κοινωνικα δικτυα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    κοινωνικα δικτυα

    ποια ειναι η γνωμη σας για τα κοινωνικα δικτυα? γιατι εμενα η δικη μου γνωμη ειναι οτι μονο κοινωνικα δικτυσ που δεν ειναι αλλα ειναι δικτυα γλαστρες που κανουν διαγωνισμο το πιος θα ανεβασει το καλυτερη βιτρινα ενω στη πραγματικοτητα δε τολμα να πει κιχ κανεις εκει μεσα εκτος αν ειναι για να δουλευει καπιον αφου ειναι απιθανο να συνενοηθει με φιλους αφου το πιθανοτερο ειναι να τον κανουν μπλοκ αφου θα αρχισουν τα κουτσομπολια οτι και να πει

    κατα τη γνωμη μου αυτο δεν ειναι καν κοινωνικο δικτυο ειναι ενα καθεστως γνωστης αγνωστης λογοκρισιας που οποιος το παρει στα σοβαρα θα φαει πορτα για να επιστρεψει πιο πονηρος απο πριν για να μαθει αλλη φορα να κοροιδευει καλυτερα τους αλλους.

    εμενα η αποψη μου ειναι να το σκεφτειτε αν συμετεχετε αφου οσο συμετεχετε θα προσελκυσετε ολους τους ασχετους που θα σας κανουν ετοιμα φιλιας επειδη ηθελαν να κανουν χαβαλε και θα καταλυξετε να μηχανευεστε κολακειες η λαικ για να κρατησετε οσους σας ενδιαφερουν και αν τους κρατησετε αφου θα σας σπασουν τα νευρα αν μιλησετε σοβαρα

    αρα ουτε καν κοινονικα δικτυα δεν ειναι ειναι γκαλερι για να κανουν συναγωνισμο για το πιος θα ανεβασει τη ωραιοτερη φωτο και καλη τυχη αν κατι σας ενδιαφερει.
    Last edited by αλεξανδρος_77; 17-03-2022 at 20:42.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    συνηθως ειναι πολυ βαρετα ενιοτε φασιστικα οπως με την περιπτωση του τραμπ που του εκλεισαν τον λογαριασμο η με την ρωσια τωρα κτλ
    αλλα πανω απο ολα ειναι το μεσο για να προβληθει ο ναρκισσισμος στην συντριπτικη πλειοψηφια του ο γυναικειος για αυτο αλλωστε εχουν τοσο μεγαλη επιτυχια ειδικα στις γυναικες που ειναι και οι πολλοι περισοτεροι χρηστες τους αλλα και καταναλωτες μεσω των διαφημησεων τους

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πανω απο ολα ειναι το μεσο που θα πρεπει να σαι μαντης για να βγαλεις ακρη και μετα να κανεις το χαζο για να μη φας μπλοκ αφου αν τους πεις την αληθεια την εβαψες.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Εξαρτάται από τις προτιμήσεις σου. Αν είσαι άνδρας ετεροφυλόφιλος , που ενδιαφέρεται για γυναίκες , γενικά δεν είσαι αποδεκτός και είσαι υπό διωγμό και χλευασμό. Οι υπόλοιπες ταυτότητες δεν έχουν ιδιαίτερο πρόβλημα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Εξαρτάται από τις προτιμήσεις σου. Αν είσαι άνδρας ετεροφυλόφιλος , που ενδιαφέρεται για γυναίκες , γενικά δεν είσαι αποδεκτός και είσαι υπό διωγμό και χλευασμό. Οι υπόλοιπες ταυτότητες δεν έχουν ιδιαίτερο πρόβλημα.
    αν εισαι ανδρας ετεροφυλοφιλος και ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ, αν εχεις μια καλη παρουσια (ευπαρουσιαστος που λεμε), θα εχεις μεγαλο ενδιαφερον απο γυναικες στο ιντερνετ γενικοτερα, οχι μονο στα σοσιαλ. αν εισαι κανενας παντρεμενος που ψαχνει ξεπετες, οχι και τοσο...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Παν μέτρον άριστον....Ολα με σύνεση
    Last edited by Νοσηρή φαντασία; 18-03-2022 at 15:14.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν εισαι ανδρας ετεροφυλοφιλος και ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ, αν εχεις μια καλη παρουσια (ευπαρουσιαστος που λεμε), θα εχεις μεγαλο ενδιαφερον απο γυναικες στο ιντερνετ γενικοτερα, οχι μονο στα σοσιαλ. αν εισαι κανενας παντρεμενος που ψαχνει ξεπετες, οχι και τοσο...
    Η άποψη που αναφέρετε, δεν στέκει. Τι μας λέτε ; Ουσιαστικά αρνείστε το δικαίωμα σε παντρεμένους άνδρες , να έχουν εξωσυζυγικές σχέσεις ; Τις οποίες ονομάζετε ξεπέτες ; Με τι κριτήριο ;;; Τη διάρκεια ; Αν είναι μεγάλης διάρκειας, παύουν να είναι ξεπέτες ;; Έπειτα θέτετε το ζήτημα της εμφάνισης. Των ανδρών πάντα. Μας λέτε ότι οι ευπαρουσίαστοι άνδρες θα έχουν μεγάλο ενδιαφέρον από γυναίκες. Ευπαρουσίαστες αντίστοιχα ;;; Ή στις γυναίκες δεν θέτετε θέμα εμφάνισης ;;; Σε μη ευπαρουσίαστες γυναίκες , αντίστοιχα, αρνείστε το δικαίωμα της "ξεπέτας" ; Το έχουν μόνο οι καλλονές "μοντελέ" ;;;
    Το γιατί δεν αναγνωρίζετε (!?) το δικαίωμα σε παντρεμένους (άνδρες πάντα, ενώ εξ'ορισμού ο αριθμός των παντρεμένων ανδρών , είναι ίσος με αυτόν των παντρεμένων γυναικών) να κάνουν "ξεπέτες" , δεν μας το αναφέρετε καν . Από το πρώτο μισό της δεκαετίας 1980, στην ελλάδα, η μοιχεία έχει πάψει να αποτελεί τόσο ποινικό αδίκημα όσο και αιτία διαζυγίου. Αν πάλι επικαλείστε λόγους ηθικής ή θρησκείας, Η ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ , ορίζει , ότι οι εξωσυζιγικές σχέσεις (αμφότερων των φύλων και όχι προφανώς μόνο των ανδρών) , είναι τόσο ανήθικες και τόσο αμαρτία, όσο το ... προγαμιαίο σεξ . Είναι δηλαδή σε θέση ανώτερη για να στηλιτεύει τον οποιοδήποτε, γυναίκα μόνο που όντας παρθένα, γνωρίσε το μελλοντικό συζυγό της και έκανε σεξ μαζί του, μετά το γάμο (ή και άγαμη παρθένα άνευ σχέσεων) . Αν το βλέπετε θρησκευτικά και σας ενδιαφέρει το τι είναι αμαρτία ή όχι , επίσης θα γνωρίζετε (αλλά ποιείτε τη νήσσαν) , ότι το σεξ και μεταξύ συζύγων , δεν είναι αμάρτημα, μόνο εφόσον πραγματοποιείται για αναπαραγωγή, συνεπώς χωρίς προφυλάξεις και αντισύλληψη , μόνο με φυσιολογική επαφή και όχι πρωκτική, όχι στοματικό κτλ κτλ κτλ !

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Η άποψη που αναφέρετε, δεν στέκει. Τι μας λέτε ; Ουσιαστικά αρνείστε το δικαίωμα σε παντρεμένους άνδρες , να έχουν εξωσυζυγικές σχέσεις ; Τις οποίες ονομάζετε ξεπέτες ; Με τι κριτήριο ;;; Τη διάρκεια ; Αν είναι μεγάλης διάρκειας, παύουν να είναι ξεπέτες ;; Έπειτα θέτετε το ζήτημα της εμφάνισης. Των ανδρών πάντα. Μας λέτε ότι οι ευπαρουσίαστοι άνδρες θα έχουν μεγάλο ενδιαφέρον από γυναίκες. Ευπαρουσίαστες αντίστοιχα ;;; Ή στις γυναίκες δεν θέτετε θέμα εμφάνισης ;;; Σε μη ευπαρουσίαστες γυναίκες , αντίστοιχα, αρνείστε το δικαίωμα της "ξεπέτας" ; Το έχουν μόνο οι καλλονές "μοντελέ" ;;;
    Το γιατί δεν αναγνωρίζετε (!?) το δικαίωμα σε παντρεμένους (άνδρες πάντα, ενώ εξ'ορισμού ο αριθμός των παντρεμένων ανδρών , είναι ίσος με αυτόν των παντρεμένων γυναικών) να κάνουν "ξεπέτες" , δεν μας το αναφέρετε καν . Από το πρώτο μισό της δεκαετίας 1980, στην ελλάδα, η μοιχεία έχει πάψει να αποτελεί τόσο ποινικό αδίκημα όσο και αιτία διαζυγίου. Αν πάλι επικαλείστε λόγους ηθικής ή θρησκείας, Η ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ , ορίζει , ότι οι εξωσυζιγικές σχέσεις (αμφότερων των φύλων και όχι προφανώς μόνο των ανδρών) , είναι τόσο ανήθικες και τόσο αμαρτία, όσο το ... προγαμιαίο σεξ . Είναι δηλαδή σε θέση ανώτερη για να στηλιτεύει τον οποιοδήποτε, γυναίκα μόνο που όντας παρθένα, γνωρίσε το μελλοντικό συζυγό της και έκανε σεξ μαζί του, μετά το γάμο (ή και άγαμη παρθένα άνευ σχέσεων) . Αν το βλέπετε θρησκευτικά και σας ενδιαφέρει το τι είναι αμαρτία ή όχι , επίσης θα γνωρίζετε (αλλά ποιείτε τη νήσσαν) , ότι το σεξ και μεταξύ συζύγων , δεν είναι αμάρτημα, μόνο εφόσον πραγματοποιείται για αναπαραγωγή, συνεπώς χωρίς προφυλάξεις και αντισύλληψη , μόνο με φυσιολογική επαφή και όχι πρωκτική, όχι στοματικό κτλ κτλ κτλ !
    αλλα λεω, αλλα αντιλαμβανεσαι...
    εσυ μιλησες για απορριψη των ετροφυλοφιλων στα σοσιαλ και σου απαντω, οτι μια χαρα γνωριμιες κανουν οι ετεροφυλοφιλοι στα σοσιαλ, αλλα οι δεσμευμενοι, δεν ειναι ελκυστικη ομαδα για μια αδεσμευτη γυναικα. δεν λεω οτι δενε χουν δικαιωμα να υπαρχουν, αλλα δεν ειναι ελκυστικοι για μια γυναικα αδεσμευτη.
    πως να γινει δηλαδη;

    πως δεν στεκει η αποψη μου; ετσι σκεφτονται οι αδεσμευτες γυναικες που γνωριζω, ετσι σκεφτομουν κι εγω οταν ημουν αδεσμευτη.
    το ξερω οτι δεν σου αρεσει, αλλα οτι στεκει, στεκει...

    δεν αρνουμαι σε κανεναν κανενα δικαιωμα, και βεβαια ουτε παρανομη, ουτε αμαρτια ειναι η απιστια σε εναν γαμο.
    ΑΠΩΘΗΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ για καποια αδεσμευτη. γιατι να γνωριστει με δεσμευμενο οταν υπαρχουν τοσοι αδεσμευτοι; για να ξεροσταλιαζει ποτε θα κοροιδεψει την γυναικα του για να τον συναντησει;
    οσο νομιμη και να ειναι η απιστια, αυτοι που εξαπατουν τους συντροφους τους (ανδρες/γυναικες), σε πολλους φαινονται εντελως αδιαφοροι και απωθητικοι. deal with it.


    υπαρχουν και παντρεμενες που ψαχνονται, φυσικα. αυτες, μια χαρα θα κοιτουσαν και δεσμευμενο, αν τους ηταν ελκυστικος κατα τα αλλα.

    το θεμα της εμφανισης το θετω απο την πλευρα μιας γυναικας που θα της αρεσει η οχι, μια γνωριμια με ανδρα.
    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι και ο απεναντι θα θεσει τις προτιμησεις του σε μια γνωριμια. ολοι εχουμε προτιμησεις..

    αν μια γυναικα θελει ξεπετα, υπαρχουν τοσο πολλοι υποψηφιοι, που εκει ο ανταγωνισμος μεταξυ ανδρων ειναι ακομα μεγαλυτερος.
    γιατι να παει με εναν λιγοτερο ελκυστικο οταν ειναι προθυμοι ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ;

    τα εκκλησιαστικα που παραθετεις στο τελος, δεν αφορουν εμενα. δεν θεωρω το σεξ κατι που αφορα την εκκλησια... ας ασχοληθουν με τα αισχη των παπαδων και πολυ τους ειναι..

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω παντως εκφραζω τη δυσαρεσκεια μου για τα κοινωνικα δικτυα γιατι πρακτικα αντι να φερνουν τους φιλους πιο κοντα τους χωριζουν και τελικα καταληγει καποιος να αναλυει ενα χωρο που δεν εχει σοβαροτητα απο πλευρας επικοινωνιας και ειναι χωρος διαγωνισμου καλυτερης φωτογραφιες συλλογης ασχετων σχολιασμων με το κιλο και κανονικα θα επρεπε να ονομαστουν γκαλερι φωτογραφιων και θα προτρεπα τους περισσοτερους να μην τους νιαζει τι λενε εκει μεσα αν θελουν να επικοινωνησουν πραγματικα εκτος αν θελουν να κανουν συλλογη ασχετων εικονων και λαικ αφου δε θυμαμαι ουτε μια φορα να συναντησω καπιον που με ενδιαφερει και να μη με κανει μπλοκ αρα δεν ειναι κοινωνικα δικτυα αλλα γκαλερι και αυτο ειναι η αποψη μου γιατι αν θελει καποιος μπορει να μη την ακουσει εγω παντως βαρεθηκα εκει μεσα να βλεπω ασχετους να μου κανουν ετοιματα φιλιας και καθε φορα που με ενδιαφερει κατι να σκεφτομαι μια ωρα τι να του πω ημαρτον.
    αν λοιπον θελει καποιος να ξεχασει τους πραγματικους του φιλους και να σχολιαζει τα αλανταλον γιατι ο μεν του την ειπε γιατι ο δε δε τον δεχτηκε και γιατι ο ταδε δε τον μπλοκαρει βρηκε τον καταληλο χωρο

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αλλα λεω, αλλα αντιλαμβανεσαι...
    οι δεσμευμενοι, δεν ειναι ελκυστικη ομαδα για μια αδεσμευτη γυναικα

    πως δεν στεκει η αποψη μου; ετσι σκεφτονται οι αδεσμευτες γυναικες που γνωριζω, ετσι σκεφτομουν κι εγω οταν ημουν αδεσμευτη.


    ΑΠΩΘΗΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ για καποια αδεσμευτη. γιατι να γνωριστει με δεσμευμενο οταν υπαρχουν τοσοι αδεσμευτοι; για να ξεροσταλιαζει ποτε θα κοροιδεψει την γυναικα του για να τον συναντησει;
    οσο νομιμη και να ειναι η απιστια, αυτοι που εξαπατουν τους συντροφους τους (ανδρες/γυναικες), σε πολλους φαινονται εντελως αδιαφοροι και απωθητικοι. deal with it.[/B]

    υπαρχουν και παντρεμενες που ψαχνονται, φυσικα. αυτες, μια χαρα θα κοιτουσαν και δεσμευμενο, αν τους ηταν ελκυστικος κατα τα αλλα.


    αν μια γυναικα θελει ξεπετα, υπαρχουν τοσο πολλοι υποψηφιοι, που εκει ο ανταγωνισμος μεταξυ ανδρων ειναι ακομα μεγαλυτερος.
    γιατι να παει με εναν λιγοτερο ελκυστικο οταν ειναι προθυμοι ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ;

    Οι αδέσμευτες που γνωρίζεις εσύ, δεν λέει τίποτε. Πόσες είναι ; Και τι ηλικίας ; Όπως και το πως εσύ όταν ήσουν αδέσμευτη σκεφτόσουν, λίγη σημασία έχει , γιατί μάλλον πέρασαν δεκαετίες από τότε. Για αδέσμευτες από μία ηλικία και πάνω , ελάχιστοι ενδιαφέρονται . Για αυτό είναι με σκύλους και γατιά και ψυχοφάρμακα. Δεν έχουν και επιλογή πληρωμένου σεξ , όπως οι αντίστοιχοι άνδρες. Οι οποίοι δεν ενδιαφέρονται για συνομήλικες. Δεν ξέρω αν το έχεις υπόχη σου αυτό . Αλλά κάτι ξεχασμένους 55ρηδες και 60ρηδες αδέσμευτους , οι συνομίληκές τους αδέσμευτες, μόνο να τους κάνουν να τρέχουν , μακριά τους , μπορούν να τους κάνουν .

    Οι δεσμευμένοι παντρεμένοι , όντως παίζουν με αντίστοιχες γυναίκες. Είναι το φυσιολογικό . Και βολεύει και όπως είπα είναι και ... ισάριθμοι , οπότε δεν υπάρχει θέμα αναλογίας. Οι αδέσμευτες αν τους βρίσκουν απωθητικούς, στις περισσότερες περιπτώσεις, δεν ενδιαφέρει κανέναν . Αφού θα παραμείνουν για πάντα αδέσμευτες και θα καταλήξουν όπως είπα με σκύλους και ψυχοφάρμακα. Όποιος το αμφισβητεί , ας δει σχετικές ομάδες σε σόσιαλ , το ποσοστό των γυναικών είναι μεταξύ 99.5% και 100% . Και μιλάμε για χιλιάδες. Με τους σκύλους , τα πάνε καλά. Άνδρες δεν βρίσκουν , γιατί οι επιχειρηματίες με κότερα και πόρσε δεν φτάνουν για όλες, όσο κι αν αλλάζουν γυναίκες σαν εσώρουχα. Ή μάλλον συχνότερα, γιατί πολλοί δεν πρέπει να αλλάζουν συχνά εσώρουχα. Ο άνδρας που θέλει η τελευταία μικροαστή, πρέπει να ξοδεύει για μια νυχτερινή της έξοδο ίσα με 2 μισθούς τους πατέρα της και για ένα σαββατοκύριακο σε χιονοδρομικό , όσο το ετήσιο εισόδημα του πατέρα της. Για διακοπές, παραπάνω από όσα κάνει η ακίνητη περιουσία του πατέρα της . Οπότε μπορεί και να έχεις δίκιο , οι δεσμευμένοι , μπορεί να φαντάζουν αοωθητικοί σε αδέσμευτες για τις οποίες δεν ενδιαφέρεται κανείς, αφού σεξ δεν κάνουν , αγάπη δεν δείχνουν , δουλειές σπιτιού δεν ξέρουν τι είναι , το μαγείρεμα είναι άγνωστη λέξη και είναι και πανάκριβες. Έτσι η τελευταία αλλοδαπή στην ελλάδα , έχει αλλάξει 3 άνδρες , σε ηλικία που η ελληνίδα έχει απλά 3 φωτογραφίες σε μύκονο σαντορίνη αράχωβα.

    Για το σεξ , ότι είναι όλοι πρόθυμοι για όλες, μάλλον δεν βλέπεις καλά. Όλοι ίσως είναι πρόθυμοι για ένα 2% των γυναικών , άντε 10%. Για ένα 30% - 40% , ειδικά από μια ηλικία και πάνω, μάλλον κανείς δεν είναι πρόθυμος. Φαίνεται αυτό .

    Τα σόσιαλ στην ελλάδα, αναδεικνύουν το χάλι της χώρας και προσφέρουν γέλιο και ψυχαγωγία. Αν τα πάρει κανείς σοβαρά, είναι σαν να παίρνει σοβαρά τη χώρα ή τους κατοίκους της.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Θα συμφωνήσω με ρεμεντι.Ακρως απωθητικό.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Θα συμφωνήσω με ρεμεντι.Ακρως απωθητικό.
    Συμφωνώ κι εγώ... Και χίλιες φορές καλύτερα μόνη με τις γάτες μου παρά να ξεφτιλιστώ όντας το τρίτο πρόσωπο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Συμφωνώ κι εγώ... Και χίλιες φορές καλύτερα μόνη με τις γάτες μου παρά να ξεφτιλιστώ όντας το τρίτο πρόσωπο...
    Θεωρω οτι ετσι το βλέπουν οι περισσοτερες ελεύθερες κοπέλες.Προσωπικα θα με θεωρούσα τελειως απελπισμενη να περιμένω από εναν δεσμευμένο ποτε θα μπορεσει να με συναντήσει και να ειμαι κ το τριτο προσωπο...εμετουλης
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Στο μεταξύ ,εγώ είχα γράψει
    "Εξαρτάται από τις προτιμήσεις σου. Αν είσαι άνδρας ετεροφυλόφιλος , που ενδιαφέρεται για γυναίκες , γενικά δεν είσαι αποδεκτός και είσαι υπό διωγμό και χλευασμό. Οι υπόλοιπες ταυτότητες δεν έχουν ιδιαίτερο πρόβλημα. "


    Η μόνιμα πανταχού παρούσα Remedy στη συνέχεια έγραψε
    "αν εισαι ανδρας ετεροφυλοφιλος και ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ, αν εχεις μια καλη παρουσια (ευπαρουσιαστος που λεμε), θα εχεις μεγαλο ενδιαφερον απο γυναικες στο ιντερνετ γενικοτερα, οχι μονο στα σοσιαλ. αν εισαι κανενας παντρεμενος που ψαχνει ξεπετες, οχι και τοσο... "

    και οι υπόλοιπες συνεχίζουν το ποίημα ...

    ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ ;
    Μόνο η τρικυμία (εκ κρανίω).

  15. #15
    Elenia781
    Guest
    τα κοιν.δίκτυα εχουν καταφέρει να ελεγχουν την συμπεριφορά μας και αυτο είναι τρομακτικό. Πλασαρουν την woke culture. Ξερουμε ότι τα πάντα καταγραφοντε, ότι θα σε μπλοκάρει το φβ αν εκφράσεις μια άποψη,θα εχεις περιορισμένη προσβαση. Οι μόνοι που επωφελουντε είναι όσοι έχουν κατι να πουλήσουν επαγγελματικά να πλασάρουν τον εαυτο τους, ενα προιον, με το λαικ σου γεμίζει ο λογαριασμος τους. Μου λειπουν οι παλιες παρεες σε μια εποχή που δεν υπηρχαν τα σοσιαλ. Ο αυθορμητισμος , μια απροβλεπτη ιδέα για εξοδο, οπως τα έχω ζησει. Νιώθω σαν ανθρωπος του 19ου αιωνα που δεν έχω instagram

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ζοριζομαι κοινωνικα.
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 30
    Last Post: 24-05-2022, 14:15
  2. Replies: 1
    Last Post: 29-04-2021, 21:44
  3. Πως σας αντιμετωπιζουνε στα κοινωνικα δίκτυα?
    By davidh in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 15
    Last Post: 01-09-2019, 20:52
  4. Κοινωνικά δίκτυα (facebook, instagram κλπ)
    By DelMem201217a in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 15-12-2017, 08:44
  5. Κονωνικά δίκτυα
    By darkgrey in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 5
    Last Post: 20-02-2012, 11:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •