μου εκλεψαν τους κωδικους απο το φβ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    μου εκλεψαν τους κωδικους απο το φβ

    συγκενικο μου προσωπο μου εκλεψε τους κωδικους απο το φβ γιατι τον εβαλε καποιος γνωστος μου να το κανει και του ελεγα οτι απαιτω να μου φερεις τους κωδικους και παριστανε τη τρελη

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και καιρο κακοβουλο ατομο προσπαθει να με χωρισει απο τους φιλους μου και χρησιμοποιει μεχρι και συγκενεις μου για να εξυπηρετισει τους σκοπους του αφου τους εχει καλοδιωσει με μικροφονο για να τους υπαγορευει τι θα πουν αφου το τελευταιο καιρο αλαξαν και αρχισαν να μου θυμιζουν αλλο προσωπο που ηξερα και τα εκανε ολα αυτα γιατι δε τον δεχομουν για φιλο στο φβ και τον ξαποστειλα και σαν να μην εφτανε αυτο βαζει απο μπροστα αλλους υπο το καθεστως απειλων με σκοπο να κανουν οτι θελει

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μου ειχαν δωσει καποια λεφτα και ανοιξαν τη τσαντα και μου τα εκλεψαν οι ιδιοι μου οι συγγενεις και μετα με ειρωνευοντουσαν και παρισταναν οτι θελουν το καλο μου
    μου πηραν τα λεφτα γιατι δε θελουν να μιλαω με τους φιλους μου επειδη οι ιδιοι ειναι αποτυχημενοι και δεν ειδαν τιποτα καλο στη ζωη τους και το μονο που ηξεραν ηταν να καθονται να συνομωτουν βγαζοντας με τρελο και ψυχοπαθη και η μονη τους επιτυχια ειναι οτι τσακωνοντουσαν 24 ωρες το 24 ωρο και με ζηλευουν επειδη ειμαι ευτυχισμενος αφου δεν ειναι συγγενεις αλλα σκουπιδια που αργοτερα θα ειναι για ανακυκλωση αφου ειναι αρρωστοι και εχουν ψυχικες ασθενειες και τους φταιω εγω επειδη αυτοι ειναι αρρωστοι και ανικανοι για ολα επειδη δε με ακουνε μια ζωη με εγραφαν και με περιφρονουσαν και η βασικη τους ανικανοτητα ηταν οτι δε μπορεσαν να κανουν οικογενεια καν ηταν ανικανοι να παντρευτουν αλλα ηταν ικανοι μονο να φωναζουν και να τσακονωνται μεταξυ τους αφου ειναι σκουπιδια οχι συγγενεις και το μονο που τους αξιζει ειναι η περιφρονηση και η απαξιωση μου και τωρα θελουν να με χωρισουν απο τους φιλους μου αφου γνωστος μου που τον σουταρα απο το φβ παλια εχει παθει αμοκ επειδη του διχνω τη περιφρονηση μου επειδη με θεωρει υποχρεωμενο να τον προσκυνω και τωρα απαιτει να του κανω υποκλισεις για να μου δωσουν τα λεφτα επειδη κατα την αποψη του ολοι ειναι υποχρεωμενοι να τον προσκυνουν θελουν δε θελουν για να ικανοποιει το σαδισμο του ολοι να τον σιχαινονται και να απαιτει να τον προσκυνουν αυτη ειναι η πραγματικη γνωμη που εχει για τον εαυτο του πισω απο το προσωπειο που φορα το μονο που τον νιαζει ειναι να ξεσπασει τις μειωνεξιες και τα κομπλεξ του επειδη ξερει οτι η καρεκλα του τριζει και κοιταει να κανει οτι προλαβει πριν τον καταλαβουν ολοι και τωρα που τον καταλαβαν εδειξε το αληθινο του προσωπο πισω απο το προσωπειο που φορα και κοιτα να διαλυσει οτι βρει πριν καταλαβουν οτι αυτος ειναι το τιποτα για την αποχετευση και εγω τα παντα αυτο ειναι που δε μπορει να αντεξει οτι εγω ειμαι τα παντα και τον επισκιαζω και κοιτα να κανει οτι προλαβει και συνεχως ψαχνει γελοιες προφασεις για να διξει ποσο απανθρωπος ειναι αφου δε ξερει τι να κανει για να ανεβει ψυχολογικα κλεβει και σιγουρα θα εχει κλεψει και αλλους αφου πιθανον υπαρχουν αποδιξεις γι αυτο και εβαλε τους συγγενεις μου να μου φανε τα λεφτα για να κανει το καμποσο και τον σπουδαιο και να παραμυθιαστει οτι καποιος ειναι αφου ειναι ενα τιποτα και μισο
    Last edited by αλεξανδρος_77; 22-03-2022 at 22:30.

  4. #4
    Elenia781
    Guest
    Εχεις περασει σε άλλο επίπεδο . η ροη των θεματων σου πλεον εχει γίνει ο κατακλυσμός του Δευκαλίωνα. Πετα πετα θα μας βρει στο μάτι κανα πετραδάκι!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    συγκενης μου υποτιθετε με αποσυνδεσε απο το φβ και μου εκλεψε τους κωδικους γιατι ζηλευε επειδη ο ιδιος ειναι ενα τιποτα και το μονο που ξερει ειναι να ουρλιαζει μερα νυχτα σε αυτο ειναι ικανος μονο και ειμαι σιγουρος οτι τον εβαλε αλλο γνωστο μου προσωπο να τα κανει ολα αυτα γιατι ειναι ερωτευμενος μαζι του και ειχε παντοτινη καψουρα μαζι του

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Τα θέματα σου είναι κάτι ανάλογο με κάποια βιντεάκια στο τικ τοκ που παρουσιάζουν με χιουμοριστικό τρόπο αυτό που αντιλαμβάνεται κάποιος όταν του μιλάνε ενώ μόλις ξύπνησε και είναι ακόμη χαμένος μεταξύ ύπνου και ξύπνιου. Το απόλυτο χάος. Μέσα σε λίγες γραμμές μπορείς να βάλεις στην ίδια υπόθεση τη Βέφα Αλεξιάδου και κάποια μυστική οργάνωση στην Αντίς Αμπέμπα.

  7. #7
    Elenia781
    Guest
    Ο αλεξ ρουφαει οτι συμβαινει ,ακομα και αν δεν του χρειαζεται . Σχιζοφρενεια διαρκειας, στα καγκελα. Προσπαθεί να καταλάβει μεσα απο παραλογισμους που κανει η αρρωστεια.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Ο αλεξ ρουφαει οτι συμβαινει ,ακομα και αν δεν του χρειαζεται . Σχιζοφρενεια διαρκειας, στα καγκελα. Προσπαθεί να καταλάβει μεσα απο παραλογισμους που κανει η αρρωστεια.
    δεν ξερω απο τιο πασχει ο Αλεξ , αλλα χρειαζεται βοηθεια ειδικου ..........παλια δεν εγραφε τετοια πραματα , Αλεξ , πηγαινε στον γιατρο σου , δεν εισαι καλα , νομιζω οτι το καταλαβαινεις κι ο ιδιος , αν κρινω απο τα μηνυματα που μουσταλνες παλαιοτερα , ηταν λογικα .............

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Αν επιτρέπετε, Αλέξανδρε τι αγωγή παίρνεις?
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εγω ειμαι συγγενησ μαλλον με τον αλεξ για να τα ακουω εγω τα λεει αν ειναι αυτοσ που νομιζω τον ξερω καλα ειναι αλλα του σπαμε ολοι τα αρχιδια στη δουλεια καλο παιδι ειναι αλλα εχει πολλα μαζεμενα πρεπει καπωσ να αδειασει τα βαζει ολα μεσα του ετσι το λεγανε οι παλιοι δεν εχει θεμα καλα ειναι κι εγω γι αυτο δουλευω στα χωραφια για να μη μου σπανε τα παπαρια ολοι σε μια δουλεια εχεισ τουσ συναδελφουσ τουσ πελατεσ κ το αφεντικο στανταρ κι οτι μαλακια πεσει ενω στα χωραφια εχεισ το αφεντικο και κανενα συναδελφο πελατακια κ μαλακιεσ δεν εχει γι αυτο οποιοσ μπορει κ θελει ασ ασχοληθει με τη γη
    Αυτα απο το μετωπο

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εγω ειμαι συγγενησ μαλλον με τον αλεξ για να τα ακουω εγω τα λεει αν ειναι αυτοσ που νομιζω τον ξερω καλα ειναι αλλα του σπαμε ολοι τα αρχιδια στη δουλεια καλο παιδι ειναι αλλα εχει πολλα μαζεμενα πρεπει καπωσ να αδειασει τα βαζει ολα μεσα του ετσι το λεγανε οι παλιοι δεν εχει θεμα καλα ειναι κι εγω γι αυτο δουλευω στα χωραφια για να μη μου σπανε τα παπαρια ολοι σε μια δουλεια εχεισ τουσ συναδελφουσ τουσ πελατεσ κ το αφεντικο στανταρ κι οτι μαλακια πεσει ενω στα χωραφια εχεισ το αφεντικο και κανενα συναδελφο πελατακια κ μαλακιεσ δεν εχει γι αυτο οποιοσ μπορει κ θελει ασ ασχοληθει με τη γη
    Αυτα απο το μετωπο
    Όλως περιέργως γράφεις με τον ίδιο τρόπο που γράφει ο Αλέξανδρος, με μια ανάσα. Όλως περιέργως επίσης σου φαίνεται και καλά. Περίεργα όλα αυτά!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    ο elis ειναι πρωτο παιδι, μια χαρα ειναι.......

Similar Threads

  1. μου εκλεψαν τις υπερδυναμεις
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 15-03-2022, 20:33
  2. Προβλήματα με log-in/κωδικούς
    By Sonia in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 5
    Last Post: 14-09-2021, 12:36
  3. Μου εκλεψαν τα χρονια μου
    By Ορέστης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 18-10-2020, 00:34
  4. Προς όλους τους χρήστες του forum που νιώθουν μόνοι τους
    By Apos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 92
    Last Post: 15-01-2016, 21:56
  5. Replies: 34
    Last Post: 05-01-2008, 19:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •