώρα θα αρχίσεις το γνωστό τροπάριο και ότι δεν έχεις σχέση με τρολ,θα σου πω αν έχεις ακούσει την υπηρεσία δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος;
    Εκει δουλεύει ένας πολύ γνωστός μου.

    Η συνεχεια των κινήσεων μου είναι ανάλογα τι θα μου απαντήσεις.
    Ρε φίλε δεν εχω κανει εγώ τιποτα αλλο εγώ μονο αυτον εδω τον λογαριασμό εχω, δεν εχω πει σε κανέναν τι φάρμακα να παιρνει εγώ μονο για μένα αναζητουσα λύσεις. Δεν ξερω γιατι το πηρατε ετσι ολο αυτο το θέμα εγώ εξηγησα την θέση μου ποσες φορες. Αν δεν με θέλετε εδω, τοτε δεν θα σας ξαναπασχολησω με τιποτα απο τα προβληματα μου. Δεν ηθελα να φέρω καμία αναστάτωση. Σε παρακαλω ειλικρινά μην κανείς τιποτα παραλογο με διωξεις κλπ στο ορκιζομαι δεν ειμαι εγώ αυτός.
    Εγώ παντως δεν μπορω να καταλάβω αυτο το πραγμα που γινεται...με λες οτι σε κοροιδευω ενω η μανα μου ειναι στο νοσοκομείο; Αν ησουν μπροστα μου θα σε είχα σπασει στο ξύλο, οταν προκειται περι αμφισβητισης και προσβολης οικείων προσωπων οτι ηλικία να είσαι (μεγαλύτερος σίγουρα απο εμένα), για το δικό μου θέμα δεν με νοιαζει αν τα πιστευεις ή οχι. Εχε χαρη που ειναι φόρουμ. Με κανείς και λέω τέτοια πραγματα...τι να πω πια. Αντιο σας λοιπον, είστε η αποδειξη της εννοιας οτι ο ελληνικος λαός δεν θα παει ποτε μπροστα. Αλλαξτε και τα ψευδώνυμα σας ρε κοτες ρεμεντι και σαλβαδορ, εγώ το ονομα μου το κανονικό εχω βάλει και δεν ντρεπομαι 17 χρόνων και εσείς είστε σίγουρα κατι 30 χρόνοι με μπαφους ολη μέρα.
    Ευχαριστω οσους με συμβουλεψαν, που οντως με βοήθησαν σε κάποια πράγματα.

  5. #20
    Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Konstantin Papadimos View Post
    Βελισσαριε, πιο πολυ χρονο εισαι συνδεδεμενος στο φορουμ παρα στο διαβασμα , που υποτιθεται εχεις ως """μαθητης"" υποτιθεται.. γκουχ γκουχ
    Στα θερινά μαθήματα μου στο φροντιστηριο πιστεψτε με διαβαζα τουλάχιστον 6 ωρες την ημέρα, απο τοτε που με βρήκαν καποια προβληματα απο τον σεπτεμβρη δυστυχώς "εκτροχιαστικα" , αλλα οχι δεν καθομαι να αχολουμαι συνεχεια με τα φόρουμ, ακομα ειμαι επικεντρωμενος στα μαθήματα μου (αν και λιγότερο απο τοτε) και ας εχω χίλια δυο προβληματα.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,617
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Remedy έπρεπε να επιμείνεις. Το ίδιο έκανε κι σε μενα και με άρχισε στους χαρακτηρισμούς.
    Έτσι κάνουν τα τρολ όταν είναι να αφήσουν το μάταιο ψηφιακό κόσμο.

    Βελισάριε το (ψηφιακό ) θράσος σου και η κουτοπονηρια σου έχει περάσει σε άλλο επίπεδο.
    Παρόλο που τρως ξεσκέπασμα εσύ επιμένεις να γράφεις με τον ίδιο λογαριασμό.

    Ο κλώνος σου αυτός έχει κάει.
    Εξαϋλώθηκε και συνάντησε τον δημιουργό του
    Στην ουσία αυτή την στιγμή γράφεις ως τρολ ζόμπι..

    Ας θυμηθούμε λίγο την περίπτωση σου.
    https://forum.psychology.gr/threads/...=1#post1185019

    Επειδή έχεις αρχίσει να κουράζεις , ανάλογα τι θα απαντήσεις θα κινηθώ σε κάποιες κινήσεις.

    Η περίπτωση σου είναι σοβαρή γιατί μπαίνεις και με άλλους κλώνους και λες για φάρμακα και αγωγές χωρίς να έχεις καμία ιδέα και λες ό,τι έχεις διαβάσει από άλλα μέλη και ό,τι κατεβάζει η κούτρα σου.
    Ετσι θέτεις σε κίνδυνο την ψυχική και σωματική υγεία των άλλων μελών .

    Πιθανοτατοι άλλοι (μερικοι )δικοί σου κλώνοι που τρέχουν αυτήν την στιγμή είναι οι
    ΜΚ 89, jr1983, Pitz.

    Επειδή εσύ τώρα θα αρχίσεις το γνωστό τροπάριο και ότι δεν έχεις σχέση με τρολ,θα σου πω αν έχεις ακούσει την υπηρεσία δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος;
    Εκει δουλεύει ένας πολύ γνωστός μου.

    Η συνεχεια των κινήσεων μου είναι ανάλογα τι θα μου απαντήσεις.
    χαχαχαχα
    ειχα δουλειες σαλβαδορ.
    εγω τον βαρεθηκα ηδη.
    απορω πως δεν βαριεται τον εαυτο του με τις μαλακιες που κανει...

    μην απασχολεις την διωξη με μαλακισμενα.
    κρατα την αν ξεκινησουν σοβαρα θεματα και απειλες.

  7. #22
    Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    χαχαχαχα
    ειχα δουλειες σαλβαδορ.
    εγω τον βαρεθηκα ηδη.
    απορω πως δεν βαριεται τον εαυτο του με τις μαλακιες που κανει...

    μην απασχολεις την διωξη με μαλακισμενα.
    κρατα την αν ξεκινησουν σοβαρα θεματα και απειλες.
    Για ποιον λόγο να απειλησω εγώ; ισα ισα που εσείς το κάνετε, ενω εγώ απλα εχω εξηγησει τους λόγους που εκανα καινούργια ποστ. Δεν σχολιαζω τον χαρακτηρισμό επείδη δεν με ξέρεις σαν παιδι πως ειμαι, αφου δεν με πιστευετε και με θεωρειτε τρολ δεν με απασχολει πλεον καντε οτι θέλετε ετσι κ αλλιώς δεν προκειται να ξανανεβασω κατι εφόσον εχετε κανει ολα αυτα. Πως μπορω να διαγραψω τον λογαριασμό μου και τα ποστ μαζι;

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •