Γενική ερώτηση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    103

    Γενική ερώτηση

    Καλησπέρα σα, θα ήθελα όσοι θέλετε για κουβέντα αλλά κυρίως για να πάρω ιδέες...τι κάνει ο καθένας σας εδώ μέσα ώστε να βελτιώνει τον εαυτό του προσωπικά σε διάφορους τομείς.
    Αν πχ παίρνει κάτι...πηγαίνει σε κάποιον ειδικό παράλληλα...βήματα γενικά που κάνει για την αυτοβελτιωση
    Αν γίνεται ο καθένας ας γράψει για έναν τομέα που πιστεύει πως θέλει φτιαξιμο για τον εαυτό του για να αποφευχθούν και οι πολλαπλές απαντήσεις.
    Ευχαριστώ σε όσους ασχοληθούν.

  2. #2
    καλησπερα φιλος, πολυ ωραια η ερωτιση σου και ευχαριστος να απαντησω... ενα καλο που βοηθησε εμενα ηταν η παραδωη της πραγματικωτητας... π.χ. καμια φορα λεω πως μαλλον δεν θα εχει ενα ειδικο σχεδιο ο θεος για μενα.. ωστε οσο και να εχω λοξοδρομησει στην ζωη μου να με βαλει με θαυματουργο τροπο παλι οπου θελω εγω,,, η πως αν θελω να ζησω ως καποιος που μπορει να ζησει μεσα στον κοσμο πρεπει να μαθω να αντιμετοπιζω τον κοσμο...θυμαστε παλαι που ημασταν μικροι (γενια90') και μας λεγανε ναμαστε καλα παιδακια? μαλλον μας τολεγαν για να εχουν το κεφαλι τους υσυχο ασχετα αν εμεις μετα βγουμε πνευματικα αναπιροι. η που μας κρατουσαν δεσμιους μια ζωη οι μεγαλοι και θελαν να μας ελενχουν... και τωρα σε αφηνον και λενε γιατι δεν κανεις τπτ

Similar Threads

  1. Ερώτηση
    By ftatl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 50
    Last Post: 03-02-2022, 18:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •