Δεν ξέρω τι κάνω στη ζωή μου - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 53 of 53
  1. #46
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    20
    Δεν καταλαβαίνω που έχει πάει ξαφνικά το θέμα. Ένας χρήστης λέει κάτι που δεν μπορώ να ερμηνεύσω με τη λογική, μισογύνη με είπατε, ότι είμαι γκει με είπατε..whatever καλή συνέχεια

  2. #47
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Gelcaster View Post
    Δεν καταλαβαίνω που έχει πάει ξαφνικά το θέμα. Ένας χρήστης λέει κάτι που δεν μπορώ να ερμηνεύσω με τη λογική, μισογύνη με είπατε, ότι είμαι γκει με είπατε..whatever καλή συνέχεια
    Σε ένα φόρουμ που γράφουν τόσοι άνθρωποι, θα ακούσεις και απόψεις που μπορεί να μην ανταποκρίνονται στη πραγματικότητα ή να μη σου αρέσουν.

    Εσύ κρατα αυτά που θες να κρατήσεις και τα υπόλοιπα πετα τα.

  3. #48
    μακαρι ναξερα και εγω τι κανω με την ζωη μου. εδω ψαχνω καμια κοπελα να παρω λιγο αγαπη στην ζωη για αρχη και λεω βλεπουμε για τα υπολοιπα

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Whatever ειναι στην αμερικη στην ελλαδα ειναι αλλα ντ αλλα τησ παρασκευησ το γαλα

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by Gelcaster View Post
    Δεν καταλαβαίνω που έχει πάει ξαφνικά το θέμα. Ένας χρήστης λέει κάτι που δεν μπορώ να ερμηνεύσω με τη λογική, μισογύνη με είπατε, ότι είμαι γκει με είπατε..whatever καλή συνέχεια
    Μην επηρεάζεσαι από λόγια που λένε άτομα πίσω από ένα πληκτρολόγιο και συγνώμη που σου μίλησα απότομα στο άλλο μήνυμα.
    Κοίτα φίλε οι περισσότεροι όχι μόνο εδώ μέσα αλλά και έξω στον κόσμο έχουν θέματα με τον εαυτό τους και δεν γουστάρουν είτε την φάτσα τους είτε την τρίχα που πετάει η που πήρε λίγα like στη φότο κτλ..

    Κάνε το εξής γνώμη μου : Να σκέφτεσαι τον μικρό σου εαυτό όταν ήταν 5/8 χρονών σαν να τον έχεις μπροστά σου και να σε κοιτάζει κατάματα.
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  6. #51
    Junior Member
    Join Date
    May 2022
    Posts
    1
    κάπως έτσι σκέφτηκα κι εγώ στην τελευταία μου σχέση. Ενώ μου έδειχνε ότι με αγαπούσε και μου έλεγε ότι είμαι η πρώτη γυναίκα που του "έβγαλα" το να παντρευτεί, ένιωθα λες και απλά έψαχνε κάποια που να του πληρεί κάποια χαρακτηριστικά πχ να μην είναι εξόλης, αλλά να είναι εμφανίσιμη, να μαγειρεύει κλπ. το γεγονός όμως ότι ήταν τόσο πορωμένος απο την αρχή να παντρευτεί και πληγωμένος από τις μέχρι τώρα κοπέλες του, μου κολλούσε. Συνεχώς του έλεγα κι εγώ λοιπόν οτι ελπίζω να θες να με παντρευτείς γιατί αγαπάς εμένα και όχι γιατί σου πληρώ κάποια Α κριτήρια, γιατί αυτά μπορεί στο μέλλον να τα βρεις και σε μία άλλη και τότε τι θα γίνει θα με αφήσεις γιατί βρήκες κάτι καλύτερο? ότι θέλω να με αγαπάει όχι γιατί δεν πιστεύει ότι υπάρχει κάτι καλύτερο, αλλά γιατί δεν τον νοιάζει ακόμη και να υπάρχει, γιατί αυτό το καλύτερο δεν θα είμαι εγώ. Θεωρώ παρ'όλα αυτά ότι όλα αυτά πηγάζουν από δικές μας ανασφάλειες, είτε που κουβαλάμε είτε που μας τις δημιουργεί ο σύντροφος με διάφορες κινήσεις, κουβέντες κλπ

  7. #52
    κατερινα νομιζω το αναλυεις αρκετα αν και δεν ειναι καθολου λαθος η αναλυση σου αλλα πιστευω πως ολλα αυτα ειναι σχετικα κοιτα εσυ να το θες πρωτα και οχι μονο αυτος... επεισης ναι οταν σε αγαπαςι αγαπαει εσενα οχι την συγκριση απλα καποιων χαρακτιρηστικων... π.χ εγω θα ηθελα μια που θα ταιριαζει ε μενα δλδ να εκφραζει αυτο που θελω να αγαπω.

  8. #53
    στο θεμα του τι κανουμε με την ζωη μας, το 50 τα 100 πιστευω ειναι και να βρουμε την αγαπη που ζηταμε

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 19:20
  2. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 15-06-2016, 00:21
  3. Δεν ξερω τι να κανω!!!!
    By xritaf in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 15-05-2015, 00:03
  4. Δεν ξέρω τι να κάνω
    By el_ma in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 14
    Last Post: 20-08-2014, 23:15
  5. δεν ξέρω τι να κάνω
    By αν? in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 17-02-2011, 01:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •