η πραγματικη δημοκρατια συστημα ρατσισμου καντο και εσυ γιατι αλλιως δεν εχει λεφτα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    η πραγματικη δημοκρατια συστημα ρατσισμου καντο και εσυ γιατι αλλιως δεν εχει λεφτα

    ολοι σχεδον μιλουν για δημοκρατια ενω αυτη η λεξη ειναι η μεγαλυτερη πλανη που εμπνευστικαν ποτε στον 20 αιωνα αφου η δημοκρατια ειναι μια βιτρινα για να τη βλεπει ο κοσμος και πισω απο τη πραγματικη δημοκρατια υπαρχει ενα συστημα φαντασμα που δε το ξερει σχεδον κανενας που κινει τα νηματα στο παρασκηνιο με παρακινησεις τυπου αν θες λεφτα γινε ομοιος μας για να εισαι υπο τις διαταγες μας να γινεις σκλαβος μας για να τα τσεπωνεις και αν δεν υπακουσεις .......... τις γεφυρες και μενεις ταπι και ολα αυτα συμβαινουν γιατι απλουστατα αν δε συνεβαιναν δε θα τα εκανε κανενας αφου αυτο το συστημα φαντασμα ειναι τοσο εκτρωματικο που το μονο κινητρο που εχει καποιος για να το ασπαστει ειναι να βγαλει λεφτα νομιζοντας οτι ειναι κατι το ξεχωριστο ενω στη πραγματικοτητα ολα αυτα ειναι κολπα που αποσκοπουν να πεσει το θυραμα στο στωμα του λυκου και ολα τα υπολυπα περι ιδεολογιων ειναι αστειες προφασεις για να κρυψουν τα πραγματικα κινητρα του που στη πραγματικοτητα δεν ειναι αλλα απο μια ψυχρη λογικη τυπου αν θες να ζησεις να φας να κανεις σεξ και να σου μιλανε γινε δουλος μας αλλιως θα σε δειχνουν με το δαχτυλο και θα λενε να ο ............... που ειναι ετσι γιουβετσι κλπκλπ για να μη πουν οτι αρνηθηκες να γινεις συνεταιρος του εκτρωματος αυτου τυπου ολοι το εκαναν θα το κανεις και συ κανε οτι βλακεια μας κατεβει αρκει να ικανοποιησουμε τα κομπλεξ μας και να αποδειξουμε οτι εσυ εισαι ο ............. και μεις οι εξυπνοι και αν δεν υπακουσεις δε θα παρεις φραγκο αρα θα σου λεμε πεταει ο γαιδαρος και θα λες πεταει και αν εισαι ψυχοπαθης οπως θα σε χαρακτηρισουν και πεις οτι δε λενε οι πολοι θα σου περασει αρκει να σε διχνουν με το δαχτυλο (η υπερτατη συμφορα)
    Last edited by αλεξανδρος_77; 23-03-2022 at 01:50.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μια ζωη ειμουν σιγουρος οτι ολοι θα διαλεξουν τα λεφτα αντι για μενα γιατι ηταν αληθεια οτι μια ζωη ειμουν φιλοδοξος και μου αρεσε το τελειο αλλα κατα βαθος δε περιμενω καποιος να συμφωνισει μαζι μου θα μπορουσαν να πουν την αληθεια ομως αντι να ψαχνουν προφασεις των προφασεων και αστειες δικαιολογιες ο πραγματικος λογος που μου συμπεριφεροντουσαν ετσι ηταν γιατι με εβλεπαν ρατσιστικα και τα ειχαν μαζι μου επειδη πιστευα οτι η ζωη αξιζει περισσοτερο απο το να ειναι καποιος γεματος λεφτα και να προσκυνα αυτο που σιχαινετε για το λογο αυτο αφου λοιπον αυτο ηταν το ονειρο σας και η φιλοδοξια σας για τη ζωη αυτη διαλεξτε τα λεφτα αντι για μανα και μη σας νιαζει τιποτα αλλο

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οστοσο το σιγουρο ειναι οτι ολοι θα αλαξουν γνωμη και θα το μετανιωσουν που δε με ακουσαν και αυτο δε θα το προκαλεσω εγω αλλα τα φιλαρακια τους που θα πουλησουν και τους ιδιους για τα λεφτα και θα καταλαβουν τι ενοουσα τοσα χρονια που τους φωναζα αυτο που ελεγε ο Αινσταιν και ας με καταδικασουν επειδη πιστευα σε μια καλυτερη ζωη και πιστευα οτι αυτο δε τους αξιζει (μεταφορικα το λεω γιατι δεν εχω κανει κατι παρανομο ετσι και αλλιως) αν αυτο πιστευετε οτι ειναι σωστο καταδικαστε με αφου μια ζωη με δικαζατε για το λογο οτι αγνοουσα τα λεφτα και πιστευα οτι μας αξιζει μια καλυτερη ζωη πειτε την αληθεια οτι πιστευατε οτι ειμαι ηλιθιος που πιστευα οτι θα συμφωνησετε μπορει να ειχατε δικιο

Similar Threads

  1. γιατί δεν φέρθηκε κάπως αλλιώς......?
    By _kassandra_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 42
    Last Post: 04-07-2013, 19:16
  2. Γιατί τα λεφτά δεν έχουν νόημα?
    By the_downward_spiral in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 10-01-2013, 08:38
  3. Ολιγαρχία η Δημοκρατία?
    By PETRAN in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 26
    Last Post: 26-07-2010, 10:09
  4. ...τη δημοκρατία μου μέσα!
    By DissolvedGirl in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 138
    Last Post: 14-04-2010, 17:32
  5. δημοκρατια
    By katatonia in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 11-08-2009, 18:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •