ζητω βοηθεια ισως μας εστιλαν ραδιενεργα υλικα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    ζητω βοηθεια ισως μας εστιλαν ραδιενεργα υλικα

    εχω την εντυπωση οτι μας εστιλαν προιοντα που ειχαν ραδιενεργα υλικα και δε ξερω τι να κανω παρακαλω βοηθηστε μας ζητω συγνωμη απο οσους τους φερθηκα ασχημα νομιζα οτι εφταιγαν οι ιδιοι ενω ηθελαν να με βοηθησουν και εγω δε το καταλαβαινα γιατι δεν το ηξερα σας παρακαλω συγχωρεστε με.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε ξερω αν ηταν ετσι ακριβως ισως ηταν και κριση πανικου σας ευχαριστω για ολα και σας ζητω συγνωμη και παλι.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Αλέξανδρε η ραδιενέργεια υπάρχει γύρω μας στη φύση και σε ένα σωρό εφαρμογές στην καθημερινή ζωή, αλλά όχι σε ποσότητες που μπορεί να μας βλάψει. Τα επικίνδυνα ραδιενεργά υλικά δεν κυκλοφορούν έτσι απλά τριγύρω, μην αγχώνεσαι.

    Δεν είμαι τόσο παλιά όσο άλλοι εδώ μέσα ή όσο εσύ, αλλά μου είσαι συμπαθής. Ελπίζω να αισθάνεσαι καλύτερα τώρα, ήσουν σε κάποια υπερένταση τον τελευταίο καιρό.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ψαχνοντας κατεληξα στο συμπερασμα οτι αυτο ισως δεν ηταν ραδιενεργεια αλλα μαλον ηταν καπιο ειδος μαγειας αφου αν ψαξει καπιος εστω και λιγο θα καταλαβει αμεσως τι ενοω αφου ειναι σχεδον πασιγνωστο και ολοι λιγο πολυ θα εχουν ακουσει κατι γι αυτο

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Αλέξανδρε η ραδιενέργεια υπάρχει γύρω μας στη φύση και σε ένα σωρό εφαρμογές στην καθημερινή ζωή, αλλά όχι σε ποσότητες που μπορεί να μας βλάψει. Τα επικίνδυνα ραδιενεργά υλικά δεν κυκλοφορούν έτσι απλά τριγύρω, μην αγχώνεσαι.

    Δεν είμαι τόσο παλιά όσο άλλοι εδώ μέσα ή όσο εσύ, αλλά μου είσαι συμπαθής. Ελπίζω να αισθάνεσαι καλύτερα τώρα, ήσουν σε κάποια υπερένταση τον τελευταίο καιρό.
    αυτο ειναι χειροτερο γιατι οταν κατι σε επειρεαζει ελαχιστα δε το αντιλαμβανεσε ευκολα εκτος αν το ηξερες η καποιος στο σφυριξε απο παλια.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Αλεξανδρε , ολα αυτα που γραφεις υπαγονται στην σφαιρα της παρανοιας , ειχες ζητησει συγγνωμη ( δεν χρειαζοταν ) για το περιεχομενο των θρεντς σου , τι αλλαξε τωρα , παλι τα ιδια ? θυμασαι που μου εστελνες παλια πμ. λογικοτατα ?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Βρε 'συ Αλέξανδρε, έχεις εδώ και πολύ καιρό που βλέπεις παντού συνομωσίες, κινδύνους, ότι κάποιοι πάνε να σε βλάψουνε, υπέρτατες αλήθειες που ξέρεις ή καταλαβαίνεις μόνο εσύ και τέτοια. Με κάτι πιο απλό δεν θες να ασχοληθείς, κάτι πιο προσγειωμένο να συζητήσουμε, πως είναι η καθημερινότητά σου, έχεις σχέδια, σκέψεις για το μέλλον, για τη ζωή σου; Ότι θες μπορείς να συζητάς, αλλά δεν σε προβληματίζει ότι κάνεις τέτοιες σκέψεις συνεχώς;

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αλεξανδρε , ολα αυτα που γραφεις υπαγονται στην σφαιρα της παρανοιας , ειχες ζητησει συγγνωμη ( δεν χρειαζοταν ) για το περιεχομενο των θρεντς σου , τι αλλαξε τωρα , παλι τα ιδια ? θυμασαι που μου εστελνες παλια πμ. λογικοτατα ?
    μονο που υπαρχει τροπος να αποδιχτει αυτο που λεω και δε το γραφω για να μη μου πουν οτι κανω διαφημιση.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    μονο που υπαρχει τροπος να αποδιχτει αυτο που λεω και δε το γραφω για να μη μου πουν οτι κανω διαφημιση.
    δεν κανεις διαφημηση Αλεξανδρακο, το ξερω , και ολονων εχεις την συμπαρασταση ................σορυ για το Αλεξανδρακο, αλλα μουστελνες παλια πολλα πμ. λογικοτατα , και σε συμπαθω ....

Similar Threads

  1. Ζητω δημοσια συγνωμη απο τη σελιδα και τον ΑΕΟΝ
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 23-02-2022, 18:09
  2. ζητω συγνωμη για οσα εγραψα
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 6
    Last Post: 18-02-2022, 18:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •