ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537

    ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ;

    καλησπερα.
    εχει γινει διαγραφη του ιστορικου; κι αν ναι, ηταν κατι ηθελημενο;

  2. #2
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλησπερα.
    εχει γινει διαγραφη του ιστορικου; κι αν ναι, ηταν κατι ηθελημενο;
    Συγνώμη που σου γράφω έτσι στο άκυρο γιατί δεν γνωρίζω για το θέμα σου.. αλλά εκεί που γράφεις "Saga Noren etc " πως γράφω κάτι εκεί??

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Quote Originally Posted by Karelaki View Post
    Συγνώμη που σου γράφω έτσι στο άκυρο γιατί δεν γνωρίζω για το θέμα σου.. αλλά εκεί που γράφεις "Saga Noren etc " πως γράφω κάτι εκεί??
    επάνω δεξιά στις Ρυθμίσεις, κάνεις αριστερό κλικ και μετά είναι αριστερα στη σελίδα που βγαίνει "επεξεργασία υπογραφής"
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εαν βαλεις στο google site:e-psychology.gr/forum remedy και επιλεξεις απο τα εργαλεια και custom ημερομηνια πχ καπου 2006 με 2008 τοτε παιρνεις αποτελεσματα



    οποτε βλεπεις οτι μερικα μηνυματα υπαρχουν, βγαζει πολυ λιγα το google.
    Η αναζητηση του forum φαινεται να δυσλειτουργει, την δοκιμασα λιγο θετοντας παραμετρους και τριχες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και κατι αλλο που μπορεις να κανεις
    κοιτα αυτο το Url https://forum.psychology.gr/threads/500

    Βλεπεις οτι εχει τον αριθμο 500 στο τελος και οτι ειναι το πεντακοσιοστο μηνυμα στο forum και ειναι απο το 2006.
    Εαν αλλαξεις αυτο τον αριθμο στης αρεσκειας σου θα πας σε αλλα μηνυματα, οσο μικροτερος ο αριθμος τοσο παλιοτερο. Αρα υπαρχουν τα μηνυματα.
    Επρεπε να δουλευει η αναζητηση, βαριεμαι να ψαξω για αλλα τρικς, εχω και ασταθη συνδεση αυτη την στιγμη, ολο αποσυνδεσεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Quote Originally Posted by homebod View Post
    επάνω δεξιά στις Ρυθμίσεις, κάνεις αριστερό κλικ και μετά είναι αριστερα στη σελίδα που βγαίνει "επεξεργασία υπογραφής"
    Γεια σου homebod !! Ευχαριστώ αλλά δεν το βρίσκω στις ρυθμίσεις μάλλον επειδή είμαι από κινητό!! Πάντως παρατηρώ ότι όσοι γράφεται "υπογραφή" είστε senior member ενώ εγώ απλα είμαι member οπότε μήπως δεν γίνεται για αυτό.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Quote Originally Posted by Karelaki View Post
    Γεια σου homebod !! Ευχαριστώ αλλά δεν το βρίσκω στις ρυθμίσεις μάλλον επειδή είμαι από κινητό!! Πάντως παρατηρώ ότι όσοι γράφεται "υπογραφή" είστε senior member ενώ εγώ απλα είμαι member οπότε μήπως δεν γίνεται για αυτό.
    Γεια σου Καρελάκι!!
    Είναι Ρυθμίσεις - Προφίλ - Επεξεργασία Υπογραφής, για δέσ' το κι έτσι!
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  8. #8
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Remedy, τι εννοείς? Εξήγησε το λίγο αναλυτικά.

  9. #9
    Quote Originally Posted by homebod View Post
    Γεια σου Καρελάκι!!
    Είναι Ρυθμίσεις - Προφίλ - Επεξεργασία Υπογραφής, για δέσ' το κι έτσι!
    Μπα τίποτα!! Θα το κρατήσω για μένα δεν πειράζει χαχα..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Remedy, τι εννοείς? Εξήγησε το λίγο αναλυτικά.
    Καλησπερα. Εννοω, οτι μεχρι προσφατα κανοντας κλικ στο ονομα καποιου μελους η στο προφιλ του, μπορουσες να δεις το ιστορικο των μηνυματων του. Τωρα πλεον εχει ελαχιστα εως καθολου μηνυματα αυτο το ιστορικο..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Εαν βαλεις στο google site:e-psychology.gr/forum remedy και επιλεξεις απο τα εργαλεια και custom ημερομηνια πχ καπου 2006 με 2008 τοτε παιρνεις αποτελεσματα



    οποτε βλεπεις οτι μερικα μηνυματα υπαρχουν, βγαζει πολυ λιγα το google.
    Η αναζητηση του forum φαινεται να δυσλειτουργει, την δοκιμασα λιγο θετοντας παραμετρους και τριχες.
    Ευχαριστω κιπ, αλλα δεν εννοω να μπω σε διαδικασιες αναζητησης μεσω γκουγκλ και να κανω υπολογισμους και πληκτρολογησεις. Μεχρι προσφατα το ιστορικο εμφανιζοταν με ενα απλο κλικ στο ονομα

  12. #12
    Elenia781
    Guest
    Μόνο τα πρόσφατα φαινοντε. Αν καποιος δεν εχει γραψει για καιρό είναι κενο.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οπως απεδειξα δεν εχει διαγραφει τιποτα απο αρχη δημιουργιας του φορουμ. Τωρα εαν η αναζητηση μηνυματων δυσλειτουργει ή η λειτουργια ιστορικου μηνυματων πατωντας στο ονομα ενος χρηστη ειναι λειτουργιες του φορουμ. Ειδικα η αναζητηση. Πατηστε εκτενης αναζητηση βαλτε εναν ορο πχ σχιζοφρενεια και θεστε ενα χρονο και παλιοτερα βασει ημερομηνιας σε φθινουσα σειρα, το απολυτο κενο. "Λυπαμαι δεν βρεθηκαν αποτελεσματα στην αναζητηση σας". Εαν δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις το google για να βρεις παλιοτερα μηνυματα, ουτε την ιδια μηχανη αναζητησης ειναι σοβαρο προβλημα, ειναι σαν να μην γραφτηκαν ποτε, αν και υπαρχουν.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    εχει δικιο η remedy, βρηκα εναν τροπο ομως , επειδη εχουν σβηστει και τα ' θεματα που εχει ξεκινησει ' ( αν εννοεις αυτα remedy ) , ειχα ξεκινησει ανω των 100 και υπαρχει μονο ενα τελευταιο μονο που ανοιξα , πατας στην ενοτητα που πιστευεις οτι εχεις ξεκινησει τα περισσοτερα θεματα ( οπως πχ.' με καφε και συμπαθεια ' , εκει εχω ξεκινησει τα περισσοτερα θεματα ) και στα βγαζει ολα .......με χρονολογικη σειρα ......

    εμ, τι σοι macgyver ειμαι...........

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    εννοω και αυτο που λεει ο μακ, δλδ οτι με ενα κλικ εμφανιζονταν τα θεματα που εχει ανοιξει το καθε μελος, αλλα και το οτι με ενα κλικ στο ονομα του, εμφανιζονταν ολα τα ποστ που εχει κανει το μελος, για αρκετα χρονια, χωρις να χρησιμοποιησεις εκτενη αναζητηση βαζοντας τους ορους που θες, η την αναζητηση γκουγκλ.
    το ειπα ηδη.
    αυτο που λεω, το εβρισκες πατωντας στο ονομα του μελους και τωρα χαθηκε ενω εμφανιζονται ελαχιστα μηνυματα.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •