Πόνος ψυχής
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    247

    Πόνος ψυχής

    Γεια σας

    Έχω ενάμιση μήνα που διέκοψα εντελώς το abilify

    Μερικές μέρες είμαι χαρούμενος και γεμάτος ζωτική ενέργεια άλλες μέρες όπως σήμερα αισθάνομαι μια απέραντη θλίψη. Ένα σφίξιμο στο στομάχι και τη καρδιά. Μια παραίτηση. Σκέφτομαι γεγονότα του παρελθόντος που με έχουν στιγματίσει, τι έγινε στα 17 στα 20 στα 24 από γκάφες μου, κακούς υπολογισμούς, αφέλεια, έδειξα εμπιστοσύνη σε άτομα που δεν έπρεπε. Νιώθω ενοχές, εξέθεσα τον εαυτό μου σε σχόλια και κοτσομπολιά, δεν στάθηκα στη ζωή μου με αξιοπρέπεια και έδωσα δικαιώματα να σχολιάζουν την οικογένειά μου άτομα τα οποία ψάχνουν τη παραμικρή αφορμή. όλα αυτά αφού προχθές πήγα στο χωριό, ήταν χάλια

    Νιώθω ένα σκουπίδι, μακάρι να μπορούσα να εξαφανιστώ από όλους. Να έβαζα ένα Χ, να έφευγα μακριά και να ξεκινούσα μια καινούρια ζωή άγνωστος μεταξύ αγνώστων.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    262
    Και εγώ έτσι νιώθω φίλε δεν θέλω να βλέπω γνωστούς και ειδικά γείτονες κτλ δεν θέλω να τους χερεταω ..γιατί τα σταμάτησες τα φάρμακα ??

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    247
    Το σταμάτησα γιατι έτσι κ αλλιως το επαιρνα σε ελαχιστη ποσοτητα και συμπληρωσα τα χρονια του πρωτοκολλου

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    262
    Εσύ τι πρόβλημα έχεις? Επειδή σε σχολιάζουμε?? Γραψτους μην ασχολείσαι και εγώ το πέρασα αυτό ...αλλά δεν εδεινα σημασια....επίσης γιατί να εξαφανιστεί απο όλους? Ποιος ο λόγος??

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    27
    ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.... ΜΑΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΟΥΦΑΕΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ... ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ... ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ... ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΝΑΜΕ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΕΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΣ, ΔΙΟΡΘΟΤΙΚΟ, ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ.... ΤΙ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ?? ΞΑΝΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΙΣ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ ΣΤΙΣ ΚΑΘΑΡΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ... ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΛΕΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ... ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΚΑΙ ΡΙΞΤΑ ΜΙΑ ΚΛΟΤΣΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ... ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ!!!! ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ... ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΣΕ ΚΑΘΑΡΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ... ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΓΚΑΦΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ Κ ΝΑ ΠΕΙΣ ΝΑΙ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ!!!! ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΑΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟΠΟ, ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ .... ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΠΙΣΩ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΓΚΑΦΕΣ ??? ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ.... ΟΤΑΝ ΔΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΗΔΗ ΝΕΟΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΝΕΕΣ ΚΑΘΑΡΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ.... ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΣΚΙΣΤΕΣ ΠΕΤΑΞΕ ΤΕΣ...

Similar Threads

  1. Πονος στη πλατη μετα το εμβολιο που παραμενει ή πονος από αγχος?
    By ΝΙΚΚΙ24 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 24-07-2021, 15:42
  2. ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ! ``ΣΟΣ``
    By GLUKOULA28 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-2009, 14:03
  3. Κατάθεση ψυχής!
    By EVI7 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 18
    Last Post: 07-12-2008, 04:19
  4. καταθεση ψυχης !
    By aggelaki_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 156
    Last Post: 17-01-2008, 19:25
  5. Κατάθεση ψυχής..
    By Maggy_ in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 27-07-2007, 11:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •