Έχει κανείς επίμονο βήχα μετά από καιρό από την νόσηση με κοβιντ? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 82
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    182
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Λυση για αυτό το γαργαλημα υπάρχει? Σου έχει πει τίποτα εσένα ο πνευμονολογος σου?
    Μου ειχε πει να παρω αντιισταμινικα αλλα δεν εχουν βοηθησει. Ακροαστικα δε μου εχει βρει οποτε δεν μπορει να κανει κατι αλλο.

  2. #32
    Quote Originally Posted by PenyP View Post
    Μου ειχε πει να παρω αντιισταμινικα αλλα δεν εχουν βοηθησει. Ακροαστικα δε μου εχει βρει οποτε δεν μπορει να κανει κατι αλλο.
    Εγώ για 2 μέρες ήμουν καλυτερα... Αλλά τώρα παλι έχω γαργαλημα, φλέματα... Αμάν πια.. Δεν βλέπω να με περναει ποτε... Έχω κουραστει κάθε μέρα να υποφέρω.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    182
    Σου στελνω προσωπικο μηνυμα εδω!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    182
    Βασικα ακυρο. Δεν ξερω γιατι δεν μπορω να στειλω. Κ μενα ειχε περασει για 2 μερες αλλα μετα παλι τα ιδια. Κ σημερα ειμαι χαλια ξανα!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    182
    Εσυ μαζι με το γαργαλημα νιωθεις κ ενα σφιξιμο;

  6. #36
    Quote Originally Posted by PenyP View Post
    Εσυ μαζι με το γαργαλημα νιωθεις κ ενα σφιξιμο;
    Νιώθω σήμερα μια περιεργη αίσθηση σαν ελαφρά δύσπνοια ότι μ λείπει οξυγόνο... Αλλά δεν ξέρω αν είναι από το άγχος μου ή αν είναι όντως αληθινή δύσπνοια.. Σφίξιμο δεν νιώθω. Αλλά όταν βηχω πολυ ακουω έναν ήχο από τα πνευμονια

  7. #37
    Είμαι πολυ στεναχωρημένη με αυτην την αίσθηση σαν δύσπνοια.... Μακάρι να είναι από το άγχος μου και όχι κάτι άλλο ������

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    182
    Δυσπνοια εχω κ εγω αφενος γιατι νιωθω ενα πνιξιμο μαζι με το γαργαλημα κ αφετερου γιατι εχω συνεχεις κολλημενο φλεμα στο λαιμο κ κλεινει η φωνη μου. Οποτε νιωθω οτι δεν μπορω να αναπνευσω.

  9. #39
    Quote Originally Posted by PenyP View Post
    Δυσπνοια εχω κ εγω αφενος γιατι νιωθω ενα πνιξιμο μαζι με το γαργαλημα κ αφετερου γιατι εχω συνεχεις κολλημενο φλεμα στο λαιμο κ κλεινει η φωνη μου. Οποτε νιωθω οτι δεν μπορω να αναπνευσω.

    Περνάει κάποια στιγμή όλο αυτό? 2 μήνες βήχα μετα την νόσηση... Μου φενεται τόσο παραλογο να βηχω ακόμα... Αυτός ο κορονοιος ������

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    182
    Σκεψου οτι εγω εχω να κανω χειρουργειο κ ολο παιρνει αναβολη γιατι δεν εχω συνελθει ακομα. Δεν μπορω να ξεμπερδεψω με τη βλακεια.

  11. #41
    Quote Originally Posted by PenyP View Post
    Σκεψου οτι εγω εχω να κανω χειρουργειο κ ολο παιρνει αναβολη γιατι δεν εχω συνελθει ακομα. Δεν μπορω να ξεμπερδεψω με τη βλακεια.
    Σου ευχομαι ταχεία ανάρρωση... Εισαι λίγο καλυτερα σήμερα?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    182
    Μπα..τα ιδια ειμαι..κλεινει η φωνη, φλεματακια γαργαλητο. Τα γνωστα. Κ η γευση σταθερα χαλια. Εσυ;

  13. #43
    Quote Originally Posted by PenyP View Post
    Μπα..τα ιδια ειμαι..κλεινει η φωνη, φλεματακια γαργαλητο. Τα γνωστα. Κ η γευση σταθερα χαλια. Εσυ;
    Εγώ ήμουν καλά σήμερα δεν εβηξα καθόλου.. Τώρα που ξαπλωσα όμως άρχισε παλι να με γαργαλαει πολυ έντονα.. Αχχ πολυ ενοχλητικό αυτό το γαργαλημα σε πνιγει τελείως ������������

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    182
    Μια απο τα ιδια..εκνευριζομαι παρα πολυ. Κουραστηκα 3 μηνες αρρωστη

  15. #45
    Quote Originally Posted by PenyP View Post
    Μια απο τα ιδια..εκνευριζομαι παρα πολυ. Κουραστηκα 3 μηνες αρρωστη
    Καλημέρα πενυ... Εγώ σήμερα ξυπνησα με γαργαλημα και σπαω μερικά φλέματα... Εγώ έχω κουραστει... Όλοι όσοι κολλάνε κορονοιο τόσο καιρό έχουν βήχα? δεν μπορώ να καταλαβω

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είναι κανείς εδώ;
    By Κύκνος in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 3778
    Last Post: 26-03-2024, 18:45
  2. Replies: 12
    Last Post: 18-06-2022, 23:40
  3. ποναω μετα απο μάσηση.
    By Enoxlitikos in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 2
    Last Post: 09-02-2022, 21:41
  4. Κανείς δεν καταλαβαίνει
    By ariana in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 10
    Last Post: 27-01-2020, 17:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •