Δεν ξερω τι να κάνω!!!! - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast
Results 166 to 180 of 201
  1. #166
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    το να είναι τσιγκουνης ο λόγος που δεν πάτε ταξίδια δεν είναι γιατί δεν θα πλήρωνε τους λογαριασμούς
    παλιά πηγαίνατε βόλτες εκδρομές?
    Ανήθελε θα μπορούσε να πάρει άδεια και να πάτε

    είσαι σε κάποιο φιλοζωικό σωματείο?Γιατί από όσο γνωρίζω είναι ακριβή η στειρωση

    μπράβο σου και αυτά τα πλάσματα κάποιος πρέπει να τα προσέξει, ειδικά στην καραντίνα αγόραζαν όλοι και μετά τα παρατουσαν τι να πεις για αυτούς!
    Παλιά ναι πηγαιναμε πιο πολλές βολτες.
    Δεν ανήκω σε κάποια φιλοζωικη αν και με βοηθανε τα κορίτσια της φιλοζωικης και κανουμε κάποιες υιοθεσιες αδεσποτων ζωων.την στειρωση την αναλαμβανει ο δήμος εγώ πληρωνω μόνο τα καύσιμα πηγαινε έλα και κάποια φαρμακα που ενδεχομένως θα χρειαστουν.

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Παλιά ναι πηγαιναμε πιο πολλές βολτες.
    Δεν ανήκω σε κάποια φιλοζωικη αν και με βοηθανε τα κορίτσια της φιλοζωικης και κανουμε κάποιες υιοθεσιες αδεσποτων ζωων.την στειρωση την αναλαμβανει ο δήμος εγώ πληρωνω μόνο τα καύσιμα πηγαινε έλα και κάποια φαρμακα που ενδεχομένως θα χρειαστουν.
    πως αλλαξε ομως μετα και δεν πατε? του εχεις κανει κουβεντα?

    ας πουμε οταν γιορταζετε ή εχετε επιτειο δεν βγενετε? του αγιου βαλεντινου σου εκανε καποιο δωρο?

  3. #168
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    πως αλλαξε ομως μετα και δεν πατε? του εχεις κανει κουβεντα?

    ας πουμε οταν γιορταζετε ή εχετε επιτειο δεν βγενετε? του αγιου βαλεντινου σου εκανε καποιο δωρο?
    Προφανώς όταν είμασταν στις αρχες να ήταν και πιο ερωτευμένος. Τώρα του περάσε η ορεξη και η όρεξη επίσης για βολτες.το έχουμε συζητησει και λέει θα πάμε και θα πάμε. Βέβαια τώρα με την όλη κατάσταση και τα οικονομικά αφού δεν έχω και εγώ τήν ανεση δεν ζηταω βολτα.συνηθως στις βόλτες βάζουμε μισά μισά.και θέλω και το κανω αυτό γιατί δεν μου αρέσει να πληρώνει μόνο ο άντρας.

    Επετειους και γιορτές δεν γιορταζουμε ποτέ πάντα τα ξεχνάει τα δικά μου.στη δική του γιορτή βγαίνουμε συνηθως.Του Αγίου Βαλεντίνου επίσης δεν κάνει ποτέ τίποτα.γενικα δεν του αρέσουν αυτά τα θεωρεί βλακιες.

    Γενικά είναι τσιγκουνης.και σήμερα πχ που είπαμε μετά από καιρό να πάμε μια βόλτα εγώ πληρωσα το φαγητό που πηρα.βέβαια αυτό δεν με ενοχλεί τοσο.αλλά γενικά έχει μια τσιγκουνια που μακροπροθεσμα αν μπορουσαμε και συνεχιζαμε σε οικογένεια θα υπηρχε μεγάλο πρόβλημα.

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Γενικά είναι τσιγκουνης.και σήμερα πχ που είπαμε μετά από καιρό να πάμε μια βόλτα εγώ πληρωσα το φαγητό που πηρα.βέβαια αυτό δεν με ενοχλεί τοσο.αλλά γενικά έχει μια τσιγκουνια που μακροπροθεσμα αν μπορουσαμε και συνεχιζαμε σε οικογένεια θα υπηρχε μεγάλο πρόβλημα.
    Δηλαδή συγνώμη, εννοείς ότι αν συνεχίζει κάποιο ζευγάρι για οικογένεια, η "τσιγκουνιά" ενός άντρα- που βγάζει λεφτά και συνεισφέρει- θα ήταν πρόβλημα? Θα έλεγες το ίδιο αν ήταν "τσιγκούνα" η γυναίκα ή αν δεν έβγαζε λεφτά? Ή εκεί δεν τρέχει τίποτα? Επειδή μου έχει τύχει να γνωρίσω κάποιες με τέτοιες απόψεις (ότι ο άντρας είναι "υποχρεωμένος" να βγάζει λεφτά και να πληρώνει), θέλω σχόλιο Αλ Μπάντυ για το πώς εννοούν την "ισότητα" πολλές σύγχρονες Ελληνίδες!

  5. #170
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Δηλαδή συγνώμη, εννοείς ότι αν συνεχίζει κάποιο ζευγάρι για οικογένεια, η "τσιγκουνιά" ενός άντρα- που βγάζει λεφτά και συνεισφέρει- θα ήταν πρόβλημα? Θα έλεγες το ίδιο αν ήταν "τσιγκούνα" η γυναίκα ή αν δεν έβγαζε λεφτά? Ή εκεί δεν τρέχει τίποτα? Επειδή μου έχει τύχει να γνωρίσω κάποιες με τέτοιες απόψεις (ότι ο άντρας είναι "υποχρεωμένος" να βγάζει λεφτά και να πληρώνει), θέλω σχόλιο Αλ Μπάντυ για το πώς εννοούν την "ισότητα" πολλές σύγχρονες Ελληνίδες!
    Καλημέρα. Γενικά επικρατει μια αποψη ότι ο άντρας είναι υποχρεωμενος να συνεισφερει τα πάντα σε μια οικογένεια. Εγώ όμως δεν έχω αυτή την αποψη.γι αυτό είπα ότι χθες πχ πληρωσα εγώ το φαγητό μου και είπα ότι όταν πάμε ταξιδια τα βάζουμε μισά μισά. Το εισοδημα το δικό μου είναι μισό από του συντροφου μου όποτε πρακτικα δεν μπορώ στο σπίτι να συνεισφερω ότι κι αυτός. Αν όμως λέω παντρευομασταν σίγουρα δεν θα μπορουσε να βγάλει πέρα οικογένεια και παιδια γιατί ήδη δυσκολευομαστε αρκετα και τώρα. Πχ όταν εγώ του λέω αγαπη μου πήγαινε παρε μια σφουγγαριστρα για το σπίτι και μου λέει θα παρουμε τον άλλον μηνα ε συγνώμη εγώ αυτόν τον άντρα τον θεωρω τσιγκουνη και ακατάλληλο για οικογενεια.την σφουγγαριστρα παραδειγμα την περνώ και μόνη αλιμονο αν δεν ειχα 5 ευρω.αλλά η κουβέντα και μόνο σε κάνει να λες κάπου ωπα τι τσιγκουνης είναι αυτός. Αλλα παρολα αυτά εγώ είπα είμαι μαζί του άσχετα από την τσιγκουνια δεν το θεωρώ τόσο σημαντικό. Για μια μελλοντικη οικογένεια όμως που θα του ελεγα πχ πάρε γάλα παρε πάνες και θα ελεγε τον άλλο μήνα ας το καλύτερα.

    Καλα Ο Αλ μπαντυ τι θα σου πει βρε?Αφού έχεις καταλάβει πως βλέπει τις γυναίκες εξαιτιας της δικης του γυναίκας.δεν ειναι όμως όλες οι γυναικες ίδιες.
    Last edited by Αποστολια; 10-04-2022 at 09:17.

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    νομιζω οτι η τσιγκουνια αξιολογειται οταν καποιος εχει οικονομικη ανεση και παρ ολα αυτα ειναι μιζερος.
    οταν ειναι τοσο ζορισμενα τα οικονομικα ωστε δεν μπορειτε να πατε μια εκδρομη κι εσυ δεν μπορεις προς το παρον να συνεισφερεις, ο αλλος εχει στην πλατη του ολοκληρη την συντηρηση του σπιτιου και της επιβιωσης σας.
    αν δεν περισσευουν για τπτ κι αυτος σκεφτεται οτι αν ε ρθει η δεη τον αλλο μηνα με την αυξηση που συζητειται μπορει να μηνε χετε να φατε για να την πληρωσετε, εχει ενα μονιμο αγχος για τα λεφτα και ειναι λογικο να αναβαλει ακομα και την σφουγγαριστρα. δενε ιναι τα 5 ευρω. ειναι ολα τα 5 ευρω που δεν ειναι απολυτως απαραιτητα και μπορει να μην φτασουν τα λεφτα για να ζησετε... οικονομια κλιμακας, λεγεται..

  7. #172
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    νομιζω οτι η τσιγκουνια αξιολογειται οταν καποιος εχει οικονομικη ανεση και παρ ολα αυτα ειναι μιζερος.
    οταν ειναι τοσο ζορισμενα τα οικονομικα ωστε δεν μπορειτε να πατε μια εκδρομη κι εσυ δεν μπορεις προς το παρον να συνεισφερεις, ο αλλος εχει στην πλατη του ολοκληρη την συντηρηση του σπιτιου και της επιβιωσης σας.
    αν δεν περισσευουν για τπτ κι αυτος σκεφτεται οτι αν ε ρθει η δεη τον αλλο μηνα με την αυξηση που συζητειται μπορει να μηνε χετε να φατε για να την πληρωσετε, εχει ενα μονιμο αγχος για τα λεφτα και ειναι λογικο να αναβαλει ακομα και την σφουγγαριστρα. δενε ιναι τα 5 ευρω. ειναι ολα τα 5 ευρω που δεν ειναι απολυτως απαραιτητα και μπορει να μην φτασουν τα λεφτα για να ζησετε... οικονομια κλιμακας, λεγεται..
    Συνεισφερω
    και εγώ στο σπίτι αλλά οχι το ίδιο οσο αυτός. Φυσικά στο σπίτι ενα σαββατοκύριακο πηγαίνω τις άλλες μέρες μένει μονος οπότε δεν θα αναλαβω τα εξοδα μισα μισά. .
    Ενταξει εγώ το θεωρω υπερβολη πάντως να αναβαλεις κάτι σημαντικό όσο είναι η καθαριοτητα του σπιτιου.όκ τις εκδρομες τις αναβαλαμε επ αοριστου αλλά το άλλο το θεωρώ τσιγκουνια.δηλαδη τι μέχρι να ρθει η δεη να δει τι θα του μεινει δεν θα σκουπιζω και θα σφουγγαριζω?

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Συνεισφερω
    και εγώ στο σπίτι αλλά οχι το ίδιο οσο αυτός. Φυσικά στο σπίτι ενα σαββατοκύριακο πηγαίνω τις άλλες μέρες μένει μονος οπότε δεν θα αναλαβω τα εξοδα μισα μισά. .
    Ενταξει εγώ το θεωρω υπερβολη πάντως να αναβαλεις κάτι σημαντικό όσο είναι η καθαριοτητα του σπιτιου.όκ τις εκδρομες τις αναβαλαμε επ αοριστου αλλά το άλλο το θεωρώ τσιγκουνια.δηλαδη τι μέχρι να ρθει η δεη να δει τι θα του μεινει δεν θα σκουπιζω και θα σφουγγαριζω?
    αυτο , τωρα μας το λες.
    ειχες δωσει μια εικονα οτι συζειτε...
    ενα σ/κ ειναι μια σχεση ο καθενας σπιτι του, δεν ειναι με τπτ συμβιωση..
    κι εγω υπερβολη το θεωρω, αλλα μπορουμε να παμε εκδρομη. αν δεν ηξερα αν βγαλουμε τον μηνα, δεν ξερω αν θα το θεωρουσα υπερβολη..

    μεχρι τοτε πως καθαριζατε;
    προφανως υπηρχαν εργαλεια, αλλα ηταν παλια...
    κι αφου και λογικα αφου δεν μενεις πολυ εκει, συνεισφερεις λιγοτερο, ας επαιρνες εσυ την σφουγγαριστρα, αν την θεωρουσες απαραιτητη, η ας τον αφηνες εκει μεχρι τον αλλο μηνα να καθαριζει με χαρτοπετσετες κι ας πηγαινες σπιτι σου...

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Προφανώς όταν είμασταν στις αρχες να ήταν και πιο ερωτευμένος. Τώρα του περάσε η ορεξη και η όρεξη επίσης για βολτες.το έχουμε συζητησει και λέει θα πάμε και θα πάμε. Βέβαια τώρα με την όλη κατάσταση και τα οικονομικά αφού δεν έχω και εγώ τήν ανεση δεν ζηταω βολτα.συνηθως στις βόλτες βάζουμε μισά μισά.και θέλω και το κανω αυτό γιατί δεν μου αρέσει να πληρώνει μόνο ο άντρας.

    Επετειους και γιορτές δεν γιορταζουμε ποτέ πάντα τα ξεχνάει τα δικά μου.στη δική του γιορτή βγαίνουμε συνηθως.Του Αγίου Βαλεντίνου επίσης δεν κάνει ποτέ τίποτα.γενικα δεν του αρέσουν αυτά τα θεωρεί βλακιες.

    Γενικά είναι τσιγκουνης.και σήμερα πχ που είπαμε μετά από καιρό να πάμε μια βόλτα εγώ πληρωσα το φαγητό που πηρα.βέβαια αυτό δεν με ενοχλεί τοσο.αλλά γενικά έχει μια τσιγκουνια που μακροπροθεσμα αν μπορουσαμε και συνεχιζαμε σε οικογένεια θα υπηρχε μεγάλο πρόβλημα.
    πανω κατω στις αρχες ετσι γινονται πανω στα μελια και στην φουρια μετα κουραζεσαι σε καποια ηλικια αλλα και οι δυο σας ειστε νεοι τωρα δεν μπορω να εξηγησω την αλλαγη
    ειναι και ο κοινωνικος τουρισμος να θελετε και αν δικαιουστε

    οντως του βαλεντινου ειναι ξενοφερτα,για μια μερα και γινεται τοσος χαμος

    αν ηταν τσιγγουνης ομως δεν θα πληρωνε και τους λογαριασμους του σπιτιου

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Η μόνιμη βάση σου είναι κάπου που μένεις μόνη σου ή μένεις π.χ. με γονείς;

    Γενικά βρε Αποστολία νομίζω ότι ένας ψυχολόγος ίσως σε βοηθήσει στο θέμα της κατάθλιψης και στο πως βλέπεις τα πράγματα και την καθημερινότητά σου.
    Αν θυμάμαι καλά κάπου είχες γράψει ότι εργάζεσαι σε κάποια ημιαπασχόληση ή κάπου που είναι λίγα τα λεφτά, αλλά όχι τόσο απαιτητικές οι συνθήκες. Άρα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να μην μπορείς να χωρέσεις και επαφές με άλλους ανθρώπους και κάποιες άλλες δραστηριότητες και εξόδους στη ζωή σου πέρα από τη φιλοζωία και τη σχέση σου. Από κάποια αλλαγή να πιαστείς που θα φέρει και άλλες. Μία μουντάδα και μία πληκτική ρουτίνα βλέπω σε όλα όπως τα περιγράφεις. ΚΑι φαίνεται ότι δεν σου αρέσει αυτή η καθημερινότητα.
    Εγώ θεωρώ ότι αν αλλάξεις λίγο θεώρηση των πραγμάτων και αρχίσεις από μικρές αλλαγές, θα βγεις από όλη αυτήν την κατάσταση στην οποία είσαι εγκλωβισμένη και αλυσιδωτά θα βρεθεί λύση και στο ερωτικό.

  11. #176
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο , τωρα μας το λες.
    ειχες δωσει μια εικονα οτι συζειτε...
    ενα σ/κ ειναι μια σχεση ο καθενας σπιτι του, δεν ειναι με τπτ συμβιωση..
    κι εγω υπερβολη το θεωρω, αλλα μπορουμε να παμε εκδρομη. αν δεν ηξερα αν βγαλουμε τον μηνα, δεν ξερω αν θα το θεωρουσα υπερβολη..

    μεχρι τοτε πως καθαριζατε;
    προφανως υπηρχαν εργαλεια, αλλα ηταν παλια...
    κι αφου και λογικα αφου δεν μενεις πολυ εκει, συνεισφερεις λιγοτερο, ας επαιρνες εσυ την σφουγγαριστρα, αν την θεωρουσες απαραιτητη, η ας τον αφηνες εκει μεχρι τον αλλο μηνα να καθαριζει με χαρτοπετσετες κι ας πηγαινες σπιτι σου...
    Αυτός θέλει να συζησουμε κι εγώ ήθελα να μένουμε μαζί κάθε μέρα αλλά λόγω της αποστασης της δουλειάς κι άλλων προβληματων όπως ο σκύλος που έχω στο σπίτι δεν μπορώ να μένω κάθε μέρα μαζί του.ο σκύλος έχει μάθει στο χωρο του και δεν μπορώ να τον κλείνω σε ένα διαμερισμα 50 τετραγωνικα χωρίς αυλή μέχρι να γυρίσω από την δουλειά και επιπλεον τα καύσιμα είναι δίπλα αν μένω στο σπίτι του.οπότε μένω και στο πατρικό μου που είναι σχετικα κοντά με την δουλειά μου.
    Προφανώς και είχε παλιά καθαριστικα και προφανως μπορώ να πάρω εγω σφουγγαριστρα και τα σχετικά όπως και περνω.αλλά αφού θα έβγαινε εκεινη την στιγμή έξω ε του είπα πάρε μια σφουγγάρι και η απάντηση ήταν αυτή. Σου εξηγω η απαντήση δεν μου αρεσε μου είπε ότι δεν το εννοουσε βέβαια αλλά για να πάρει κάτι θέλει χίλια παρακαλια.
    Κοίτα το σπίτι το θεωρώ σπίτι μου μάλιστα εκεί κάνω ολες τις δουλειές ενώ στο πατρικό μου τα πιο πολλά περνανε από την μητερα μου.δεν μπορώ να φύγω πχ και να αφήσω το σπίτι βρωμικο.έχω μια εμμονη με την καθαριότητα. Να φανταστείς πηγαίνω σαββατοκύριακο και αντι να ξεκουραστω και να καθησω μαζί του στο τέλος της ημέρας είμαι πτώμα από τις δουλειές και δεν έχω ορεξη για τίποτα.
    Με λίγα λόγια τα θέλω και τα παθαινω.

  12. #177
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    πανω κατω στις αρχες ετσι γινονται πανω στα μελια και στην φουρια μετα κουραζεσαι σε καποια ηλικια αλλα και οι δυο σας ειστε νεοι τωρα δεν μπορω να εξηγησω την αλλαγη
    ειναι και ο κοινωνικος τουρισμος να θελετε και αν δικαιουστε

    οντως του βαλεντινου ειναι ξενοφερτα,για μια μερα και γινεται τοσος χαμος

    αν ηταν τσιγγουνης ομως δεν θα πληρωνε και τους λογαριασμους του σπιτιου
    Δεν έχει και χρόνο για διακοπες Πανο.αντε το πολύ δυο μερες να μπορεί.
    Εγώ πάντως τσιγκουνη τον θεωρώ.άσχετα αν πληρώνει τους λογαριασμούς του.

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Δεν έχει και χρόνο για διακοπες Πανο.αντε το πολύ δυο μερες να μπορεί.
    Εγώ πάντως τσιγκουνη τον θεωρώ.άσχετα αν πληρώνει τους λογαριασμούς του.
    2 μερες αρκουν να πατε καπου κοντα
    εγω παντως δεν το θεωρω τσιγγουνη με αυτα που περιγραφεις,αλλα περισσοτερο αδιαφορο

  14. #179
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Η μόνιμη βάση σου είναι κάπου που μένεις μόνη σου ή μένεις π.χ. με γονείς;

    Γενικά βρε Αποστολία νομίζω ότι ένας ψυχολόγος ίσως σε βοηθήσει στο θέμα της κατάθλιψης και στο πως βλέπεις τα πράγματα και την καθημερινότητά σου.
    Αν θυμάμαι καλά κάπου είχες γράψει ότι εργάζεσαι σε κάποια ημιαπασχόληση ή κάπου που είναι λίγα τα λεφτά, αλλά όχι τόσο απαιτητικές οι συνθήκες. Άρα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να μην μπορείς να χωρέσεις και επαφές με άλλους ανθρώπους και κάποιες άλλες δραστηριότητες και εξόδους στη ζωή σου πέρα από τη φιλοζωία και τη σχέση σου. Από κάποια αλλαγή να πιαστείς που θα φέρει και άλλες. Μία μουντάδα και μία πληκτική ρουτίνα βλέπω σε όλα όπως τα περιγράφεις. ΚΑι φαίνεται ότι δεν σου αρέσει αυτή η καθημερινότητα.
    Εγώ θεωρώ ότι αν αλλάξεις λίγο θεώρηση των πραγμάτων και αρχίσεις από μικρές αλλαγές, θα βγεις από όλη αυτήν την κατάσταση στην οποία είσαι εγκλωβισμένη και αλυσιδωτά θα βρεθεί λύση και στο ερωτικό.
    Μένω με τους γονείς μου καθώς το σπίτι τους είναι κόντα στη δουλειά μου.στο σπίτι του φίλου μου είναι σχεδόν τα διπλασια χιλιόμετρα. Οπότε έχουμε πει να πηγαίνω σαββατοκύριακα σιγουρα και καμια μέρα την βδομαδα οπότε μπορώ. Έτσι κι αλλιώς δουλεύει πολλές ώρες. Δηλαδή και να πάω σπίτι του θα είμαι μόνη σχεδόν όλη μέρα.
    Τά λεφτά είναι λίγα αλλά φταιει και το γεγονος των καυσίμων που είναι σίγουρα 100 ευρώ και πάνω το μήνα.επίσης η δουλεια μου έχει γίνει πολύ πιεστικη το τελευταιο διαστημα.βγαζω σχεδόν όλη τη δουλειά του γραφείου μόνη μου ενώ είμαστε 4 άτομα εκεί αλλα η υπάλληλος όπως ξέρεις βγαζει το φίδι από την τρυπα.οπότε πιεζω αρκετα και εκεί το τελευταίο διάστημα.
    Απλά δεν μπορώ να κάνω αλλαγες μου είναι δύσκολο σαν άνθρωπος.παλιά δηλαδή μου είχε προτεινει αρκετά ατομα για καφε φιλικά εννοώ και κοπελες αλλά εγώ πάντα είμαι αρνητικη.μόνο τις φίλες που είχα από το δημοτικο έχω. Νέες γνωριμίες δεν κανω.λογω του προβλήματος μου με το σεξ νοιωθω αμηχανα να βγω και σε φιλικό επιπεδο.δεν μπορεί να υπάρξει φιλιά και παρέα όταν εγώ δεν μπορώ να πω το πρόβλημα που με απασχολει και με ταλαπωρει.έτσι έχω κλειστει πιο πολύ στον εαυτο μου.

  15. #180
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    2 μερες αρκουν να πατε καπου κοντα
    εγω παντως δεν το θεωρω τσιγγουνη με αυτα που περιγραφεις,αλλα περισσοτερο αδιαφορο
    Θα πάμε λέμε φέτος. Για να δούμε.
    Πάντως χθες που πήγαμε βόλτα μετά από καιρό περασαμε καλά σχετικα.με δική μου πρωτοβουλία του είπα να σταματήσει το αυτοκίνητο σε μια ερημια για να νοιωσω παλι οπως παλια.και πετυχε γιατί ενοιωσα πολύ καλύτερα. Σεξ βέβαια δεν καναμε αλλά κάτι ήταν και αυτο που εγινε.και το κακό ξερεις πιο ήταν?ότι σκεφτηκα πως θα ήταν να είμαι με τον παντρεμενο έκει και τρελαθηκα.τουλάχιστον μου χει μείνει ακόμη μια επιθυμια σεξουαλικη.κάτι είναι και αυτό από το τίποτα.

Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  3. δεν ξερω τι να κανω..
    By Sofma in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 12
    Last Post: 03-06-2016, 13:25
  4. ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
    By nikosnth in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 6
    Last Post: 16-10-2014, 21:08
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...
    By Loui in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 11-01-2010, 16:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •