ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 53
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Και ΝΙΚΟ πιστευω διαβασες δεν ειμαι γιατρος.

  2. #32
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    72
    EXΩ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΤΡΑΓΙΚΟ!!!ΤΙ ΛΕΣ ΕΣΥ?ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ?ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙ Ο ΠΟΝΗΡΟΣ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ?

  3. #33
    Originally posted by astrid
    EXΩ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΤΡΑΓΙΚΟ!!!ΤΙ ΛΕΣ ΕΣΥ?ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ?ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙ Ο ΠΟΝΗΡΟΣ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ?
    Κοριτσάκι μου πήγαινε σε ένα ψυχολόγο και να είσαι σίγουρη πως θα σε βοηθήσει. Αν η επιστήμη σηκώσει και τα χέρια και τα πόδια ψηλά, απευθύνσου σε πνευματικό.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    καλη μου δε μπορω να καταλαβω εχεις μονο βλασφημους λογισμους???Η και αλλους σε διαφορετικα πραγματα με εμμονες?Προσπαθω να σε καταλαβω βοηθησε με και δεν ειμαι ειδικος ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΝΙΚΟ τοσοι εχουν γραψει εδω μεσα τα χιλια μιρια εμενα βρηκες να μου την πεις?Εννοια σου και το επαγγελμα δε θα χρεωκοπησει αφου εχει εμας .

  5. #35
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    72
    ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΓΙΑΤΡΩΝ ΟΤΙ ΟΙ ΒΛΑΣΦΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ ΜΟΡΦΗ ΙΔΕΟΛΗΨΙΑΣ...ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

  6. #36
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    72
    !

  7. #37
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    72
    ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣ ΕΜΜΟΝΕΣ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ενα σου λεω και κλεινω.Οταν πριν 7 με 8 χρονια αρχισα να εχω εμμονες πηγα σε πνευματικο .Μου ειπε οτι δεν εχω τιποτα αλλα να παω στον ψυχιατρο γιατι φταιει ο εγκεφαλος.Οσο για μαγια και εγω τα φοβαμαι γιατι δεν ειμαι σε αυτη την περιοδο κοντα στο ΘΕΟ και φοβαμαι να σου εξομολογηθω.Ο πονηρος γιατι να τις βαλει?Για να σε διωξει απο την εκκλησια καλη μου .Θυμαμαι τις ειχα 13 μεχρι 15 χρονων τις βλασφημες εμμονες.Οσο πιο πολυ τις εχεις τοσο πιο πολυ να πηγαινεις εκκλησια ακομα και στον αγιο που εισαι μπροστα του μου πε ο πνευματικος μου.:

  9. #39
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    72
    Originally posted by afrula
    ενα σου λεω και κλεινω.Οταν πριν 7 με 8 χρονια αρχισα να εχω εμμονες πηγα σε πνευματικο .Μου ειπε οτι δεν εχω τιποτα αλλα να παω στον ψυχιατρο γιατι φταιει ο εγκεφαλος.Οσο για μαγια και εγω τα φοβαμαι γιατι δεν ειμαι σε αυτη την περιοδο κοντα στο ΘΕΟ και φοβαμαι να σου εξομολογηθω.Ο πονηρος γιατι να τις βαλει?Για να σε διωξει απο την εκκλησια καλη μου .Θυμαμαι τις ειχα 13 μεχρι 15 χρονων τις βλασφημες εμμονες.Οσο πιο πολυ τις εχεις τοσο πιο πολυ να πηγαινεις εκκλησια ακομα και στον αγιο που εισαι μπτοστα του μου πε ο πνευματικος μου.:)
    ENΤΑΞΕΙ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Πες στο μου αγαπη μου!!!!!!!Εναν καλο αν μπορεις πηγαινε σε εναν διορατικο αγιο επι γης η αν δε θελεις να πας στο δικο μου πηγαινε σε οποιον νιωσεις οτι σου γεμιζει τη ψυχη.Προσωπικα θα σου λεγα ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.Ειναι θρησκευτικο το θεμα .Ακουσε με και περιμενω νεα σου.Κανε προσευχη,νηστεια ,εκκλησιασου,εξομολογησου,� �οινωνησε καντα ολα αυτα που φυσικα τα αγαπας και θα δεις.Τωρα αν επηρεαζει τη ζωη σου εχεις αγχος και αλλα μετα καλο θα ταν να πας σε ψυχολογο.Μακρια απο χαπια!!!!Με αγαπη:):):)

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    προσπαθω καλη μου αλλα εχω απομακρυνθει απο την εκκλησια οταν ειμαι σωστη ολα γινονται υποφερτα.Πρεπει να βρω το θαρρος επιτελους να αφιερωθω στο Θεο αλλιως δε θα γινω ποτε καλα.Να φανταστεις προσπαθω 4 μηνες να κοινωνησω και ολο πεφτω στην αμαρτια.Κουραγιο και πιστευω δεν ειναι τιποτα .Μεινε κοντα στο Θεο και θα δεις την αγαπη του.Μακαρι να σου φυγουν αλλιως πηγαινε σε ψυχολογο γνωσιακης .Αυτη ειναι η γνωμη μου.Υπαρχει και η ομοιοπαθητικη καλη μου αντι για χαπια!!!!!!!Μακρια απο αυτα !!!!!!!!!!:(

  12. #42
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    72
    Originally posted by afrula
    προσπαθω καλη μου αλλα εχω απομακρυνθει απο την εκκλησια οταν ειμαι σωστη ολα γινονται υποφερτα.Πρεπει να βρω το θαρρος επιτελους να αφιερωθω στο Θεο αλλιως δε θα γινω ποτε καλα.Να φανταστεις προσπαθω 4 μηνες να κοινωνησω και ολο πεφτω στην αμαρτια.Κουραγιο και πιστευω δεν ειναι τιποτα .Μεινε κοντα στο Θεο και θα δεις την αγαπη του.Μακαρι να σου φυγουν αλλιως πηγαινε σε ψυχολογο γνωσιακης .Αυτη ειναι η γνωμη μου.Υπαρχει και η ομοιοπαθητικη καλη μου αντι για χαπια!!!!!!!Μακρια απο αυτα !!!!!!!!!!:(
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΥΣΗ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΞΑΝΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!:-)

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Συγνώμη αλλά έχετε ξεφύγει.
    Η θεματοθέτρια έχει πρόβλημα με επαναλαμβανόμενες σκέψεις.
    Ετυχε και οι σκέψεις αφορούν τη θρησκεία.
    Εκεί μπερδεύεστε.
    Επειδή οι επαναλαμβανόμενες σκέψεις αφορούν τη θρησκεία, πιστεύετε ότι θα τις λύσετε με την εκκλησία.
    Το θέμα δεν είναι το περιεχόμενο των σκέψεων, αλλά ότι είναι ενοχλητικά επαναλαμβανόμενες.
    Αυτό είναι θέμα ψυχολόγου ή ψυχιάτρου και όχι εκκλησίας.
    Δηλαδή αν οι επαναλαμβανόμενες σκέψεις αφορούσαν τον Παναθηναϊκό, θα έλυνε το θέμα ο Παναθηναϊκός?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    σοβαρευτειτε λιγο!!!!ελεος

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    μιλαμε για το Θεο!!!οχι για τριχες.Οποιος δεν ξερει περι θρησκειας καλυτερα να σωπαινει.ΦΙΛΑΚΙΑ

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •