σαμποταραν τη σελιδα μου στο φβ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    Angry σαμποταραν τη σελιδα μου στο φβ

    κακοβουλο ατομο που εβαζε ιους συνεχεια σε σελιδες στο φβ εριξε τη σελιδα μου στο φβ γιατι ηθελε να μου επιβαλει τη παρουσια του σε αυτη και με ζηλευε εμενα και τους φιλους μου και ενω τοσα χρονια τους φωναζα περι τινος προκειτε και δε με πιστευαν και τωρα ηρθε η ωρα να με πιστεψουν αφου προκειτε για ενα ατομο με τεραστια κομπλεξ που υπαρχει μονο για να δημιουργει προβληματα και τιποτα αλλο
    Last edited by αλεξανδρος_77; 21-03-2022 at 19:23.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    .................................................. .......
    Last edited by αλεξανδρος_77; 21-03-2022 at 15:41.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Στο Facebook δεν υπάρχουν ιοί.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Μάλλον ποστάρεις ακατάλληλα περιεχόμενα η κείμενα, σε αυτά τα μέσα έχουν περιορισμούς και λογοκρισία..
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Και κάτι σημαντικό σε όλες τις σελίδες που μπαίνεις για να έχεις πρόσβαση σου λέει να πατήσεις οτι δέχεσαι τους όρους και συμφωνείς, έτσι όμως μπορούν να έχουν πρόσβαση στο μικρόφωνο στην τοποθεσία σου και σε άλλα προσωπικά σου αρχεία [emoji417].. Οπότε προσέχουμε αρκετά πριν πατήσουμε συμφωνώ.

    Και ένας ακόμη τρόπος να καταλάβεις ότι η ιστοσελίδα δεν είναι ασφαλείς έχει πάνω αριστερά ένα τρίγωνο [emoji668] με θαυμαστικό [emoji779] τότε είναι επικυνδινη η σελίδα αν όμως έχει πάνω αριστερά κλειδαριά [emoji357] τότε είναι ασφαλές [emoji359]
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τωρα υποψιαζομαι οτι κατι ετοιμαζουν ........
    Last edited by αλεξανδρος_77; 21-03-2022 at 18:55.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by KARMA View Post
    Μάλλον ποστάρεις ακατάλληλα περιεχόμενα η κείμενα, σε αυτά τα μέσα έχουν περιορισμούς και λογοκρισία..
    δε ποσταρα τιποτα απολυτως γιατι δε με ενδιαφερει να συμετεχω αυτ... μου επιτεθηκε μον..ς τ.... και εγω απλως ειμουν σε αμυνα αφου ξερω απο που προηλθε αυτο και αυτο που με εκνευρισε περισσοτερο ηταν οτι ηθελε να μου δωσει την εντυπωση οτι αυτο προηλθε απ τους φιλους μου οπως κανει παντα

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ξερω πολυ καλα ποια εισαι και αν νομιζεις οτι θα με σταματησεις χακαροντας οτι βλεπω προσπαθοντας να το κρυψεις σε γελασανε το σχεδιο σου αποκαλυφθηκε και ειναι ορατο πλεον Λες δε λες το ιδιο σου κανει
    Last edited by αλεξανδρος_77; 22-03-2022 at 18:25.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τωρα προσπαθουν να με πεισουν οτι ξαφνικα εγιναν συμαχοι μου ενω τοσα χρονια μου πεταγαν λασπη πισοπλατα παριστανοντας μου τους καλους ανθρωπους οταν ηξεραν οτι τους εβλεπα οτι ξαφνικα εγιναν συμαχοι μου απο το πουθενα λες και εχουν να κανουν με κανενα που αποβλακωσαν τοσο καιρο που ψεκαζαν τα σημεια που κυκλοφορουσα και ενω στον ουρανο φαινοντουσαν καυσιμα απο αεροπλανα και φαρδιες γραμμες που δεν ειχα ξαναδει ποτε νομιζουν ταχα οτι δεν εχω καταλαβει τι προσπαθουν να κανουν ενω προσπαθουν να με επειρεασουν παρα τη θεληση μου με τροπο που νομιζουν οτι δεν ξερω
    ξερω πολυ καλα τι ετοιμαζαν και ας εκανα οτι δεν εβλεπα οργανωσαν ενα σχεδιο για να με βαλουν να τσακωθω με τους φιλους μου που στιριζοταν στο ψυχολογικο πολεμο και χρησιμοποιησαν την επιστημη αυτη με κακοβουλο τροπο παριστανοντας οτι ετσι κανουν εργο προς τη κοινωνια ενω εκαναν το ακριβως αντιθετο αν και δε λεω οτι ολοι ειναι κακοι εγω αναφερομαι στα βιωματα μου και σε οτι μου προκαλεσαν

Similar Threads

  1. εβαλαν ιους σε πασιγνωστη σελιδα
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 5
    Last Post: 05-10-2021, 23:45
  2. Χρησιμη σελιδα για αδυνατισμα
    By maus in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 26-07-2015, 05:14
  3. Η ΟΛΟΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΕΛΙΔΑ
    By Παστελι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 76
    Last Post: 27-12-2009, 10:11
  4. Γυρναω σελιδα
    By fevgatos67 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 11-10-2009, 20:11
  5. Χαιρομαι γι\'αυτην την σελιδα
    By Lilli in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 3
    Last Post: 11-06-2005, 03:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •