Δεν ξερω τι να κάνω!!!! - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 14 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 201
  1. #61
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    λάθος από βιασύνη δεν κατάλαβα ότι το είχες γράψει, αλλά τεσπα αν είχε κάμποσες εμπειρίες θα το σκεφτόσουν? πηγαίνει και αυτός σε ψυχολόγο?

    Αν δεν υπάρχει θέμα γράψε λίγο επιγραμματικα
    Τί να σκεφτομουν αν είχε εμπειριες δεν κατάλαβα.
    Σε ψυχολογο όχι δεν πηγαίνει. Έχει περάσει και αυτός στο παρελθόν κατάθλιψη όμως και γενικά έχει πολύ άγχος πράγμα το οποίο τον κάνει να μη σκέφτεται τόσο το σεξ και να μην έχει μεγάλη επιθυμία όπως ακριβώς και εγώ.

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τί να σκεφτομουν αν είχε εμπειριες δεν κατάλαβα.
    Σε ψυχολογο όχι δεν πηγαίνει. Έχει περάσει και αυτός στο παρελθόν κατάθλιψη όμως και γενικά έχει πολύ άγχος πράγμα το οποίο τον κάνει να μη σκέφτεται τόσο το σεξ και να μην έχει μεγάλη επιθυμία όπως ακριβώς και εγώ.
    θέλω να πω αν είχε εμπειρίες μήπως θα ήθελες να προχωρήσετε για τον λόγο αυτόν
    δεν είχε κάνει σχέση ποτέ?

    αφού δεν έχετε επιθυμία αυτά τα προκατακτικα πως τα κάνετε τότε?

  3. #63
    [QUOTE=panos19;1191839]θέλω να πω αν είχε εμπειρίες μήπως θα ήθελες να προχωρήσετε για τον λόγο αυτόν
    δεν είχε κάνει σχέση ποτέ?


    Δεν είχε κάνει σχέση ποτέ ούτε και σεξ απ ότι έχω καταλάβει και μου έχει πει.αν είχε εμπειριες σίγουρα θα με βοηθούσε να ξεπεράσω καλύτερα το φόβο μου.καθώς όταν είναι άπειροι και οι δύο ειναι χειρότερα.

    Επιθυμία έχουμε πολύ σπάνια και εγώ και αυτός. Καμία σχέση με την αρχή της σχέσης.

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Και πως θα βρω υποτακτικο βρε?θα βγω στους δρόμους να φωναζω ποιος είναι υπατακτικος να κάνω σχεση χωρίς σεξ?αυτά η τυχαινουν η όχι.
    Α γλυκιά μου δεν ξέρω απλώς σου λέω πως υπάρχουν και άνδρες που δεν τους ενδιαφέρει το σεξ κατά βάση. Κατά τα άλλα πρέπει να ανοιχτείς λίγο πιστεύω προς το ανδρικό φύλο βέβαια αντιλαμβάνομαι πως δεν ζεις σε ιδανική τοποθεσία αλλά κάπως πρέπει να μην είσαι απόμακρη αν είσαι. Θεωρώ για παράδειγμα πως δεν πρόκειται να συμβεί κάτι με αυτόν που έχεις 5 χρόνια δηλαδή είναι χάσιμο χρόνου. Και τον παντρεμένο που τον βλέπεις ως εναλλακτική Ίσως να μην είναι αν δεν δοκιμάσεις δεν ξέρεις, αλλά γενικά έχω μια απορία δεν υπάρχουν άνδρες που να σε ποθούν γενικά και να σε κυνηγάνε γιατί πολύ απλά τους αρεσεις;

  5. #65
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Α γλυκιά μου δεν ξέρω απλώς σου λέω πως υπάρχουν και άνδρες που δεν τους ενδιαφέρει το σεξ κατά βάση. Κατά τα άλλα πρέπει να ανοιχτείς λίγο πιστεύω προς το ανδρικό φύλο βέβαια αντιλαμβάνομαι πως δεν ζεις σε ιδανική τοποθεσία αλλά κάπως πρέπει να μην είσαι απόμακρη αν είσαι. Θεωρώ για παράδειγμα πως δεν πρόκειται να συμβεί κάτι με αυτόν που έχεις 5 χρόνια δηλαδή είναι χάσιμο χρόνου. Και τον παντρεμένο που τον βλέπεις ως εναλλακτική Ίσως να μην είναι αν δεν δοκιμάσεις δεν ξέρεις, αλλά γενικά έχω μια απορία δεν υπάρχουν άνδρες που να σε ποθούν γενικά και να σε κυνηγάνε γιατί πολύ απλά τους αρεσεις;
    Το ξέρω ότι μπορεί να υπάρχουν και άντρες που δεν έχουν προτεραιοτητα τους το σεξ αλλά είναι πολύ δύσκολο και σπάνιο να πέσω πάνω σε τέτοιο.
    Δεν φταει το μέρος που ζω.μένω σε χωριό ,δουλεύω σε κωμοπολη οπότε καθημερινά πηγαινοερχομαι καί μερικες μέρες μένω με τον φίλο μου καθώς έχουμε σπίτι μαζί σε πολη.όπως καταλαβαίνεις βρίσκομαι σε πόλη χωριό και κωμοπολη ταυτοχρονα.κόσμο θα μπορούσα να γνωρίσω αν ήθελα αλλά σαν άνθρωπος είμαι κλειστη και απομακρη.επιπλέον όταν ερωτευτω εγώ δεν κοιτάζω κανέναν αλλον δηλαδή εφόσον μου αρέσει ο παντρεμενος δύσκολα θα ενθουσιαστω με άλλον.
    Αυτή τη στιγμη και από τότε που εκλείσα και τα sosial όχι δεν υπάρχει κάποιος που να με κυνηγάει.όταν είχα το Facebook κάτι γινόταν τώρα σπάνια.να φανταστεις τελευταία φορα που μου ζητασαν το τηλ μου ήταν πέρσι το καλοκαιρι.και αυτό στο δρόμο έτσι από γνωστούς έχω αποκοπει από όλους.

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    [QUOTE=Αποστολια;1191843]
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    θέλω να πω αν είχε εμπειρίες μήπως θα ήθελες να προχωρήσετε για τον λόγο αυτόν
    δεν είχε κάνει σχέση ποτέ?


    Δεν είχε κάνει σχέση ποτέ ούτε και σεξ απ ότι έχω καταλάβει και μου έχει πει.αν είχε εμπειριες σίγουρα θα με βοηθούσε να ξεπεράσω καλύτερα το φόβο μου.καθώς όταν είναι άπειροι και οι δύο ειναι χειρότερα.

    Επιθυμία έχουμε πολύ σπάνια και εγώ και αυτός. Καμία σχέση με την αρχή της σχέσης.
    μπα μην το λες,δεν ξερεις πως θα σου φερθει και ο εμπειρος

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ζω σε επαρχία και ναι σχεδον όλοι ξέρουν για την σχέση μου.είπα ότι είναι ένας λόγος που δεν με προσεγγιζει κάποιος που ξέρει όχι ότι δεν θα μπορούσε να με προσεγγισει επειδή είναι χωριό.δεν ειπα ποτε οτι η σχεση με τον παντρεμενο δεν θα μαθευτει μονη σου το εβγαλες αυτο το συμπερασμα.

    Ο ψυχολογος δεν είναι στο χωριό αλλά σε διπλανή Πολη και δεν είναι γνωστός του γνωστου μου.δεν είμαστε δέκα άτομα ξέρεις σε επαρχία. Είμαστε πολλα παραπάνω. Στο ψυχολογο δεν πάω γιατί ντρέπομαι και γιατί δεν βοηθηθηκα την πρώτη φορά και οικονομικά δεν μπορώ αυτή τη στιγμή όπως έχουν γίνει τα πράγματα.

    Να γνωρίσω κόσμο λιγο δυσκολο γιατί είμαι αρκετα απομάκρη.ούτε σε δραστηριότητες συμμετοχω.είμαι δουλειά- σπιτι.

    Όσο για τις φίλες πολύ θα ήθελα να βγαιναμε να πηγαίναμε εκδρομες κτλ αλλά έχουν όλες παντρευτει και έχουν αποξενωθει πιο πολύ από εμένα.

    Ολες τις Γνωριμίες να φανταστεις τις έχω κάνει στο δρόμο και στο σούπερ μαρκετ όσο περίεργο κι αν ακούγεται.και στη δουλειά φυσικά γνώριζα κόσμο αλλά από τότε που έκανα σχέση δεν με ξανά πλησιασε κάνεις. Οπότε ναι στη συγκεκριμένη φάση μόνο ο φίλος μου και ο παντρεμένος υπάρχει. Άσε που επειδή μου αρέσει ο παντρεμενος δεν κοιτάζω κανέναν άλλον γιατί μου φαίνονται ασημαντοι μπροστά του.
    Μα ξέρω πάρα πολύ καλά από επαρχία, δεν είναι αυτό το θέμα αν είναι ή δεν είναι 10 άνθρωποι. Λίγο πολύ όλα μαθαίνονται αλλά και λίγο πολύ πάντα θα βρεθεί ακόμα και σχέση να έχεις κάποιος να κάνει κίνηση, ειδικά αν είσαι και λίγο κοινωνικός. Άλλο το τι θες να κάνεις εσύ ή όχι.
    Εξακολουθώ να πιστεύω ότι θες αλλαγές καθημερινότητας. Ακόμα και άτομα που τα ξέρεις κοινωνικά μπορέι να δέσεις σαν παρεά ή για κάτι ερωτικό όταν κινηθείς πιο πολύ στον κύκλο τους ή κάτι. Να λες οι φίλες μου είναι παντρεμένες και έχουμε απομακρυνθεί, είμαι απόμακρη γενικά και κλείνομαι με τον φίλο μου που θα σε βοηθήσει σε νέες γνωριμίες;

    Για τον ψυχολόγο κάπου είπες ότι είναι στην περιοχή σου μόνο ένας γιατί είναι επαρχία και δεν έχεις επιλογές, για αυτό και είπα ότι μπορείς να πας και κάπου αλλού και να συνεχίσεις διαδικτιακά. Αν δεν θες ή δεν αντέχεις οικονομικά, είναι άλλο θέμα.

    Αν όμως έχεις μία άρνηση σε όλα τι περιμένεις να αλλάξει; Αν γίνει κάτι με τον παντρεμένο δεν ξέρεις αν θα γίνει αυτό που θες σίγουρα. Και τι συνέχεια θα μπορούσε να έχει από εκεί και πέρα; Εγώ την γνώμη μου στην είπα, ΟΚ, μπορέι να είναι λάθος, δεν ξέρω, αλλά δεν νομίζω ότι σε βοηθάς και πολύ με αυτά που γράφεις κατά καιρούς. Ουσιαστικά στα ίδια μένεις.

  8. #68
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Μα ξέρω πάρα πολύ καλά από επαρχία, δεν είναι αυτό το θέμα αν είναι ή δεν είναι 10 άνθρωποι. Λίγο πολύ όλα μαθαίνονται αλλά και λίγο πολύ πάντα θα βρεθεί ακόμα και σχέση να έχεις κάποιος να κάνει κίνηση, ειδικά αν είσαι και λίγο κοινωνικός. Άλλο το τι θες να κάνεις εσύ ή όχι.
    Εξακολουθώ να πιστεύω ότι θες αλλαγές καθημερινότητας. Ακόμα και άτομα που τα ξέρεις κοινωνικά μπορέι να δέσεις σαν παρεά ή για κάτι ερωτικό όταν κινηθείς πιο πολύ στον κύκλο τους ή κάτι. Να λες οι φίλες μου είναι παντρεμένες και έχουμε απομακρυνθεί, είμαι απόμακρη γενικά και κλείνομαι με τον φίλο μου που θα σε βοηθήσει σε νέες γνωριμίες;

    Για τον ψυχολόγο κάπου είπες ότι είναι στην περιοχή σου μόνο ένας γιατί είναι επαρχία και δεν έχεις επιλογές, για αυτό και είπα ότι μπορείς να πας και κάπου αλλού και να συνεχίσεις διαδικτιακά. Αν δεν θες ή δεν αντέχεις οικονομικά, είναι άλλο θέμα.

    Αν όμως έχεις μία άρνηση σε όλα τι περιμένεις να αλλάξει; Αν γίνει κάτι με τον παντρεμένο δεν ξέρεις αν θα γίνει αυτό που θες σίγουρα. Και τι συνέχεια θα μπορούσε να έχει από εκεί και πέρα; Εγώ την γνώμη μου στην είπα, ΟΚ, μπορέι να είναι λάθος, δεν ξέρω, αλλά δεν νομίζω ότι σε βοηθάς και πολύ με αυτά που γράφεις κατά καιρούς. Ουσιαστικά στα ίδια μένεις.
    Κοίταξε ίσως δεν ενδιαφερεται κανένας για μένα για αυτό δεν κάνει κάποια κίνηση και να μη φταιει η σχέση που έχω. Βέβαια εγώ είμαι πολύ απομακρη δεν δίνω σε κανέναν ευκαιρία να με γνωρισει ουτε κοινωνικη είμαι και ειδικά τώρα με τον covid εγώ δεν μπορώ να βγω σε μαγαζια καθώς δεν έχω κάνει εμβολιο.να φανταστεις ουτε με τον φίλο μου βγαίνουμε για αυτό λέω ότι με παραμελει γενικά.

    Το θέμα είναι ότι δεν θέλω και να κάνω νέες γνωριμίες καθώς το κεφάλι μου εδώ και κάποια χρόνια έχει κολλήσει στον παντρεμενο κι ας μην έχουμε κάνει τίποτα στην ουσία.

    Στην επαρχία που μένω δεν υπάρχει κανένας ψυχολογος.στην πόλη όμως που μένω με τον φίλο μου κάποιες μέρες έχει πολλούς αλλά κανείς είπα δεν είναι σεξολογος.η ψυχολόγος που είχα πάει μου είπε δεν μπορώ να σε βοηθήσω άλλο καθώς δεν μου έχει ξανά τύχει τέτοιο σεξουαλικο θέμα και δεν ξέρω και καποιον που να είναι εξειδικευμενος πάνω στα σεξουαλικα ζητήματα και έτσι το άφησα εκεί καθώς απογοητευτηκα όταν άκουσα από ψυχολόγο να λέει ότι στη ουσία δεν θα μπορέσω να λύσω το πρόβλημα μου μαζί της κι ας πηγαινα ένα χρόνο εκεί. Εκτοτε έχω μια τραυματικη εμπειρια και με αυτούς και πιστεύω όπου και να πάω τα ίδια θα μου πει.φυσικά τωρα έχει προκύψει και το οικονομικό καθώς δουλεύω ημιαπασχοληση και σίγουρα για συχνη επίσκεψη σε ψυχολογο δεν βγαινω οικονομικα.πάντως πιστεύω ότι δεν θα λυθεί το θέμα μου για αυτό ίσως να μη πηγαίνω. Έχω παρατήσει τα όπλα δηλαδή και το ξέρω ότι δεν βγαίνει τίποτα απλώς γράφω εδώ γιατί ανακουφιζομαι λίγο.

    Με τον παντρευμενο πιθανον να μη γίνει αυτό που θέλω δηλαδή να κάνω σεξ. Πάντως δεν είχα σκοπό ούτε έχω να αφήσω την σχέση μου ούτε αυτός ήθελα να χωρίσει την γυναίκα του και τα παιδιά του.δεν έχω δηλαδή τετοιες βλεψεις.

    Σε ευχαριστώ για την γνώμη σου και σίγουρα έχεις δίκιο σε όλα που λες.και οι περισσότεροι αν όχι ολοι μου ειπαν σωστα λόγια εδώ και σας ευχαριστώ. Απλώς δεν έχω την δύναμη να τα εφαρμοσω.έχω μείνει στήσιμη και έτσι περνούν τα χρόνια χωρίς να το καταλάβω καν.

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,364
    Και εγώ από επαρχία είμαι και δεν έχει ψυχίατρο εδώ που θέλω. Σεξουαλικές εμπειρίες δεν έχω και είμαι 35 στα 36

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Προσωπικά θεωρώ ότι αυτό με τον παντρεμένο δεν είναι έρωτας αλλά κάποιο σενάριο που κάνει το μυαλό σου σαν εύκολη λύση σε ένα πρόβλημα. Και το πρόβλημα δεν είναι μόνο αυτό το σεξουαλικό, αλλά και άλλα πράγματα που συνδέονται με αυτό και την κατάθλιψη, τα οποία απλά ψυχανεμίζομαι. Εκεί κάποιος ειδικός θα βοηθούσε, ψυχολόγος ή σεξολόγος, δεν ξέρω. Να ξεδιαλύνετε το ποιά είναι τελικά η ρίζα του προβλήματος ή πως τεσπα θα γίνει η αρχή να βγει μία άκρη.

    Νομίζω ότι μάλλον στα λόγια θα μείνεις με αυτόν, απλά όμως θα σου πω ότι αν γίνει κάτι, δεν μπορείς να προκαταβάλεις το πως θα εξελιχθεί. Γιατί γράφεις αυτά:

    δεν ειπα ποτε οτι η σχεση με τον παντρεμενο δεν θα μαθευτει μονη σου το εβγαλες αυτο το συμπερασμα.
    Με τον παντρευμενο πιθανον να μη γίνει αυτό που θέλω δηλαδή να κάνω σεξ. Πάντως δεν είχα σκοπό ούτε έχω να αφήσω την σχέση μου ούτε αυτός ήθελα να χωρίσει την γυναίκα του και τα παιδιά του.δεν έχω δηλαδή τετοιες βλεψεις.
    αλλά δεν εξαρτάται μόνο από εσένα το τι αλυσιδωτά γεγονότα μπορεί να συμβούν και πως θα αντιδράσουν οι άλλοι, π.χ. αν ο ίδιος δαγκώσει τη λαμαρίνα και θέλει να τα τινάξει όλα στον αέρα. Ή αν εξακολουθεί να σε πολιορκεί στενά και επιδεικτικά κι εσύ δεν θες κάτι παραπάνω. Ή αν μάθει ο φίλος σου ή η γυναίκα του ότι κάτι παίχτηκε. Και το χειρότερο θα είναι ότι εσύ έχεις στο μυαλό σου τη διείσδυση αλλά μπορεί να μην παιχτεί καν αυτό και να γίνουν όλα κουλουβάχατα τσάμπα και βερεσέ που λένε...

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Το ξέρω ότι μπορεί να υπάρχουν και άντρες που δεν έχουν προτεραιοτητα τους το σεξ αλλά είναι πολύ δύσκολο και σπάνιο να πέσω πάνω σε τέτοιο.
    Δεν φταει το μέρος που ζω.μένω σε χωριό ,δουλεύω σε κωμοπολη οπότε καθημερινά πηγαινοερχομαι καί μερικες μέρες μένω με τον φίλο μου καθώς έχουμε σπίτι μαζί σε πολη.όπως καταλαβαίνεις βρίσκομαι σε πόλη χωριό και κωμοπολη ταυτοχρονα.κόσμο θα μπορούσα να γνωρίσω αν ήθελα αλλά σαν άνθρωπος είμαι κλειστη και απομακρη.επιπλέον όταν ερωτευτω εγώ δεν κοιτάζω κανέναν αλλον δηλαδή εφόσον μου αρέσει ο παντρεμενος δύσκολα θα ενθουσιαστω με άλλον.
    Αυτή τη στιγμη και από τότε που εκλείσα και τα sosial όχι δεν υπάρχει κάποιος που να με κυνηγάει.όταν είχα το Facebook κάτι γινόταν τώρα σπάνια.να φανταστεις τελευταία φορα που μου ζητασαν το τηλ μου ήταν πέρσι το καλοκαιρι.και αυτό στο δρόμο έτσι από γνωστούς έχω αποκοπει από όλους.
    Αποστολια έχεις σκεφτεί την περίπτωση κάποιος που σου αρέσει να είναι κάκιστος στο σεξ και παρτακιας; Θα σου δώσω ένα τιπ να το έχεις στην άκρη του μυαλού σου γιατί οι άνδρες είναι τρίλεπτοι οι περισσότεροι. Να βρίσκεις άνδρες που κάνουν υγιεινή ζωή και γυμνάζονται αδιαλείπτως

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αποστολια έχεις σκεφτεί την περίπτωση κάποιος που σου αρέσει να είναι κάκιστος στο σεξ και παρτακιας; Θα σου δώσω ένα τιπ να το έχεις στην άκρη του μυαλού σου γιατί οι άνδρες είναι τρίλεπτοι οι περισσότεροι. Να βρίσκεις άνδρες που κάνουν υγιεινή ζωή και γυμνάζονται αδιαλείπτως
    που κολλαει αυτο τωρα?

  13. #73
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Και εγώ από επαρχία είμαι και δεν έχει ψυχίατρο εδώ που θέλω. Σεξουαλικές εμπειρίες δεν έχω και είμαι 35 στα 36
    Έχεις κανει ποτέ σχεση η είσαι μονος?

  14. #74
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Προσωπικά θεωρώ ότι αυτό με τον παντρεμένο δεν είναι έρωτας αλλά κάποιο σενάριο που κάνει το μυαλό σου σαν εύκολη λύση σε ένα πρόβλημα. Και το πρόβλημα δεν είναι μόνο αυτό το σεξουαλικό, αλλά και άλλα πράγματα που συνδέονται με αυτό και την κατάθλιψη, τα οποία απλά ψυχανεμίζομαι. Εκεί κάποιος ειδικός θα βοηθούσε, ψυχολόγος ή σεξολόγος, δεν ξέρω. Να ξεδιαλύνετε το ποιά είναι τελικά η ρίζα του προβλήματος ή πως τεσπα θα γίνει η αρχή να βγει μία άκρη.

    Νομίζω ότι μάλλον στα λόγια θα μείνεις με αυτόν, απλά όμως θα σου πω ότι αν γίνει κάτι, δεν μπορείς να προκαταβάλεις το πως θα εξελιχθεί. Γιατί γράφεις αυτά:





    αλλά δεν εξαρτάται μόνο από εσένα το τι αλυσιδωτά γεγονότα μπορεί να συμβούν και πως θα αντιδράσουν οι άλλοι, π.χ. αν ο ίδιος δαγκώσει τη λαμαρίνα και θέλει να τα τινάξει όλα στον αέρα. Ή αν εξακολουθεί να σε πολιορκεί στενά και επιδεικτικά κι εσύ δεν θες κάτι παραπάνω. Ή αν μάθει ο φίλος σου ή η γυναίκα του ότι κάτι παίχτηκε. Και το χειρότερο θα είναι ότι εσύ έχεις στο μυαλό σου τη διείσδυση αλλά μπορεί να μην παιχτεί καν αυτό και να γίνουν όλα κουλουβάχατα τσάμπα και βερεσέ που λένε...
    Για μένα έρωτας είναι όταν σκεφτεσαι συνεχως τον άλλον και όταν τον βλέπεις σου κόβονται τα πόδια και χτυπά η καρδιά και κυρίως θες να τον δεις πολύ. Πχ με το φίλο μου δεν έχω τίποτα από αυτά. Όταν βλέπω τον παντρεμενο όμως μου συμβαίνει.

    Σίγουρα έχω κι άλλα ψυχολογικά θέματα πέρα από το σεξ.η ψυχολόγος τότε που πηγαινα μου είπε να προσπαθήσω να σκεφτω αν κάποιος στο παρελθον προσπαθησε να με πάρενοχλησει σεξουαλικα γιατί μόνο έτσι δικαιολογειται ο φόβος που έχω. Εγώ βεβαια δεν θυμάμαι ποτέ να έχω τέτοια εμπειρία οποτε και αυτή δεν μπόρεσε να βρει την ριζα του προβλημα μου.

    Με τον παντρεμένο σίγουρα θα μείνω στα λόγια και τις σκέψεις γιατί αυτός μια έρχεται μια χάνεται μου έχει δείξει με τον τρόπο του τι θέλει και εγώ είναι το μόνο που δεν μπορώ να του δώσω εφόσον έχω σεξουαλικό πρόβλημα. Και σίγουρα μπορεί να υπάρχουν άλλες εξελιξεις που εγώ δεν υπολογίζω και να γίνουν όλα χειρότερα όπως λες.

  15. #75
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αποστολια έχεις σκεφτεί την περίπτωση κάποιος που σου αρέσει να είναι κάκιστος στο σεξ και παρτακιας; Θα σου δώσω ένα τιπ να το έχεις στην άκρη του μυαλού σου γιατί οι άνδρες είναι τρίλεπτοι οι περισσότεροι. Να βρίσκεις άνδρες που κάνουν υγιεινή ζωή και γυμνάζονται αδιαλείπτως
    Δεν έχω σκεφτεί ποτέ ποιος θα είναι καλός στο σεξ και ποιος έχει. Το μόνο που θέλω είναι να κάνω ας είναι και με οποίον να ναι.το προβλημα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω. Δεν ξέρω αν φταίει ο άλλος που έχω δίπλα μου,αν δεν μου το βγαζει κτλ σίγουρα όμως φταίω περισσότερο εγώ.

Page 5 of 14 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  3. δεν ξερω τι να κανω..
    By Sofma in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 12
    Last Post: 03-06-2016, 13:25
  4. ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
    By nikosnth in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 6
    Last Post: 16-10-2014, 21:08
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...
    By Loui in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 11-01-2010, 16:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •