φοβιες ξανα ! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    70
    να πας δεν παλευετε το στασιμο και εγω προσπαθω λιγο λιγο να κανω κατι απο αυτα που φοβαμε .κατι μικρο αλλα να κανω πηγα προχθες σινεμα στην αρχη δεν ηταν το καλυτερο μου αρχισα να ζαλιζομε μετα ξεχαστηκα στην ταινια και ολα καλα μεχρι το τελος ! δεν το πιστευα οτι θακατσω σε ολο το εργο

  2. #17
    Ναι λίγο λίγο...αυτή η ζαλάδα μας τρώει μεχρι που να συνηθισουμε το περιβαλλόν

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    ετσι ειναι,αλλα μολις συνηθεις ολα ειναι οκ...εγω χτες πηγα σε ενα νοσοκομειο για μια γνωστη μου...μολις πηγα κατα τις 5 και μιση αρχισε η ζαλαδα και το αγχος...γινοταν πανικος μιλαμε...τινγκα κοσμος...μετα ομως αρχισα να μην το σκεφτομαι..καταφερα λοιπον και μπηκα σε ασανσερ με αλλα 8 ατομα,περπατουσα στο διαδρομο...μου εκανε καμακι και ενας γιατρος(χαχαχαχαχαχα....τσα� �ιστηκε και το αγορι μου,αλλα ειχε πλακα δεν μπορω να πω),και μετα καθομουν εξω απο τα χειρουργεια απο τις 7-10 και μιση...αργησαν να την παρουν...εφυγα στο τελος κατα τις 11 και μιση και ημουν μια χαρα...Τελος παιδια,αν δεν πολεμαμε αυτα που εχουμε δεν προκειται να τελειωσουν

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •