αντικαταθλιπτικά χάπια παρενέργειες και κίτρινες κάρτες ΕΟΦ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    210
    Quote Originally Posted by Medussa View Post
    Δεν έχω ξεκινήσει ακόμα αυτές τς μέρες φοβάμαι πλ κ τον καρδιολόγο τον άκουσα δυστακτικό μου ανέφερε για τυχόν ταχυκαρδίες κ αρρυθμίες...πόσο καιρό τα παίρνεις κ τι ακριβώς ένιωσες;
    ξεκινησα καψουλες john wort σημερα και εχουν πολυ καλες κριτικες..σου στελνω το λινκ να τις δεις.

    https://www.skroutz.gr/s/3433674/Sol...ount_favorites

    τα ζολοφτ τα επαιρνα 3 χρονια δεν ειδα ιδιαιτερη βελτιωση..εκτος του οτι ειχα απτις χειροτερες παρενεργειες απολα τα αντικαταθλιπτικα.βεβαια δεν ειναι σιγουρο οτι θα κανουν κ σε σενα το ιδιο μπορει εσυ ισως να μην εχεις τοσο βαριες παρενεργειες.μου εβγαλαν ζαλαδα παραλιγο να πεσω κατω κ να χτυπησω ισχυρες ταχυπαλμιες και ισχυρες κρισεις πανικου.δυσπνοια και αισθημα τρομου ανησυχια και ενα αισθημα οτι εχω τρελαθει και δεν ιεμαι πλεον εδω.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    489
    Πωωω ότι μου περιγράφεις τα νιώθω χωρίς τα χάπια....φοβάμαι τι θα κάνω;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    210
    Quote Originally Posted by Medussa View Post
    Πωωω ότι μου περιγράφεις τα νιώθω χωρίς τα χάπια....φοβάμαι τι θα κάνω;
    καταρχας μην φοβασαι τα χαπια δεν ειναι τοσο επικινδυνα οσο νομιζουμε σιγουρα προκαλουν καποια προβληματα μακροχρονια αλλα μην εχουμε υπερβολες στο μυαλο μας.σε μενα προσωπικα δεν πιασαν τα ζολοφτ ειχα μονο αναλαμπες χαρας και παρενεργειες οι οποιες δεν μπορεσα να διαχειριστω.ρωτα τον ψυχιατρο σου κ πες του μηπως σου δωσε ladose ισως ειναι καλυτερα.δεν σημαινει οτι επειδη καναν σε μενα παρενεργειες θα κανουν τα ιδια κ σε σενα.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •