UPDATE - MΕ ΚΕΡΑΤΩΝΕ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1

    UPDATE - MΕ ΚΕΡΑΤΩΝΕ

    Καλημέρα αγαπητοί μου.. Δυστυχώς έμαθα την αλήθεια, όσοι έχετε διαβάσει την ιστορία μου σε προηγούμενες δημοσιεύσεις Θα καταλάβετε..
    Οι συμπεριφορές της δεν ήταν όπως θα έπρεπε και τελικά αποκαλύφθηκε πως...
    1) Με κερατωσε με 3-4 γκομενους (ντρέπομαι γι αυτό)
    2) Πήγε με τον γκομενο της κολλητή της στο παρελθόν και το έμαθε πρόσφατα.
    3) Όταν εξαφανιζόταν από προσώπου γης το έκανε γιατί πήγαινε με νέους υποψήφιους γκομενους.
    4) Φεύγει ταξιδάκι με έναν τυπά που γνώρισε στο Instagram πριν κάποιους μήνες που τον ξέρει μόνο από μηνύματα και βιντεοκλησεις καθώς αυτός μένει σε άλλο μέρος.
    5) Λέει τα χειρότερα για εμένα πίσω από την πλάτη μου.

    Είναι σε πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση παιδιά. Δεν ξέρω από που να αρχίσω, το ψέμα και το άδικο με τρώει μέσα μου. Θέλω να με συμβουλεψετε σας παρακαλώ πολύ γιατί κοντεύω να τρελαθώ με αυτά που έμαθα...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Καταρχήν , αποκλείεται να τα έμαθες όλα. Αν έμαθες για 3-4 , είναι διψήφιο το νούμερο . Πιθανότατα με πρώτο ψηφίο μεγαλύτερο του ένα. Δεν είναι και κάτι τραγικό . Συμβαίνει συχνά. Δεν είσαι παντρεμένος, δεν έχεις παιδιά, δεν αγοράσατε κάτι μαζί , οπότε δεν έχεις κίνδυνο να χαρτζηλικώνεις κάποιον από όλους αυτούς και να του πληρώνεις τα πάγια ! Μια χαρά είσαι ! Σκέψου τα χάλια άλλων , που ήταν παντρεμένοι με τέτοιες δεσποσύνες ! Υγεία πάνω από όλα.

    Πρέπει να το αντιμετωπίσεις με χιούμορ. Για να της πρότεινες ένα ομαδικό με 3-4 φίλους σου ; Στα σοβαρά όμως, χωρίς να γελάς.

  3. #3
    Honorata
    Guest
    Καλά μωρε και εσύ τόσες γυναίκες στη ******* πήγες και έπεσες;
    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενώ υπάρχουν τόσα καλά κορίτσια ούτε που να τα φτυσετε και πάτε και κολλατε σε βλαμμενες.
    Εσύ πως τα έμαθες όλα αυτά;
    Καλύτερα πάντως για να ξενερωσεις και να ξεκολλήσεις μια και καλή.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Γιατί δηλαδή είναι κάτι σπάνιο ;; Με όσες δεν είναι μυξοπαρθένες και μπορούχες, συμβαίνει συχνά. Αν είναι κάποια μπάνικη, μη χαλαστεί το παιδί ! Ας κάνει όσο σεξ μπορεί κι ας κάνει και με άλλους αυτή . Και με τις εκδιδόμενες το ίδιο είναι και ... πληρώνεις κι όλας ! Κι εκεί δεν έχεις αποκλειστικότητα ! Μέσος όρος γυναίκας, σπάνια υπάρχει . Είτε είναι παρθένα ανέραστη είτε πάει με ... επαρχίες ολόκληρες.

  5. #5
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Γιατί δηλαδή είναι κάτι σπάνιο ;; Με όσες δεν είναι μυξοπαρθένες και μπορούχες, συμβαίνει συχνά. Αν είναι κάποια μπάνικη, μη χαλαστεί το παιδί ! Ας κάνει όσο σεξ μπορεί κι ας κάνει και με άλλους αυτή . Και με τις εκδιδόμενες το ίδιο είναι και ... πληρώνεις κι όλας ! Κι εκεί δεν έχεις αποκλειστικότητα ! Μέσος όρος γυναίκας, σπάνια υπάρχει . Είτε είναι παρθένα ανέραστη είτε πάει με ... επαρχίες ολόκληρες.
    Το πρόβλημα το δικό σου είναι ότι για καποιους λόγους δεν μπορείς να βρεις γυναίκα να κάνεις σεξ και για αυτό έχεις συσσωρεύσει μίσος για τον γυναικείο πληθυσμό.. Για αυτό παντού ξεχωρίζεις τις γυναίκες σε όσιες παρθενες και σε εξώλης και προώλης. Μόνο που η αλήθεια δεν είναι έτσι.

    Υπάρχουν όλες οι κατηγορίες γυναικών.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Το πρόβλημα το δικό σου είναι ότι για καποιους λόγους δεν μπορείς να βρεις γυναίκα να κάνεις σεξ και για αυτό έχεις συσσωρεύσει μίσος για τον γυναικείο πληθυσμό.. Για αυτό παντού ξεχωρίζεις τις γυναίκες σε όσιες παρθενες και σε εξώλης και προώλης. Μόνο που η αλήθεια δεν είναι έτσι.

    Υπάρχουν όλες οι κατηγορίες γυναικών.
    Το πρόβλημά σου μαζί μου, που σε ωθεί σε προσωπικές επιθέσεις, δεν με αφορά. Πιθανότατα δεν είναι και το μεγαλύτερο από τα προβλήματά σου.

  7. #7
    Honorata
    Guest
    Πάντως θεματοθετη, αυτά που έμαθες για εκείνη σου φανερώνουν όχι μόνο τη στάση της ως γυναίκα προς τους αντρες αλλα και το ποιον της ως άνθρωπο.

    Ένας άνθρωπος που κοροϊδεύει τους άντρες, τους χρησιμοποιεί, τους χλευάζει πίσω από την πλάτη τους. Ένας άνθρωπος που δεν μπορεί να εμπιστευτεί, να δημιουργήσει όμορφα πράγματα, που δεν πιστεύει ούτε στη φιλία, εφόσον δεν είχε ενδοιασμούς να προδώσει την κολλητή της με τον χειρότερο τρόπο.
    Δεν πιστεύει αυτή σε τίποτα, και βρήκε εσένα το πλέον καλό παιδί, όπως φαίνεται ότι είσαι.

    Η κοπέλα είναι κομπλεξικη , κακής παστας άτομο και θέλει ψυχολογική βοήθεια γιατί με τέτοιες συμπεριφορές δεν θα καλοπερασει στη ζωή της καθόλου. Θα δυστυχισει. Όσο για εσένα είσαι ο τυχερός της υπόθεσης που γλύτωσε.

    Θα βρεις άλλη, σου αξίζουν καλύτερα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Τώρα διάβασα το προηγούμενο θέμα σου θεματοθέτη ! Το ότι ήρθε να κάνει εκτίμηση της νέας σου δουλειάς, σημαίνει ότι λειτουργεί σαν ... ΣΔΟΕ. Ήρθε να δει τι βγάζεις και τι προοπτικές έχεις ! Μάλλον σχημάτισε θετική πρώτη εντύπωση , γιαυτό έκανε σεξ την ίδια μέρα. Είδε ότι μπορούσε να δαγκώσει . Μην πιστεύεις ότι κάνει κάτι χωρίς να περιμένει ανταλλάγματα. Δωρεάν γεύματα δεν υπάρχουν ! Εξαρτάται από σένα το πως θα το διαχειριστείς. Ιδανική γυναίκα , για να γίνει γυναίκα της ζωής σου και να κάνεις ... παιδιά, προφανώς δεν είναι ! Αν όμως δεν έχεις κάτι άλλο , επειδή μάλλον γουστάρεις σεξ , θα έλεγα ότι με πολύ προσοχή , θα μπορούσες να την κράταγες για σεξ , χωρίς να το πεις βέβαια αυτό λεκτικά. Παράλληλα , κάνεις αυτό που κάνει και αυτή ! Ψάχνεις για κάτι καλύτερο. Σε έναν κόσμο , που δεν είναι κόσμος αγγέλων ! Το προφίλ που πρέπει να δείξεις, για να ενδιαφέρεται είναι ότι βγάζεις χρήμα, είσαι κουλ και φτιάχνεις και κύκλο έχεις νέες προοπτικές που δεν είχες. ΑΝ το παίξεις σωστά, θα έχεις αυτό που μπορεί να δώσει. Σεξ . Δεν είναι το παν, δεν είναι και λίγο ! Μπροστά στο τίποτε, είναι κάτι . Επαναλαμβάνω, δεν είμαστε σε κόσμο έκθεσης ιδεών ούτε αγγέλων .

  9. #9
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Το πρόβλημά σου μαζί μου, που σε ωθεί σε προσωπικές επιθέσεις, δεν με αφορά. Πιθανότατα δεν είναι και το μεγαλύτερο από τα προβλήματά σου.
    Είσαι επιεικώς τραγικός

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Balajohk View Post
    Καλημέρα αγαπητοί μου.. Δυστυχώς έμαθα την αλήθεια, όσοι έχετε διαβάσει την ιστορία μου σε προηγούμενες δημοσιεύσεις Θα καταλάβετε..
    Οι συμπεριφορές της δεν ήταν όπως θα έπρεπε και τελικά αποκαλύφθηκε πως...
    1) Με κερατωσε με 3-4 γκομενους (ντρέπομαι γι αυτό)
    2) Πήγε με τον γκομενο της κολλητή της στο παρελθόν και το έμαθε πρόσφατα.
    3) Όταν εξαφανιζόταν από προσώπου γης το έκανε γιατί πήγαινε με νέους υποψήφιους γκομενους.
    4) Φεύγει ταξιδάκι με έναν τυπά που γνώρισε στο Instagram πριν κάποιους μήνες που τον ξέρει μόνο από μηνύματα και βιντεοκλησεις καθώς αυτός μένει σε άλλο μέρος.
    5) Λέει τα χειρότερα για εμένα πίσω από την πλάτη μου.

    Είναι σε πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση παιδιά. Δεν ξέρω από που να αρχίσω, το ψέμα και το άδικο με τρώει μέσα μου. Θέλω να με συμβουλεψετε σας παρακαλώ πολύ γιατί κοντεύω να τρελαθώ με αυτά που έμαθα...
    Συγγνώμη αλλά αν έχω καταλάβει καλά στεναχωριέαι για μια σχέση των δύο μηνών; κατά την οποία της την πέφτουν γιατί είναι όμορφη και κοντεύεις να τρελαθείς για δύο μήνες σχέση με κάποια που η κοπέλα θέλει να αποκτήσει εμπειρίες; Δες το έτσι, θέλει να αποκτήσει εμπειρίες. Ευχήσου της μία εκπλήρωση των επιθυμιών της και προχώρα μπροστά... και που το συζητάς τώρα εδώ κακό στον ίδιο σου τον εαυτό κάνεις.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενώ υπάρχουν τόσα καλά κορίτσια ούτε που να τα φτυσετε και πάτε και κολλατε σε βλαμμενες.
    Γιατί οι βλαμμένες βγαίνουν, προκαλούν στα σόσιαλ και δεν είναι τόσο δυσπρόσιτες όσο τα καλά κορίτσια που αναφέρεις. Για παράδειγμα ένα καλό κορίτσι μπορεί να κάθεται σπίτι της όλη μέρα, οπότε δεν κυκλοφορεί, είναι δυσπρόσιτη οπότε πως θα την ανακαλύψει κάποιος; Στο μετρό για παράδειγμα; Ξέρεις, δεν είναι εύκολο σπορ η ανακάλυψη γενικά....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Είσαι επιεικώς τραγικός
    Θα τα έγραφες αυτά, αν ζήταγα τη γνώμη σου. Δεν το έκανα, γιατί δεν με ενδιαφέρει ούτε η γνώμη σου, ούτε εσύ.

    Θεματοθέτη , είπαμε το διαταύτα. Πρώτα από όλα μη σκας. Η ζωή είναι μπροστά σου. Καλά να είσαι πάνω από όλα. Αν μπορείς να πάρεις σεξ , χωρίς σκοτούρα και προβληματισμό , πάρτο . Προφανώς είναι εμφανίσιμη, γι'αυτό προβληματίζεσαι . Δεν θα είναι κανένα ταγάρι . Αλλιώς ξέχνα τη . Γνωμη μου, είναι χρησιμοποίησέ τη σαν σκεύος σεξ. Μπορεί και να γουστάρει . Γίνε λίγο πιο κακό παιδί .

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Balajohk View Post
    Καλημέρα αγαπητοί μου.. Δυστυχώς έμαθα την αλήθεια, όσοι έχετε διαβάσει την ιστορία μου σε προηγούμενες δημοσιεύσεις Θα καταλάβετε..
    Οι συμπεριφορές της δεν ήταν όπως θα έπρεπε και τελικά αποκαλύφθηκε πως...
    1) Με κερατωσε με 3-4 γκομενους (ντρέπομαι γι αυτό)
    2) Πήγε με τον γκομενο της κολλητή της στο παρελθόν και το έμαθε πρόσφατα.
    3) Όταν εξαφανιζόταν από προσώπου γης το έκανε γιατί πήγαινε με νέους υποψήφιους γκομενους.
    4) Φεύγει ταξιδάκι με έναν τυπά που γνώρισε στο Instagram πριν κάποιους μήνες που τον ξέρει μόνο από μηνύματα και βιντεοκλησεις καθώς αυτός μένει σε άλλο μέρος.
    5) Λέει τα χειρότερα για εμένα πίσω από την πλάτη μου.

    Είναι σε πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση παιδιά. Δεν ξέρω από που να αρχίσω, το ψέμα και το άδικο με τρώει μέσα μου. Θέλω να με συμβουλεψετε σας παρακαλώ πολύ γιατί κοντεύω να τρελαθώ με αυτά που έμαθα...
    καλησπερα...
    αν πω οτι εξεπλαγην, μεγαλο ψεμα θα πω.
    η συμπεριφορα της τα εδειχνε ολα, ισως οχι το οτι την πεφτει και στους ανδρες των φιλεναδων της (ακραια κατασταση απελπισιας, απο γυναικα).
    σου ειχα πει σε προηγουμενη φαση, οτι ειναι φανερο οτι ψαχνεται η γυναικα κι εσυ ηθελες να μαθεις αν σε κερατωνε με συγκεκριμενο για να απελευθερωθεις..
    απελευθερωθηκες;; δεν σε βλεπω απελευθερωμενο. ακομα πιο στεναχωρημενο σε βλεπω.

    αλλα μεσα στην στεναχωρια σου, θα στην πω κι απο πανω. (γλυκια).
    οσες περιγραφες κι αν εκανες τοσους μηνες γι αυτην την γυναικα κι αυτην την σχεση, δεν προεκυπτε απο πουθενα, η παραμικρη αρετη σε προσωπικοτητα και χαρακτηρα της...
    ειπες πολλες φορες ποσο ομορφη γυναικα ειναι.
    η ομορφια ειναι υπεροχο πραγμα και μεγαλο προσον που ανοιγει πορτες και σε γνωριμιες και σε δουλειες ακομα, αλλα φτανει μονο η ομορφια οταν ο αλλος με την καλημερα σου φερεται απαισια, αδιαφορα, υποτιμητικα, σε προσβαλει σαν ανδρα και σαν ανθρωπο, φευγει, ερχεται, σ εχει γραμμενο κι εσυ ξεροσταλιαζεις σε ολες τις φασεις μηπως και γυρισει;;;

    δεν εκανε ΜΠΑΜ οτι αυτη η γυναικα δεν κανει για σενα;
    αφου φερεται ασχημα κι αδιαφορα, το θεμα σου επρεπε να ειναι οτι δεν εχει σχεση με σενα κι οχι αν εχει κατι με αλλους.
    εσυ, επεμενες να μαθεις.
    ειναι καλυτερα τωρα που ξερεις; ελεγες θα απελευθερωθεις αν μαθεις. απελευθερωθηκες;
    Last edited by Remedy; 07-04-2022 at 19:07.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Οι γυναίκες, είναι σαν τις μεταφράσεις. Αν είναι όμορφες, δεν είναι πιστές. Αν είναι πιστές, δεν είναι όμορφες !
    Αυτό , φαντάζομαι, πολλοί , ξέρετε ότι δεν είναι δικό μου ! Κυκλοφορεί !

  15. #15
    Παιδιά με πήρε και τηλέφωνο για να μου ζητήσει και τα ρέστα... Αφού την είπα π***να, μπ***λο κλπ της το έκλεισα.
    Πραγματικά δεν ξέρω από που να αρχίσω έχω σοκαριστεί. Κοιμόμουν με έναν άνθρωπο που δεν είχα φανταστεί πόσο κακής πάστας είναι. Έχω πάθει σοκ, ελπίζω να το ξεπεράσω..

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Τσιμπήματα στα χέρια, update
    By Nafkoko in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 2
    Last Post: 09-07-2021, 21:08
  2. Update
    By Antonis8 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 64
    Last Post: 22-06-2020, 15:30
  3. Update
    By Antonis8 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 79
    Last Post: 23-04-2020, 01:17
  4. Update, γελάστε ελεύθερα
    By wanderer010 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 10
    Last Post: 15-02-2020, 21:21
  5. Update
    By alexandros3 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 27-01-2010, 20:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •