ιατρικο - ανδρικο θεματακι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    2

    Question ιατρικο - ανδρικο θεματακι

    Γεια σε ολους, δεν χρειαζομαι συμβουλες τυπου, "πηγαινε σε γιατρο" κλπ, διοτι δεν βρισκω ακρη, εδω και καποιους μηνες εχω βγαλει πανω στην λεια επιφανεια του δερματος μεσα απο το δερμα στο πεος κατι μικροσκοπικα ασπρα στιγματακια τα οποια ειναι αρκετα, ειναι γυρο γυρο και σε καποια σημεια εμφανιζουν ας πουμε "ομαδουλες" , και σε πυκνο φως (φλας) φαινονται προς το κιτρινο, δεν πονανε η κατι τετοιο δεν ειναι καν ενοχλητικα αλλα...η επιφανεια που τα καλυπτει ειναι λιγακι κοκκινη, κυριως σε υγρασια ή μετα το μπανιο φαινεται εντονοτερη, και οι φλεβες η αρτηριες η οτιδηποτε ειναι αυτο το οποιο βλεπω ειναι αρκετα πυκνες. δεν εχω ερθει σε σεξουαλικη επαφη (γενικα) επισης ο ανδρολογος μου, μου απαντησε, οταν τουλαχιστον ηταν αρκετα λιγοτερα, πως δεν ειναι τιποτα, αυτο ειναι που με ανησυχει, το "τιποτα" μου δειχνει πληρη αγνοια για το προβλημα μου. Υπαρχει καποιος σε παρομοια κατασταση να μου εξηγησει λιγακι τι μπορει να ειναι? επισης σε εναν σκετο δερματολογο, χωρις καποια παραπανω ειδικοτητα, θα ηταν οκ να τον επισκεφτω ή θα χασω τα χρηματα μου?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Είχες κάποια σεξουαλική επαφή με καινούριο σύντροφο ;;; Αν δεν είχες, δεν υπάρχει θέμα κουβέντας.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    2
    Παρθενος φιλε :)
    Αυτο που με ενοχλει ψυχολογικα ειναι η λιγη κοκκινη αποχρωση που εχουν τα σημεια εκεινα, και ειναι αρκετα μεγαλουτσικη σε εκταση στα σημεια που εχουν γινει ομαδουλες

  4. #4
    Elenia781
    Guest
    Σχεδόν όλοι οι Δερματολογοι είναι και αφροδισιολογοι,δεν έχεις να χάσεις τίποτα να σε εξετάσουν. Και φυσικά όχι σε εξωτερικά ιατρεία νοσοκομειου ,Συγγρός κλπ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Για το πρόβλημα ... δεν υποκαθιστούμε ιατρούς ... αλλά αν δεν είχες τα χέρια σου σε υπόνομο , λάσπες του δρόμου ή άλλη πηγή βρωμιάς, να κόλλησες κάτι , χωρίς επαφή ... οι πιθανότητες φαίνονται μικρές ...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    τελικα τι εκανες?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    εγω οταν ημουν στην ηλικια των 17-18 ειχα καποια παρομοια στιγματακια σαν αυτα που περιγραφεις και ειχα επισκεφθει τρεις αφροδοσιολογιους... και οι τρεις ειπαν δεν ειναι τιποτα... ενταξει ειναι κατι, αλλα δεν ειναι αφροδισιο νοσημα....ειναι σαν την ακμη ας πουμε που εμφανιζεται στο προσωπο σε εκεινη την ηλικια.... και εμενα το δεν ειναι τιιποτα δεν με καθυσηχαζε και για αυτο επισκεφθηκα και δευτερο και τριτο...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    εγω οταν ημουν στην ηλικια των 17-18 ειχα καποια παρομοια στιγματακια σαν αυτα που περιγραφεις και ειχα επισκεφθει τρεις αφροδοσιολογιους... και οι τρεις ειπαν δεν ειναι τιποτα... ενταξει ειναι κατι, αλλα δεν ειναι αφροδισιο νοσημα....ειναι σαν την ακμη ας πουμε που εμφανιζεται στο προσωπο σε εκεινη την ηλικια.... και εμενα το δεν ειναι τιιποτα δεν με καθυσηχαζε και για αυτο επισκεφθηκα και δευτερο και τριτο...
    πιστεύω πως από την στιγμή που τα έχει κάποιος πριν έρθει σε σεξουαλικη επαφή δεν είναι και κάτι ανησυχητικό, δικιά μου άποψη

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •