χαρτι και σημαδι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    χαρτι και σημαδι

    σημερα χρησιμοποιησα στη τουαλλετα της δουλειας μου ενα χαρτι απο αυτα που ειναι σε μεγαλο κουτι καταλαβατε νομιζω ποια...μας τα φερνουν πολλα και με βολευει αυτο..πολλες φορες ομως εχω δει ενα φουξια κοκκινο σηαμδακι και σε αλλα που εχω ανοιξει ασχετα με την χρηση που κανω εκεινη την ωρα πχ να σκουπισω κατι στο γραφειο μου..ομως σημερα την ωρα που το χρησιμοποιησα ειδα το ιδιο σημαδακι φουξια..δε καταλαβα τ ειναι..η μανα μ ειχε κατι τρελες σκεψεις παλια του στυλ μην ειναι αιμα αλλα δεν πρεπει να ναι αυτο με τιποτα σωστα?λογικα θα ναι του εργοστασιου γαιτι βλεπω εξω κατι γραμματα φουξια τι να πω...

  2. #2
    ναι ειναι του εργοστασιου μην αγχωνεσαι...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,600
    κοιταχτε να δειτε δεσποινις.
    αν αρχισουμε παλι τι χρωμα ειναι το φουξια και δειχτε μου φουξια, δηλωνω οτι θα λαλησω.
    το αιμα το νωπο ειναι κοκκινο εως κοκκινο βαθυ και το στεγνο ΠΟΛΥ βαθυ και μοιαζει περισσοτερο με καφε....
    σε φουξια δεν βγαινει προς το παρον....
    επισης προς το παρον καμια χαρτοβιομηχανια δεν σκεφτηκε να βγαλει χαρτι με αιμα για ντεσεν...
    ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΙΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ...

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    λολ!οχι εγω λεω αλλο βεβεια!σας εχουμε τρελανει εμ τα χρωματα εεε?παντως απλα ηθελα να ακουσω οτι ηταν του εργοστασιου!παλι καλα που εχετε χιομορ εδω!αυτο μας σωζει!

  5. #5
    Einai ena συγκεκριμνο χαρτι οντως εει κατι φουξια και εγω καθε φορα που το χρησιμοποιουσα νομιζα οτι μου ηρθε περιοδος.λολ.μετα το πρατηρησα ομως και ησυχασα:):):)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    και εγω το εχω παθει..σανσετ μην ταραζεσαι..και τι εγινε?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    εδώ μάλλον
    Posts
    137
    Προφανώς είναι χρώμα από τη συσκευασία.
    Όταν βλέπω χρωματισμένα σημάδια σε προϊόντα, πάντα κοιτάζω τις συσκευασίες αν έχουν παρόμοιο χρώμα πάνω τους!
    :)

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    δεν εινα και πολυ επωνυμο νομιζ λεγεται μιλενα δεν θυμαμαι παντως ευχαριστω!και λεει οτι ειναι αρωματισμενο τωρα θμηθκα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    τι λετε τωρα ρε παιδια; παω να ψαξω το ρολο να δω αν εχει σημαδι;;
    εχω παρατηρηση κατι σημαδακια στο χαρτι, αλλα δεν εχω δει φουξια... θα ναι χαριτωμενο!
    εγω αναρωτιεμαι για αλλο πραγμα σημερα, γιατι η θαλασσα εχει τοσες πολλες τσουχτρες κ πως γινεται ενω κολυμπησα αρκετη ωρα να μην με τσιμπησε καμια; κ αν ξαναπαω τωρα για μια βουτια, λετε να με τσιμπησει; φοβομουν τοσο πολυ, που καθησα μιση ωρα απεξω μεχρι να αποφασισω να βουτηξω κ αν τελικα παω ξανα θα καταφερω να μπω ή θα κλασω μεντες παλι;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,600
    αν ειναι ασπρες χωρις πλοκαμια δεν τσιμπανε...αν ειναι ροζ-καφε με μακρια πλοκαμια, τσιμπανε και μονο που τις βλεπεις...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    ναι ναι.. ροζ-μωβε-καφε ηταν, εβγαλα δυο μικρουλες, αυτες τις διαφανες - ασπρες που λες, της λενε μεδουσες κ φυσικα δεν τσιμπανε, ειναι σαν σιλικονη.
    αλλα θα μου λυσεις το κολλημα μου τωρα με της κωλοτσουχτρες;;;
    κ αν με τσιμπησει, προκαλει καμια αλλεργια;;;
    γιατι αν με τσιμπησει μελισσα, ξερω γω ή σφηκα.. χμ.. δεν θυμαμαι.. πρεπει να κανω ενεση κ αν τελικα παω κ βουτηξω στην θαλασα κ πεσω πανω της ή πεσει πανω μου τι γινεται; εχω αμμωνια, αλλα φτανει αμα σε τσιμπησει; κ δεν εχω συμπληρωσει τα 10 μπανια φετος κ ο σεπτεμβρης μ αρεσει γιατι δεν εχει πολυ κοσμο η παραλια κ η θαλασσα απεχει μολις 10 λεπτα απ το σπιτι, να παω ή να μην παω; μηπως γινομαι υπερβολικη ή κουραστικη; κολλημα ειναι, αλλα κ φοβος ταυτοχρονα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    να απαντησω και εγω ,τα χαρτια του λιντλ εχουν αυτο το χρωματακι που ειναι λιγο μπερδιεψιαρικο.στρουμφ ο αυγουστος ανεκαθεν ειναι ο μηνας της μεδουσας.2% των ατομων που ειναι μεσα τρων και ενα τσιμπηματακι.αν τωρα εισαι εσυ η ατυχουλα σε αυτο το ποσοστο θα ξυνεσαι για καμια βδομαδα,διαφορετικα θα απολαυσεις ακομα μια μερουλα στη θαλασσιτσα.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    δηλ. ειναι θεμα τυχης αν σε τσιμπησει η τσουχτρα;
    εε τοτε δεν ξαναπαω στη θαλασσα.
    οσο για το χαρτι δεν βρηκα φουξια γμτ!

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    αν εισαι αλλεργικη θα πρεπει να ρωτησεις γιατρο απο μεδουσες δεν ξερω τις μπερδυεω και με τις τσουχτρες...εγω τωρα κολλησα με το αλλο αλλα ξερω τι θα κανω εκει που απλωσα τα ρουχα μου και τα εσωρουχα μου φυσικα ειδα κατι μεγαλες μυγες να τρυγυρνανε και να καθονται εκει και σκεφτομαι να τα ξαναπλυνο βλακεια?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    μπα, δεν ειναι βλακεια κ αν εχουν μυγοχεσει;;;
    αλλα πως μπορεις να ξερεις οτι αλλες φορες δεν ειναι μυγοχεσμενα τα ρουχα;
    υποτιθεται οτι με το σιδερο κ την υψηλη θερμοκρασια, σκοτωνονται τα μικροβια
    εγω σκεφτομουν να παρω στεγνωτηριο για να μην κινδυνευουν τα ρουχα μου, αλλα μπορεις ακομα να καλυψεις την απλωστρα με κουνουπιερα, παντως απο τους κοκκους σκονης, δεν προφυλασσονται.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •