το ανακαλυψα τυχαια οταν συναντησα καποιον παλιο γνωστο μου και μου το ειπε και πηγαμε καπου βολτα και αυτο εγινε πριν αρκετα χρονια δε θυμαμαι ποσα αλλα το θυμιθηκα τωρα και εφριξα μετα θυμαμαι πηγαμε μια βολτα στην αθηνα μπηκαμε σε ενα αμαξι ενως γνωστου του και πηγαμε σε ενα φιλικο σπιτι εκει φαγαμε ειπιαμε και κοιμηθηκαμε το βραδυ μετα οταν ξυπνησαμε θυμαμαι ειχαμε αποφασισει να παμε εκδρομη τοτε ηταν εποχη προ κορονοιου μετα επισκευτικαμε ενα σπιτι και περασαμε εκει το βραδυ ολη νυχτα δε κοιμηθηκα γιατι ειχα εφιαλτες. τελικα οταν πηγαμε εκδρομη με επιασε μια περιεργη νυστα που μου φανηκε καπως υποπτη αλλα δεν εδωσα και πολυ σημασια αλλα ειχα την εντυπωση οτι επεσα ξαφνικα στο κρεβατι και χωρις να προλαβω να παω στη τουαλετα μετα πηραμε το αεροπλανο και το ταξιδι κρατησε αρκετες ωρες γιατι ηταν καπως μακρυα νομιζω 4 δε θυμαμαι και πηγαμε σε μια τοποθεσια που δε θα περιγραψω για ευνοητους λογους αλλα το μερος επειδη ηταν πολυ απαισιο και δε μου αρεσε καθολου ξενερωσα και μετα τα εβαλα με το φιλο μου που αποφασισε να παμε προς τα κει και του ειπα τι ........... μερος ηταν αυτο που πηγαμε.. μετα οταν κοιμηθηκαμε μου πε οτι ειδε ενα ονειρο που τον βοηθησε να βρει ακρη και εγω ειχα μια διαισθηση οτι μετα καποιον θα συναντησω τελικα δε συναντησα καπιον αλλα ειχα την εντυπωση οτι ο φιλος μου ηθελε να μου πει κατι και θυμαμαι ενα βραδυ που ειχαμε παει σε μια πλατεια που μου ειχε πει οταν ειμασταν οτι ηθελε να μου εξομολογηθει κατι τελικα αφου με πιεσε να τον ακουσω γιατι δεν ηθελα να μαθω τι ενοουσε με επεισε να τον ακουσω και μου ειπε το απιστευτο οτι για να με εκδηκιθει εβαλε τους παντες να ριχνουν μπουνιες ο ενας στον αλλο και τους υποχρεωσε να το κανουν για να τους κανει πολεμο νευρων επειδη τον παρατησα και τον χωρισα αν και δεν ειμουν σιγουρος οτι ελεγε αληθεια ειχα την εντυπωση οτι τα φουσκωσε για να τρομοκρατησει και για ευνοητους λογους δε αναφερω τι ακριβως εγινε οταν γυρισαμε απο την εκδρομη ειχα την εντυπωση οτι εκανε καποια συνομωσια γιατι ειχα την εντυπωση οτι μας παρακολουθουν στη συνεχεια γυρισαμε πισω και για καποιο λογο που δεν ηξερα ειχα την εντυπωση οτι κατι ειχαν μαζι μου αλλα δε μπορουσα να καταλαβω τι αφου οσο και να σκεφτομουν δε μπορουσα να βγαλω ακρη και αφου σκεφτομουν ωρες τελικα αφου χαλασα το κοσμο (τροπος του λεγειν) επειδη καπιος μου ειπε οτι ηθελε να μου πει τι εγινε και εγω αρνιομουν να μαθω και ακουστηκαν οι φωνες μου σε ολη τη πολυκατοικια τελικα με επεισε και ακουσα το απιστευτο οτι κρυφα χωρις εγω να το ξερω ο φιλος μου μαζευε κρυφα οποιον και να του μιλησω και τον πηγενε σε ενα παρκο που εκει πλακονοντουσαν στις μπουνιες οχι και κατι το τρομερο αλλα τους επερνε και καμια ξοφαλτση μεχρι που εμφανιστηκε ενας και με πιεσε να μου πει την αληθεια εγω αρνηθηκα να τη μαθω αλλα τελικα μου την ειπε οτι ο φιλος μου εβαζε λογια στους παντες σε οποιον και να με πλησιζε μεχρι που κατεληξα να μαι μονος χωρις καν να ξερω τι συμβαινει και δεν ηταν τοσο οτι τους χτυπαγε απο οτι μου ειπε αλλα οτι τους εκανε τετοιο πολεμο νευρων που τους διελυε ψυχολογικα για να φαινετε αυτος ως αφεντης τους οστοσο καπια στιγμη εφτασε στο σημειο να μου στειλει καπιον που τον εκανε να μιαζει οτι εφαγε ξυλο για να με τρομοκρατησει και να τον υπακουσω στη συνεχεια ανακαλυψα το απιστευτο οτι για χρονια πισω απο τη πλατη μου πλησιαζε οποιον και να μιλησω και τους εκανε τετοιο πολεμο νευρων που αποφασιζαν να με εγκαταλειψουν και εγω δε μπορουσα να καταλαβω τι συμβαινει αφου νομιζα οτι με τα χρονια οι ανθρωποι σταματουν να μιλουν και το απεδωσα εκει τελικα απο οτι εμαθα μπορει μεν να μην ηταν ετσι οπως μου το πε και μην εριχναν μπουνιες τοσο πολυ αλλα μετα καποιος μου ειπε οτι εστηναν μια θεατρικη παρασταση για να τρομοκρατουν οσους το εβλεπαν αυτο και αυτο τελικα ειχε βγει στη δημοσιοτητα αλλα ισως δε το θυμαστε αλλα δε θα πω πως το σιγουρο ειναι οτι δε τους χτυπησε αλλα τους διελυε ψυχολογικα μεσω θεατρικων σοου που προκαλουσαν απιστευτο φοβο και ηταν ολα σκηνοθετημενα και οταν του ζητησα εξηγισεις μου πε οτι οτι θα σε βγαλουν τρελο και να τους το πεις τελικα ετσι εγινε αφου τοσο διπροσωπο τυπο δεν ειχα ξαναδει στην αρχη με εσωσε υποτιθετε για να με καταστρεψει οπως νομιζε αλλα τελικα δε του περασε γιατι τον καταλαβα και τοσα χρονια μου την εφερνε πισωπλατα και τελικα προδοσε ακομα και τους ομοιους του αφου μου αποκαλυψε ακομα και οσα τους ειπε οτι δε θα πει και ειχα την εντυπωση οταν πηγαμε εκδρομη οτι με αφησε επιτηδες να το καταλαβω οτι κατι εγινε και κοιμηθηκα ξαφνικα γιατι ηταν διχασμενος και δεν ηξερε τι να κανει αλλα θυμομουν καθαρα οτι δε πηγα τουαλετα αλλα δε θυμομουν γιατι αλλα αυτο που καταλαβα ηταν οτι ενω ηταν το αφεντικο προδοσε μεχρι και τα πιστευω του και τους ομοιους του και αυτο μου εκανε εντυπωση γιατι δε το περιμενα απο αυτον γιατι φαινοταν ικανος να κανει τα παντα για οτι πιστευε για το μονο που σιγουρευτικα ηταν οτι διελυσε ψυχολογικα οσους γνωστους ειχα που ακομα προσπαθω να καταλαβω πως το πετυχε αυτο αφου τους εκανε τετοιο πολεμο νευρων που ναι μεν δεν παρανομησε γιατι το εκαναν με τη συγκαταθεση τους αλλα τους μετετρεψε σε κενα σωματα χωρις καν εγω να καταλαβω κατι και πραγματικα επαθα πλακα γιατι δε το περιμενα αυτο γιατι νομιζα οτι τον ξερω καλα και επινοησε αυτο το τερατουργημα για να με εκδηκιθει επειδη τον πειραζε οτι αγαπω και αυτο με εξοργισε τοσο πολυ που πραγματικα δε θελω να του ξαναμηλισω.