ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    μηπως μαθαμε γιατι δεν εμφανιζονται πλεον τα σχολια των μελων, με αριστερο κλικ στο ονομα τους;;;;

  2. #17
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Rem,

    σχεδόν δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς λες.
    Η ενημέρωση που έχω από το τεχνικό είναι ότι έχουμε πάρα πολλούς μήνες να κάνουμε αλλαγή τέτοιας φύσεων (τεχνική κατά μία έννοια).
    Επίσης, εγώ κλικάροντας στο όνομα, βλέπω τα μηνύματα ενός μέλους (όπως πάντα δηλαδή).
    Είτε λειτουργεί σωστά, είτε δεν καταλαβαίνω τι λες.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Κάνοντας αριστερό κλικ στο όνομα της Remedy εδώ στο forum και μετά στο "Εμφάνιση Μηνυμάτων Forum" μου βγάζει 3 σελίδες μηνυμάτων, 77 μηνύματα , ενώ αυτή τη στιγμή η Remedy όπως γράφει κάτω από το όνομά της στο forum έχει 20,865 . Μήπως αυτό εννοεί;

    (Μπαίνω από laptop, ίσως να λειτουργεί διαφορετικά από smartphone)

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Rem,

    σχεδόν δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς λες.
    Η ενημέρωση που έχω από το τεχνικό είναι ότι έχουμε πάρα πολλούς μήνες να κάνουμε αλλαγή τέτοιας φύσεων (τεχνική κατά μία έννοια).
    Επίσης, εγώ κλικάροντας στο όνομα, βλέπω τα μηνύματα ενός μέλους (όπως πάντα δηλαδή).
    Είτε λειτουργεί σωστά, είτε δεν καταλαβαίνω τι λες.
    αυτο που λεει η σονια εννοω.
    βλεπω ενα μελος με 100 μηνυματα κανω αριστερο κλικ στο ονομα του, και μου εμφανιζει 3 μηνυματα που γραφηκαν στους τελευταιους 2 μηνες. κανενα παλιοτερο. αν κανεις κλικ στο δικο μου θα επρεπε να βλεπεις πολλες σελιδες μηνυματων ακομα κι αν εχουν σβηστει τα παλιοτερα χρονια. αλλα βλεπεις μονο 3 σελιδες.
    βλεπω μελος με 80 μνμτ προσφατο μελος των τελευταιων 2 χρονων, και παω να δω παλιοτερα μηνυματα του και βλεπω μονο το προσφατο που ανοιξε. αυτο εννοω... και δεν εμφανιζονται ουτε με αναζητηση.

    κανω κλικ στο ονομα του αεον που εχει 350 μνμτ και εμφανιζει μονο 2 (αριθμος δυο) μηνυματα..
    το ιδιο δειχνει, ειτε κανω αριστερο κλικ πανω στο ονομα του, ειτε επισκεφθω το προφιλ του για να δω εκει, τι μηνυματα εχει γραψει. δυο...

  5. #20
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Κατάλαβα, ευχαριστώ.
    Το προωθώ.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Κατάλαβα, ευχαριστώ.
    Το προωθώ.
    το προβλημα συνεχιζεται.
    με μια πολυ προχειρη ερευνα που εκανα, βλεπω οτι δεν εμφανιζονται καθολου μηνυματα ΠΡΙΝ απο 29/ 01/ 2022.
    δηλαδη, εμειναν εμφανη μηνυματα περιπου ενος μηνα, μονο...

  7. #22
    Παλαιότερες απαντήσεις μας από το "find latest posts" στο προφίλ μας ή από αλλού, δηλαδή όλες τις απαντήσεις που γράψαμε στο Φόρουμ, πως τις βρίσκουμε?
    γιάννης

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Παλαιότερες απαντήσεις μας από το "find latest posts" στο προφίλ μας ή από αλλού, δηλαδή όλες τις απαντήσεις που γράψαμε στο Φόρουμ, πως τις βρίσκουμε?
    αυτο αναρωτιεμαι κι εγω. υπαρχει καποιο σφαλμα αυτην την στιγμη. ελπιζω να διορθωθει.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    δεν εχει διορθωθει το προβλημα.
    δεν ξερω αν το θεωρειτε ασημαντο, αλλα χωρις ιστορικο μηνυματων, ειναι σαν ξεκινησε τον φεβρουαριο του 2022 αυτο το forum... πραγματικα, καταργει το φορουμ.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    341
    Καλημέρα σε όλους! Αντιμετωπίζω και εγώ ένα θέμα. Δεν μου εμφανίζονται τα θέματα που έχω ανοίξει. Γνωρίζετε σε τί μπορεί να οφείλεται αυτό;;

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Renia View Post
    Καλημέρα σε όλους! Αντιμετωπίζω και εγώ ένα θέμα. Δεν μου εμφανίζονται τα θέματα που έχω ανοίξει. Γνωρίζετε σε τί μπορεί να οφείλεται αυτό;;
    καλημερα.
    οφειλεται σε ολο αυτο που διαβαζεις παραπανω σε αυτο το θεμα.
    κανενος τα θεματα δεν εμφανιζονται αν ηταν πριν τον φεβρουαριο του 2022. υπαρχει τεχνικο προβλημα, που δεν εχει λυθει προς το παρον.
    ας ελπισουμε οτι θα το λυσουν...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •