Έκανα καλά; ή υπερβάλλω; και γιατίπονάειτόσο; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 40 of 40
  1. #31
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by nef_eli View Post
    Το προφανως πηγαινε στο γεγονός ότι αν το έκανε όταν ήμουν εκεί θα το γνώριζα ήδη και δεν θα το ανακαλυπτα τώρα...
    Πιστευω οτι απλά είναι μια συνήθεια που είχε πριν ξεκινήσουμε να είμαστε μαζί και ενώ την είχε σταματήσει για ένα διάστημα το ξεκίνησε παλι...
    Και ξαναλέω πως δεν το θεωρώ κακό...
    Με ενοχλεί ότι το κρυβει και ότι είμαι μέρος αυτου και μάλιστα χωρίς να το γνωρίζω.

    Η συχνοτητα του σεξ είναι σχεδόν καθημερινη οπότε δεν νομίζω πως αυτό είναι προβλημα για αυτό και δεν ρώτησα.
    Το κακό δεν είναι ότι έχει φωτογραφίες σου το θέμα θα ήταν να μην τις διαρρεύσει πουθενά. Πώς και που γνωριστήκατε; πόσο καιρό η σχέση σας ήταν εξ αποστάσεως;

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Το κακό δεν είναι ότι έχει φωτογραφίες σου το θέμα θα ήταν να μην τις διαρρεύσει πουθενά. Πώς και που γνωριστήκατε; πόσο καιρό η σχέση σας ήταν εξ αποστάσεως;
    Δεν υπάρχει περιπτωση για κάτι τέτοιο...
    Τον ξέρω τρία χρόνια και ειμαστε μαζι τους τελευταίους 10 μήνες. Τον γνώρισα ενώ δουλευα σεζόν σέρβις και εκείνος ήταν οδηγός σε σχολικό καλοκαίρινο camp. Μόλις τελείωσε η σεζόν εγώ έπρεπε να φυγω για Γερμανία και έτσι ειμασταν σε απόσταση για 2-3 μήνες αλλά πηγαινοερχομουν κάθε μήνα και τελικά γυρισα για να είμαστε μαζί.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Ρε κορίτσι μου τουλάχιστον είναι η δική μου άποψη. Δεν έχει νόημα η αυτοικανοποιηση όταν έχω μια γυναίκα δίπλα μου που μου αρέσει.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Θα σου πω κάτι κοπελιά και μη με βαρέσεις λολ
    Ουσιαστικά αν γνωρίζεστε μόνο στα πλαίσια σεζόν, τα φιάξατε σεζόν, 2-3 μήνες είσαστε από απόσταση και ελάχιστους μήνες στη "βάση σας", σχεδόν δεν τον ξέρεις πως είναι στην καθημερινή του ζωή. Οι σεζόν είναι και λίγο παράλληλο σύμπαν, στο λέω έχοντας ζήσει καμια 15αρια σεζόν.

    Το πως πήρες απόφαση να γυρίσεις για να είσαι μαζί με κάποιον που ξέρεις ελάχιστα είναι δική σου απόφαση, αλλά αφού είχες τόσο ενθουσιασμό για αυτόν, σου επαναλαμβάνω, κάτσε γνώρισέ τον καλύτερα.

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ρε κορίτσι μου τουλάχιστον είναι η δική μου άποψη. Δεν έχει νόημα η αυτοικανοποιηση όταν έχω μια γυναίκα δίπλα μου που μου αρέσει.
    Αυτή είναι και η δική μου...
    Αλλά επειδή την έχω πατησει κι εγώ μαζί του για τα καλά...
    Ψάχνω εδώ μέσα για άλλες οπτικές...
    Μήπως τελικά είμαι απλά υπερβολική...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ρε κορίτσι μου τουλάχιστον είναι η δική μου άποψη. Δεν έχει νόημα η αυτοικανοποιηση όταν έχω μια γυναίκα δίπλα μου που μου αρέσει.
    δεν ειναι θεμα "νοηματος". δεν εχουν ολοι οι ανδρες την ιδια σεξουαλικη διαθεση. καποιοι νεωτεροι ανδρες εχουν ορμες ολη μερα, καθε μερα. ο ιδιος ανδρας, αλλες ορμες εχει στα 25 κι αλλες στα 45. αλλες ορμες εχει αν δεν παιρνει καποια φαρμακα κι αλλες αν παιρνει.
    η αυτοικανοποιηση καποιου που φαντασιωνεται την κοπελα του , ειναι σεξ στα πλαισια της σχεσης.

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Θα σου πω κάτι κοπελιά και μη με βαρέσεις λολ
    Ουσιαστικά αν γνωρίζεστε μόνο στα πλαίσια σεζόν, τα φιάξατε σεζόν, 2-3 μήνες είσαστε από απόσταση και ελάχιστους μήνες στη "βάση σας", σχεδόν δεν τον ξέρεις πως είναι στην καθημερινή του ζωή. Οι σεζόν είναι και λίγο παράλληλο σύμπαν, στο λέω έχοντας ζήσει καμια 15αρια σεζόν.

    Το πως πήρες απόφαση να γυρίσεις για να είσαι μαζί με κάποιον που ξέρεις ελάχιστα είναι δική σου απόφαση, αλλά αφού είχες τόσο ενθουσιασμό για αυτόν, σου επαναλαμβάνω, κάτσε γνώρισέ τον καλύτερα.
    Πεντε μήνες είμαστε στη βάση μας...
    Δεν θεωρώ ότι είναι λίγο για να γνωρίσεις κάποιον...
    Και εννοείται έχω όλη την διάθεση να τον γνωρίσω ακόμα περισσοτερο αρκεί να μην λέει ψέματα...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Οσον αφορά για την πρώην του, αν του κάνεις φασαρία δεν θα μάθεις κιολας αν γίνει κατι, δεν πρεπει να φανείς πιεστική. Δεν ξέρω αν πιστεύεις στην φιλία με πρώην, εγω αυτο που κάνω είναι να λέω στην κοπέλα μου αν θέλει να βγει με καποιον πρώην φιλικά πλεον, να έρθω κι εγω να τον γνωρίσω οπως γνωρίζω τοσους και τοσους φίλους της. Τι αλλο ξέρεις για την πρώην αυτην?

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Οσον αφορά για την πρώην του, αν του κάνεις φασαρία δεν θα μάθεις κιολας αν γίνει κατι, δεν πρεπει να φανείς πιεστική. Δεν ξέρω αν πιστεύεις στην φιλία με πρώην, εγω αυτο που κάνω είναι να λέω στην κοπέλα μου αν θέλει να βγει με καποιον πρώην φιλικά πλεον, να έρθω κι εγω να τον γνωρίσω οπως γνωρίζω τοσους και τοσους φίλους της. Τι αλλο ξέρεις για την πρώην αυτην?
    Το θέμα με την πρώην έχει λήξει πλεον δεν υπάρχει καμία επικοινωνία από όταν άλλαξε και δουλειά ξέρω ότι κοπέλα παντρευτηκε και έχει και παιδακι ...
    Δεν είμαι πιεστικη και δεν είναι και εκείνος και εγώ έχω φίλους που είχαμε σχέση κάποτε.
    Και είναι και εκείνος οκ με αυτό όπως ήμουν κι εγώ όσο μου έλεγε την αλήθεια μετα βρήκα αυτό ... Και έκτοτε δεν είχαν άλλη επικοινωνία και τον πιστευω σε αυτό

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    οταν ειχαν την συναντηση, ηταν ηδη παντρεμενη με παιδι;

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Μου είπε ψέματα ή εγώ υπερβάλλω;
    By AnnaP in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 09-01-2022, 18:46
  2. Χώρισα και δεν ξέρω αν έκανα καλά..
    By MAKL11 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 20
    Last Post: 06-11-2017, 16:00
  3. εκανα καλα η οχι τελικα???
    By jojokaki in forum Παχυσαρκία
    Replies: 10
    Last Post: 17-05-2012, 00:02
  4. του εγραψα αυτο..εκανα καλα
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 27-10-2011, 01:30
  5. Ψέμματα: καλά έκανα βρε παιδιά??
    By chr1986 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 10-02-2010, 17:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •