μου εκλεψαν τις υπερδυναμεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    μου εκλεψαν τις υπερδυναμεις

    αυτο εχει συμβει επειδη στο παρελθον συνεργαστηκα με ατομα που νομιζα οτι ηταν φιλοι μου αλλα τελικα αυτο συνεβει επειδη ηθελαν να βγουν πιο μπροστα απο μενα ενω ηταν κατωτεροι μου και μετα οταν καταλαβα οτι αυτο εγινε γιατι ηθελαν να κλεψουν οτι ανηκε σε μενα εγινα εξω φρενων και τωρα κατεληξα να διεκδηκω οτι μου ανηκε το σιγουρο ειναι οτι αυτο δε θα συνεχιστει αφου ειμαι αποφασισμενος αυτο να το αλαξω μπορει αυτο να εγινε και τοτε να μην αντεδρασα γιατι δε καταλαβα τι ειχε συμβει και πως εγινε αλλα τωρα που καταλαβα σιγουρα δυο πραγματα θα συμβουν η αυτο θα αλαξει η θα το αλαξω μονος μου αφου εχω τροπο να το κανω αλλα για την ωρα το αποφευγω γιατι προσπαθω να βρω μια διπλωματικη λυση οστε να ειναι ευχαριστημενες και οι 2 πλευρες αρα σιγουρα ενω απο τα 2 θα συμβει.

    Η ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ Η ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ γνωριζω ποιος ειναι υπευθυνος για ολα αυτα αλλα θα προσπαθησω να μη τα βαλω μαζι του για να ειναι ευχαριστημενες και οι 2 πλευρες αρα εγω θελω να επιλεξω τη καλυτερη επιλογη και αν αυτο δε συμβει απλα λοιπαμαι αφου αυτο θα το καταλαβουν κατοπιν εορτης οτι ειχα δικιο .

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    .................................................. ......
    Last edited by αλεξανδρος_77; 15-03-2022 at 21:00.

Similar Threads

  1. Μου εκλεψαν τα χρονια μου
    By Ορέστης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 18-10-2020, 00:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •