Φοβάμαι. Δεν θέλω να γίνει 3ος παγκοσμιος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 47
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    73

    Φοβάμαι. Δεν θέλω να γίνει 3ος παγκοσμιος

    Από εκείνη τη μέρα που εισέβαλε η Ρωσία στην Ουκρανία δεν κοιμάμαι τα βράδια. Φοβάμαι, μπλέκονται όλες οι χώρες της ΕΕ , μην γίνει το κακό. Έχω δει προσφατα την ταινία ο πιανίστας και δεν μπορώ. Στοννπανικο μου Διαβαζω προφητείες αστρολόγους, πολιτικούς αναλυτές. Έχω χεστει πάνω μου. Μακάρι να τα βρουν, και αυτή η ΕΕ για το ρίχνει λάδι στη φωτια; μαριονέτες των αμερικανών.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Μην φοβάσαι. Προσωπικά δεν με απασχολεί καθόλου. Στενοχωριέμαι βέβαια να βλέπω ανθρώπους να σκοτώνονται, να χάνουν τα σπίτια τους, αλλά δεν νιώθω απειλή...προς το παρόν.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    μην φοβασαι, δεν θα γινει.
    το οτι η ΕΕ δειχνει την αποφασιστικοτητα της, δεν ειναι λαδι στην φωτια. ειναι ο μονος τροπος να μαζευτει ο τρελλος. καλα κανουν. αυτος νομιζε οτι θα κανει 2 μερες περιπατο και θα τελειωσει το πανηγυρι, και δεν του βγηκε. τωρα εχει ολον τον πλανητη ΚΑΙ τους κατοικους της χωρας του, απεναντι του.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    73
    Ελπίζω να μην γίνει τίποτα.

  5. #5
    Elenia781
    Guest
    Τα ιδια είχα πάθει με τον βομβαρδισμο της Γιουγκοσλαβιας απο τους Αμερικανους. Μάλλον η Γιουγκοσλαβια δεν ήταν τόσο Ευρωπη όσο η Ουκρανια,ποιος ξέρει

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    και να γινει, που δεν γινεται, ουτε που θα προλαβεις να καταλαβεις κατι ..........βλεπεις πυρηνικα ...........
    Last edited by Macgyver; 02-03-2022 at 10:17.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    μπαα εγώ δεν φοβάμαι καθόλου ανοίγω pc κ καίγομαι gta online

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Nightshark View Post
    μπαα εγώ δεν φοβάμαι καθόλου ανοίγω pc κ καίγομαι gta online
    ευτυχισμενος ανθρωπος ..........

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    . ειναι ο μονος τροπος να μαζευτει ο τρελλος. .
    γιατι ειναι τρελλος ο πουτιν;
    γιατι ειναι αυτος τρελλος και οχι ολοι οσοι θελουν να περικυκλωσουν την ρωσσια με το νατο;
    ο πουτν ειναι περιπου 70 χρονων. τι κρατος θα παραδωσει στις επομενες γενιες; μια ρωσσια που στα συνορα της θα την στοχευουν πυραυλοι του νατο;
    ειναι νομος της φυσεως, προτου δυναμωσουν οι αντιπαλοι του να τους εξουδετερωσει.
    αυτο ακριβως που καναν οι νατοικοι οταν φανηκε αδυναμη η ρωσια με την καταρευση του κουμουνισμου ολοι να γινουν μελη του νατο

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Dimitra01 View Post
    Ελπίζω να μην γίνει τίποτα.
    ασφαλως!!!
    οτι γινει με τα παιδια και τα εγγονια μας.
    εμεις απο οτι καταλαβαινω θα καλοπερασουμε

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μην φοβασαι, δεν θα γινει.
    το οτι η ΕΕ δειχνει την αποφασιστικοτητα της, δεν ειναι λαδι στην φωτια. ειναι ο μονος τροπος να μαζευτει ο τρελλος. καλα κανουν. αυτος νομιζε οτι θα κανει 2 μερες περιπατο και θα τελειωσει το πανηγυρι, και δεν του βγηκε. τωρα εχει ολον τον πλανητη ΚΑΙ τους κατοικους της χωρας του, απεναντι του.
    αυτά λέει το Σκαι;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    αυτά λέει το Σκαι;
    εχω απευθειας συνδεση με τσομπαιντεν

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    μιλησα μα φιλο καλο στην Γερμανια , παντρεμενο με Ουκρανεζα , που θελει να φερει τον πατερα της τον Ουκρανο, ειναι αδυνατον , και ειμαστε στην κοψη του ξυραφιου για ενα πυρηνικο ολοκαυτωμα ............ η Ουκρανια ειναι περικυκλωμενη απο ρωσικα τανκ , πυροβολουν αμαχους οι Ρωσοι, η Αμερικη σφυραει αδιαφορα , αν κι εχει εφοδιασει τα Γρμανικα αεροπλανα με πυρηνικες βομβες , μεγαλης ισχυος , πχ. αυτη που επεσε στην Χιροσιμα ηταν 20 κιλοτονοι, οι συημερινες βομβες ειναι 2 γιγατονοι, εχουν καταλαβει οι Ρωσοι το Τσερνομπυλ, ειναι εν λειτουργια οι 14 απο τους 15 που καταστραφηκε μονο ο ενας , .........οι Ουκρανοι δεν κανουν πισω , σκληρος λαος , οι Ρωσοι δεν θελουν οπυτε να ακουνε την λεξη ΝΑΤΟ, ο Πουτιν δεν κανει ρουπι πισω , για μενα ειναι ψυχοπαθης , ισως πασχει απο οριακη διαταραχη προσωπικοτητας , που οσοι ξερουν δεν ανεχονται οι πασχοντες μια ηττα , οποτε απο εναν ψυχοπαθη ολα να τα περιμενεις , 44 εκατομ. οι Ουκρανοι, 150 εκατομμ. οι Ρωσοι, με σαφη υπεροπλια , σορυ παιδια για τα δυσαρεστα , αλλα αυτη ειναι η πραματικοτητα , και τα νεα ερχοναι απο Γερμανια , οχι απο τα ηλιθια Ελλην. καναλια .........

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    γιατι ειναι τρελλος ο πουτιν;
    γιατι ειναι αυτος τρελλος και οχι ολοι οσοι θελουν να περικυκλωσουν την ρωσσια με το νατο;
    ο πουτν ειναι περιπου 70 χρονων. τι κρατος θα παραδωσει στις επομενες γενιες; μια ρωσσια που στα συνορα της θα την στοχευουν πυραυλοι του νατο;
    ειναι νομος της φυσεως, προτου δυναμωσουν οι αντιπαλοι του να τους εξουδετερωσει.
    αυτο ακριβως που καναν οι νατοικοι οταν φανηκε αδυναμη η ρωσια με την καταρευση του κουμουνισμου ολοι να γινουν μελη του νατο
    γιατι; οι δικοι του πυραυλοι που στοχευουν; στα χωραφια του;
    δεν ειχε καμια δουλεια να εισβαλει σε ανεξαρτητη χωρα επειδη δεν του αρεσιε ο δημοκρατικα εκλεγμενος προεδρος της. ας δωσει τωρα εξηγησεις στους αμπραμοβιτς της χωρας του που τους εχει καταστρεψει τις μπιζνες και στον λαο του που το ρουβλι πηγε μειον 40%.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εχω απευθειας συνδεση με τσομπαιντεν
    μα τι χιούμορ!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΦΟΒΑΜΑΙ
    By Medussa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 57
    Last Post: 02-05-2022, 22:22
  2. Φοβάμαι πως δεν είμαι ικανός για τίποτα
    By Anonym462 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 07-02-2022, 17:14
  3. Πρόβλημα που δεν θέλω να πω
    By andreas86 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 05-02-2022, 21:52
  4. ΤΡΕΜΩ - ΦΟΒΑΜΑΙ Συνδρομο Χρονιας Κόπωσης
    By ΣΟΦ1987 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 04-02-2022, 17:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •