Λάμψεις στα μάτια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    130

    Λάμψεις στα μάτια

    Καλησπέρα από την Παρασκευή βλέπω σε αριστερό μάτι λάμψεις όταν βάλω το φως η άσπρη επιφάνεια!! Πήγα σε γιατρό δεν είδε κάτι αποκόλληση κάτι άλλο !! Δεν ανησύχησε δεν μου είπε να πάω πουθενά αλλού μπορεί να είναι από τον αυχένα ή νευρολογικό !! Εγώ όμως έχω ανχος πολύ !! Αυτό το διάστημα έμεινα χωρίς δουλειά περιμένω μία απάντηση κ δεν έχει έρθει...δεν έχω λεφτά καθόλου ..ούτε κάνω ψυχοθεραπεία !! Λόγο αυτού ..κ δεν ξέρω φοβαμε για κάτι άλλο στην εγκέφαλο μου! Έχω διαγνωστεί με αγχώδη διαταραχή και μετατραυματικού στρες ...άλλος με κάποια τέτοια εμπειρία?.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Ο οφθαλμίατρος σου έκανε βυθοσκοπηση?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    130
    Quote Originally Posted by dream21 View Post
    Ο οφθαλμίατρος σου έκανε βυθοσκοπηση?
    Ναιιιιι κανονικά

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Τότε μην αγχώνεσαι..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    130
    Quote Originally Posted by dream21 View Post
    Τότε μην αγχώνεσαι..
    Άμα είναι κάτι άλλο?? Όγκος στο κεφάλι εγκεφαλικό!!! Μετά από αυτό το γεγονός έχω τρομάξει παρά πολύ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    176
    Ο οφθαλμίατρος μπορεί να δει κ έναν όγκο;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by stavrinafly View Post
    Καλησπέρα από την Παρασκευή βλέπω σε αριστερό μάτι λάμψεις όταν βάλω το φως η άσπρη επιφάνεια!! Πήγα σε γιατρό δεν είδε κάτι αποκόλληση κάτι άλλο !! Δεν ανησύχησε δεν μου είπε να πάω πουθενά αλλού μπορεί να είναι από τον αυχένα ή νευρολογικό !! Εγώ όμως έχω ανχος πολύ !! Αυτό το διάστημα έμεινα χωρίς δουλειά περιμένω μία απάντηση κ δεν έχει έρθει...δεν έχω λεφτά καθόλου ..ούτε κάνω ψυχοθεραπεία !! Λόγο αυτού ..κ δεν ξέρω φοβαμε για κάτι άλλο στην εγκέφαλο μου! Έχω διαγνωστεί με αγχώδη διαταραχή και μετατραυματικού στρες ...άλλος με κάποια τέτοια εμπειρία?.
    Πάτα στο YouTube eye Floaters and Flashes.
    Μπορεί να εννοείς αυτό που είναι νορμάλ.
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    130
    Καλησπέρα σας η λάμψης αυτές τελικά ήταν την έλλειψη βιταμίνης b12 ανακάλυψα με την γιατρό μου μόλις πήρα τις βιταμίνες μου είμαι μία χαρά δεν τα βλέπω πια.... Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας ❤️

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •