UPDATE - MΕ ΚΕΡΑΤΩΝΕ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Balajohk View Post
    Παιδιά με πήρε και τηλέφωνο για να μου ζητήσει και τα ρέστα... Αφού την είπα π***να, μπ***λο κλπ της το έκλεισα.

    Τελείως λάθος συμπεριφορά φίλε. Δεν μπορείς να το διαχειριστείς προφανώς. Το ότι πήρε, λέει πολλά και δίνει άπειρες δυνατότητες. Με έξυπνο χειρισμό , θα πέρναγες ευχάριστες στιγμές. Θέλει απάθεια και κουβέντα σχετικά με ... άλλα αντί άλλων , έτσι ώστε να τη μπερδεύεις.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Γιατί οι βλαμμένες βγαίνουν, προκαλούν στα σόσιαλ και δεν είναι τόσο δυσπρόσιτες όσο τα καλά κορίτσια που αναφέρεις. Για παράδειγμα ένα καλό κορίτσι μπορεί να κάθεται σπίτι της όλη μέρα, οπότε δεν κυκλοφορεί, είναι δυσπρόσιτη οπότε πως θα την ανακαλύψει κάποιος; Στο μετρό για παράδειγμα; Ξέρεις, δεν είναι εύκολο σπορ η ανακάλυψη γενικά....
    δεν ειναι μονο αυτο, μαιντ...
    οταν αυτη απο την ΑΡΧΗ εχει δειξει ποσο τον υποτιμα, αδιαφορει, τον φτυνει κι εκεινος την παρακαλα να γυρισει μετα τις εξαφανισεις, πειτε μου σας παρακαλω, ποιος φταιει...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Τα "καλά κορίτσια" που είναι παρθένες στα 25 και 30 ... ποιός τα θέλει ; Να κάνει τι μαζί τους ;;; Να θέλουν 1-2 χρόνια παρακάλια για να βγουν και μετά άλλα 2-3 χρόνια , για να "αποφασίσουν" να κάνουν σεξ ;; Ποιός θέλει να το ζήσει αυτό ;;;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Balajohk View Post
    Παιδιά με πήρε και τηλέφωνο για να μου ζητήσει και τα ρέστα... Αφού την είπα π***να, μπ***λο κλπ της το έκλεισα.
    Πραγματικά δεν ξέρω από που να αρχίσω έχω σοκαριστεί. Κοιμόμουν με έναν άνθρωπο που δεν είχα φανταστεί πόσο κακής πάστας είναι. Έχω πάθει σοκ, ελπίζω να το ξεπεράσω..
    τι ειδους ρεστα ζητησε; επειδη τα εμαθες; τι ακριβως σου καταλογιζει;

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ειναι μονο αυτο, μαιντ...
    οταν αυτη απο την ΑΡΧΗ εχει δειξει ποσο τον υποτιμα, αδιαφορει, τον φτυνει κι εκεινος την παρακαλα να γυρισει μετα τις εξαφανισεις, πειτε μου σας παρακαλω, ποιος φταιει...
    Μικρός είναι θα μάθει κάποια στιγμή είτε με τον εύκολο τρόπο είτε με τον δύσκολο πως αν σε θέλει κάποια δεν σε αφήνει στο... περίμενε και στο διαβάστηκε, βασικά δεν σε αφήνει σε ησυχία γιατί αυτό είναι σχέση.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Τα "καλά κορίτσια" που είναι παρθένες στα 25 και 30 ... ποιός τα θέλει ; Να κάνει τι μαζί τους ;;; Να θέλουν 1-2 χρόνια παρακάλια για να βγουν και μετά άλλα 2-3 χρόνια , για να "αποφασίσουν" να κάνουν σεξ ;; Ποιός θέλει να το ζήσει αυτό ;;;
    Να σου απαντήσω μία-μία τις ερωτήσεις; Εγώ, να έχω μια ευχάριστη καθημερινότητα και να μοιράζομαι (αυτό είναι προϋπόθεση) κοινά καθημερινά ενδιαφέροντα μαζί της. Δεν θα χρειαστεί ούτε να παρακαλάω για να βγω μαζί τής ούτε τίποτα, αν είναι καλό κορίτσι και ενδιαφέρεται για εμένα, θα θέλει να βρισκόμαστε μαζί, δεν θα έχει ενδοιασμούς, αρκεί εγώ να είμαι ο χαρακτήρας που προσδοκεί. Δεν θα πάρει 2-3 χρόνια, αρκεί κάποιος να δείξει ενδιαφέρον στο κάτω-κάτω ας δώσει 150 ευρώ να τον ξεσταβρώσει μία έσκορτ στο πως ανάβουν μία γυναίκα χωρίς να κάνει σεξ. Θα του εξηγήσει σαν γυναίκα και θα του δείξει το τρόπο. Δεν την απατάει, για εκείνη θα το κάνει, δεν το κάνει για την πάρτη του.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Μικρός είναι θα μάθει κάποια στιγμή είτε με τον εύκολο τρόπο είτε με τον δύσκολο πως αν σε θέλει κάποια δεν σε αφήνει στο... περίμενε και στο διαβάστηκε, βασικά δεν σε αφήνει σε ησυχία γιατί αυτό είναι σχέση.
    ακριβως, περι αυτου προκειται.
    τα πραγματα ειναι απλα, βασικα.
    οσοι κι οσες επιμενουν να ασχολουνται με φευγατους, με μαθηματικη ακριβεια τρωνε τον χρονο τους...
    οταν κατι προχωραει, φαινεται απ την αρχη. δεν πασχιζεις, δεν κυνηγας, δεν παρακαλας και δεν τον ψαχνεις....

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Να σου απαντήσω μία-μία τις ερωτήσεις;
    Η ερώτηση δεν απευθυνόταν σε εσένα. Εσύ , θεωρείς ότι με τα γούστα που αναφέρεις ότι έχεις, θα βρεις ένα "καλό κορίτσι" να τα καλύψει ;; Αν ναι , πες μας πόσα χρόνια το ψάχνεις, είναι ενδεικτικό . Προσωπικά, χωρίς φυσικά να έχει ζητηθεί η γνώμη μου , θεωρώ ότι το να βρεθεί ελληνίδα "καλό κορίτσι" να το παίξει κυρίαρχη σε κάποιον που θέλει ρόλο sub, το θεωρώ λίγο πιο απίθανο , από το να βρει κανείς κορυφή με απάτητο χιόνι για snowboard στη σαχάρα.

  9. #24
    Παιδιά πήγε τελικά διακοπές με αυτόν τον τυπά που σας είπα... 6 μήνες έψαχνα να βρω τρόπο να πάμε διακοπές έστω ένα διήμερο και δεν πήγαμε και τώρα πήγε με έναν που δεν τον είχε δει καν από κοντά, μόνο από τα social και περνάει καλά..
    Με πονάει που εγώ νιώθω πράγματα ακόμη και εκείνη τίποτα για εμένα και προχωράει..
    Πως το μπορούν μερικοί ανθρωποι και είναι στα αρ***α τους δε μπορώ ν καταλάβω τους ζηλεύω εν μέρη..

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Το αν τον είχε δει ή όχι , δεν το ξέρεις και δεν θα το μάθεις. Σημασία έχει να μην κολλάς. Μη κάψεις το χαρτί με αυτί , αλλά μην παρακαλάς. Παίζε ταυτόχρονα και με μερικές ακόμη στα social . Εφόσον είσαι ελεύθερος έχεις την άνεση .

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Balajohk View Post
    Παιδιά πήγε τελικά διακοπές με αυτόν τον τυπά που σας είπα... 6 μήνες έψαχνα να βρω τρόπο να πάμε διακοπές έστω ένα διήμερο και δεν πήγαμε και τώρα πήγε με έναν που δεν τον είχε δει καν από κοντά, μόνο από τα social και περνάει καλά..
    Με πονάει που εγώ νιώθω πράγματα ακόμη και εκείνη τίποτα για εμένα και προχωράει..
    Πως το μπορούν μερικοί ανθρωποι και είναι στα αρ***α τους δε μπορώ ν καταλάβω τους ζηλεύω εν μέρη..
    γιατι δεν τον ειχε δει; δεν μας ελεγες οτι ειχαν βγει με αυτον και την φιλη της;
    βρες κι εσυ μια αλλη και πηγαινε οσες εκδρομες θελεις.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Τσιμπήματα στα χέρια, update
    By Nafkoko in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 2
    Last Post: 09-07-2021, 21:08
  2. Update
    By Antonis8 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 64
    Last Post: 22-06-2020, 15:30
  3. Update
    By Antonis8 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 79
    Last Post: 23-04-2020, 01:17
  4. Update, γελάστε ελεύθερα
    By wanderer010 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 10
    Last Post: 15-02-2020, 21:21
  5. Update
    By alexandros3 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 27-01-2010, 20:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •